Skocz do zawartości


Zdjęcie

Regulamin poddziału "Poszukuję"

Regulamin

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 CraftPortal

CraftPortal

    Polska społeczność Minecraft

  • Użytkownik+
  • 103 postów

Napisano 21 August 2013 - 16:31

W tym dziale możesz publikować ogłoszenia związane z poszukiwaniem osób do pomocy przy wspólnych projektach związanych z Minecraftem.

Wygląd tematu:

  • W dziale zalecane jest dodanie odpowiednich tagów przed nazwą tematu, przykłady:
    • [Sponsor] - jeżeli szukamy sponsora
    • [Programista] - jeżeli szukamy programisty
    • [Moderator] - jeżeli szukamy moderatora
  • Jeżeli w jednym temacie szukamy kilku ludzi, wtedy łączymy tagi (np.: [Bud][Technik]).
  • Niedozwolone jest tworzenie wielu tematów obejmujących poszukiwania tych samych osób. Każdy kolejny temat tego typu będzie przenoszony do kosza.
  • Napisanie informacji "zapewniam reklamę" to mało, opisz dokładnie co zamierzasz zrobić - bo nakręcić filmik i wstawić go na kilka for internetowych to każdy potrafi!
  • Pamiętaj że niemal każdy oferuje rangę na serwerze.
  • Temat nie może dotyczyć poszukiwań współpracowników celem stworzenia strony internetowej lub forum dyskusyjnego.
  • Zasady odświeżania tematów obowiązują te same jak na całym forum CraftPortal - maksymalnie 1 refresh co 72 godziny (3 dni).
  • Tematy nieaktywne przez miesiąc będą przenoszone do archiwum. Autor może poprosić moderatora o przywrócenie tematu.
  • Każdy temat musi korzystać z poniższego wzoru:
    • Nazwa i opis projektu/serwera:
    • Oczekuję:
    • Oferuję:
    • O mnie:
    • Kontakt:


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 01 June 2017 - 17:28

Dodano punkt:

 

Niedozwolone jest tworzenie wielu tematów obejmujących poszukwiania tych samych osób, każdy kolejny temat tego typu będzie przenoszony do kosza.


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Regulamin