Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plugin który wykonuje automatycznie komendy


Najlepsza odpowiedź Wollek , 14 August 2013 - 22:29

Temat rozwiązałem sam :) Dla tych którym się to przyda napiszę jak rozwiązałem sprawę.

Istnieje taki plugin "Timming Mass Commands". W pliku konfiguracyjnym ustawia się co ile dane komendy mają się powtarzać. Potem wpisujemy poprostu dowolne komendy które chcemy wpisać. Resetujemy serwer i cieszymy się automatycznie wykonywanymi komendami :)

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wollek

Wollek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 526 postów
  • PanWollek

Napisano 30 July 2013 - 14:33

Szukam pluginy który automatycznie wykona daną komende powiedzmy po godzinie np. zmieni czas, teleportuje kogoś, zmieni tryb gry graczom na serwerze. I nie chodzi mi o to że ma wykonać tą komende za godzine i koniec lecz powinien wydawac tą komende cały czas.

Pozdrawiam Mr.Wollek :)

 

P.S. Plugin ma działac na bukkicie 1.6.2

 

 

//Przenoszę zły dział ~gacus007



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 _NFC_

_NFC_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • _NFC_

Napisano 30 July 2013 - 15:30

użyj pluginu script i znajdź potrzebny do tego plugin na pewno znajdziesz bo już widziałem 



#3 SharikhPL

SharikhPL

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 30 July 2013 - 15:41

a może redstone + commandblocki z tą komendą?


=


#4 MiltenSilk

MiltenSilk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1018 postów
  • miltenkot

Napisano 30 July 2013 - 16:35

Można stworzyć zegar, który będzie taktował jedno okrążenie co godzinę, reszta to podpięcie go do command blocków.

#5 mikers93

mikers93

    Uczony

  • Użytkownik
  • 595 postów

Napisano 30 July 2013 - 17:00

Zegar i jedna godzina?... Czemu wszyscy tak polegają na tym CB nie lepiej już plugin zainstalować albo napisać (jak ktoś umie) plugin mniej zamulający i lepszy od CB



#6 Wollek

Wollek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 526 postów
  • PanWollek

Napisano 30 July 2013 - 17:01

Zgadzam się z tobą mikers szukam pluginu ;)

 

@up

 

 

ktoś ma jeszcze jakiś pomysł jak to można zrobić? Może jakiś bot który wykonuje komendy? Nie wiem nie mam pojęcia. Zegar z redstone odpada :/

 

//Lacze posty~gacus007



#7 Wollek

Wollek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 526 postów
  • PanWollek

Napisano 14 August 2013 - 22:29   Najlepsza odpowiedź

Temat rozwiązałem sam :) Dla tych którym się to przyda napiszę jak rozwiązałem sprawę.

Istnieje taki plugin "Timming Mass Commands". W pliku konfiguracyjnym ustawia się co ile dane komendy mają się powtarzać. Potem wpisujemy poprostu dowolne komendy które chcemy wpisać. Resetujemy serwer i cieszymy się automatycznie wykonywanymi komendami :)