Skocz do zawartości


Zdjęcie

1.6.1 - Pluginy

wszystkie pluginy

Najlepsza odpowiedź Jakpok , 06 July 2013 - 11:08

Większości pluginów nie trzeba aktualizować pod tę wersję, ponieważ Bukkit nie uległ większym zmianom. Jedynie pluginy korzystające z kodu czystego minecrafta wymagają update'u - m.in. Voxelsniper. Po prostu wystarczy wgrać nowszy silnik, a cała reszta powinna działać. Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Greres

Greres

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 184 postów
  • Greres

Napisano 06 July 2013 - 09:47

Witam - jak przebiega zmiana silnika z 1.5.2 na 1.6.1 ??? Jeśli chodzi o pluginy ? trzeba każdy z kolei aktualizować czy robią one to samo . I czy po wejściu 1.6.1 już wszystki pluginy sa dostępne na tą wersje ?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 l33t

l33t

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 06 July 2013 - 10:15

Ściągasz nowe wersje pluginów ze stron ich twórców. A na csrv nie wiem jak to teraz jest, ale chyba oni wrzucają nowe wersje do siebie, a ty w panelu musisz po prostu wybrać :D


Otwórz mnie ;______;


#3 Jakpok

Jakpok

    Uczony

  • Weteran
  • 485 postów
  • jakpok

Napisano 06 July 2013 - 11:08   Najlepsza odpowiedź

Większości pluginów nie trzeba aktualizować pod tę wersję, ponieważ Bukkit nie uległ większym zmianom. Jedynie pluginy korzystające z kodu czystego minecrafta wymagają update'u - m.in. Voxelsniper. Po prostu wystarczy wgrać nowszy silnik, a cała reszta powinna działać.

#4 Greres

Greres

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 184 postów
  • Greres

Napisano 06 July 2013 - 15:22

A kiedy bedzie najlepiej / najbezpieczniej wejść z serverem w 1.6.1 - server nie publiczny prowadze go dla kolegów



#5 Jakpok

Jakpok

    Uczony

  • Weteran
  • 485 postów
  • jakpok

Napisano 06 July 2013 - 17:16

Chodzi ci o to, czy najnowszy bukkit jest stabilny? Jeżeli tak, to możesz już bez większych obaw go zaktualizować. Mimo, że jest to teoretycznie wersja developerska, to nie posiada ona żadnych większych błędów. Nawet największe zagraniczne sieci serwerów, posiadające po kilka tysięcy graczy online przeszły już kilka dni temu na najnowszą wersję bukkita.

#6 Greres

Greres

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 184 postów
  • Greres

Napisano 06 July 2013 - 22:02

Te pluginy zaaktualizują się same ????

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#7 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 07 July 2013 - 09:10

LogBlock i CraftBook nie wiem ale reszta tak.


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wszystkie pluginy