Skocz do zawartości


Zdjęcie

LogBlock

logblock

Najlepsza odpowiedź gacus007 , 17 June 2013 - 17:38

mysql:
  user: Tu_wpisujesz_uzytkownika
  port: 3306
  password: Tu_haslo
  host: Tu_wpisujesz_localhost_na_ktorym_jest_baza_danych(np mysql.csrv.pl)
  database: Tu_wpisujesz_nazwe_bazy_danych

 

 

Jesli to Craftserve to wszystkie dane do połączenia sie z baza danych masz w ustawieniach

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 16 June 2013 - 23:08

Witam mam problem dotyczący tego ,że gdy wpisuje komendę /lb nic mi się nie pojawia nie wiem czym jest to spowodowane. Plugin jest połączony z Bazą danych i stworzył pliki w niej. Proszę o pomoc. Podejrzewam ,że jest nie kompatybilny z wersją 1.5.2 ale może jest sposób na to proszę o pomoc.


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MaaLee

MaaLee

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 17 June 2013 - 04:13

https://craftportal....0-tut-logblock/

Srobuj zrobic tak jak z tym poradnikiem.

#3 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 17 June 2013 - 09:21

Up zrobiłem tak samo ale dalej po wpisaniu komendy /lb nic się nie dzieje

Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#4 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 17 June 2013 - 10:26

Pokaz jak ustawiłeś połączenie z  baza danych w logblock



#5 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 17 June 2013 - 17:32

mysql:
  user: root
  port: 3306
  password: Tu moje haslo.
  host: localhost
  database: minecraft

Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#6 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 17 June 2013 - 17:38   Najlepsza odpowiedź

mysql:
  user: Tu_wpisujesz_uzytkownika
  port: 3306
  password: Tu_haslo
  host: Tu_wpisujesz_localhost_na_ktorym_jest_baza_danych(np mysql.csrv.pl)
  database: Tu_wpisujesz_nazwe_bazy_danych

 

 

Jesli to Craftserve to wszystkie dane do połączenia sie z baza danych masz w ustawieniach



#7 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 17 June 2013 - 17:50

To nie craftserve tylko serwer VPS dedyk No ja tak ma tylko  host: localhost Mam.

Ale wpadłem na myśl ,że to nie od tego po tak to serwer wywalił by mi jakiś błąd lub coś by się pojawiło. Lecz gry ja wpisuję komende /lb nic mi nie wyskakuje to tak jakby plugin nie reagował na nic. Dodam ,że jak wpisuje komende /plugins LogBlock jest na zielono


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#8 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 17 June 2013 - 18:03

 Musisz zainstalować  mysql (np wersji 5) bo inaczej nie będzie bazy danych ,jesli sie na tym nie znasz radze nie kombinować.



#9 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 17 June 2013 - 18:09

Ale plugin połączył się z bazą danych bo utworzył w niej pliki.


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#10 HardCoreXPL

HardCoreXPL

    Znawca

  • Użytkownik
  • 387 postów
  • HardCoreXPL

Napisano 17 June 2013 - 19:52

Brałeś /plugins? Jak nie to wpisz i zobacz czy jest w liście pluginów i jaki kolor ma. Albo wgraj od nowa ze strony bukkita ten plugin.


Frytki.png


#11 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 17 June 2013 - 20:20

Pisałem wcześniej ,że brałem już to i świeci się na zielono.


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#12 HardCoreXPL

HardCoreXPL

    Znawca

  • Użytkownik
  • 387 postów
  • HardCoreXPL

Napisano 19 June 2013 - 19:17

Inne komendy działają? I sory za tamto pytanie, nie zauważyłem że napisałeś wcześniej o tym.


Frytki.png


#13 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 24 June 2013 - 21:24

Tak działają


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: logblock