Skocz do zawartości


Zdjęcie

PermissionsEx nadawanie permisii

PermissionsEx

Najlepsza odpowiedź Rapsodia , 27 May 2013 - 17:02

W linijce z prefixem wpisz '&4Admin ' Powinno zadziałać. Ja preferuję ustawianie takich rzeczy w pluginie od czatu (np. EssentialsChat). 

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 eGhuthek

eGhuthek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 27 May 2013 - 13:45

Jak nadać permisie. W poradnikach nie ma nic napisane na temat czy wpisywać komenę czy plugin! No więc co wpisywać?

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Rapsodia

Rapsodia

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 753 postów
  • Bruzdi

Napisano 27 May 2013 - 13:51

Jak to w poradnikach nie ma? Jak chcesz dodać permisje to wpisujesz permisje, nie żaden plugin czy komendę.. Weźmy na przykład komendę "list" z pluginu Essentials. Permisje wygląda tak: essentials.list. Najczęściej permisje mają postać <plugin>.<komenda>, ale nie zawsze. Tym bardziej, że nie wszystkie permisje odnoszą się do komend. Uprawnienia znajdziesz na bukkit.org na stronie danego pluginu. 



#3 eGhuthek

eGhuthek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 27 May 2013 - 13:56

w tm co czytałem nie było



#4 Rapsodia

Rapsodia

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 753 postów
  • Bruzdi

Napisano 27 May 2013 - 14:01

To kiepski poradnik, bo w takim razie nie wyjaśnia niczego. Tutaj masz lepszy: https://craftportal....missionsex/5896 . Jest w podpiętych poradnikach. Tam powinieneś zajrzeć przed napisaniem tematu. 



#5 eGhuthek

eGhuthek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 27 May 2013 - 17:00

Teraz to jest dobry poradnik, ale mam problem z odstepem rangi od nicku, wygląda to mniejwięcej tak AdmineGhuthek



#6 Rapsodia

Rapsodia

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 753 postów
  • Bruzdi

Napisano 27 May 2013 - 17:02   Najlepsza odpowiedź

W linijce z prefixem wpisz '&4Admin ' Powinno zadziałać. Ja preferuję ustawianie takich rzeczy w pluginie od czatu (np. EssentialsChat). 



#7 eGhuthek

eGhuthek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 27 May 2013 - 18:49

Dobra dziala







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PermissionsEx