Skocz do zawartości


Zdjęcie

[inne] Zwykły Minecraft vs modyfikacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [inne] Zwykły Minecraft vs modyfikacje (52 użytkowników oddało głos)

Co wolisz?

  1. Głosowano Zwykły Minecraft. (16 głosów [30.77%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 30.77%

  2. Głosowano Minecraft z modyfikacjami. (29 głosów [55.77%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 55.77%

  3. Głosowano Trudno powiedzieć. (7 głosów [13.46%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 13.46%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Rapsodia

Rapsodia

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 753 postów
  • Bruzdi

Napisano 18 May 2013 - 11:18

Niektórym zwykły Minecraft już nie wystarcza i ubarwiają sobie grę różnego rodzaju modyfikacjami. Inni wolą z różnych względów grać na zwykłych plikach Minecrafta. Moje pytanie brzmi: co według Was jest lepsze i dlaczego? 

 


Ja wolę grać na modach, ale problem jest taki, że jest mało serwerów z modami, a za singlem nie przepadam.

 


Jeżeli był już podobny temat to przepraszam, ale nie zauważyłam. 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Aracz

Aracz

    Elektryk

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 18 May 2013 - 11:21

Ja gram chwilę po aktualizacji bez modów, później napakowuje MC modami i jest dobrze.


Dołączona grafika
o/
o/ o/ o/ o/
o/ o/ o/ o/

#3 MrRafik2222

MrRafik2222

    Znawca

  • Użytkownik
  • 397 postów
  • Ravs0n

Napisano 18 May 2013 - 11:27

Wolę bardzo zmodowany minecraft bo ten zwykłx powoli przynudza, tym bardziej na singlu. Lubię sobie pograć na priv serwie z kumplami ale to też mi się nudzi i wolałbym mody. Chętnie bym zagrał na serwie yogbox lub tekkit ale nie takim publicznym, z tymi neosami, rozwaloną mapą itp. ;)

#4 Sergeant Nonsense

Sergeant Nonsense

    Wielki mistrz idiotyzmu

  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 18 May 2013 - 11:29

Gram bez modów, bo mam jakiś dziwny fetysz: jak cokolwiek dodadzą w modzie, to mój mózg myśli, że to ułatwienie, czyli oszustwo ©_®

Dziwny jestem ;_;
Dołączona grafika

#5 Rapsodia

Rapsodia

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 753 postów
  • Bruzdi

Napisano 18 May 2013 - 11:29

Wolę bardzo zmodowany minecraft bo ten zwykłx powoli przynudza, tym bardziej na singlu. Lubię sobie pograć na priv serwie z kumplami ale to też mi się nudzi i wolałbym mody. Chętnie bym zagrał na serwie yogbox lub tekkit ale nie takim publicznym, z tymi neosami, rozwaloną mapą itp. ;)

Popieram. :) Chętnie zagrałabym na serwerze z modami i WL, bez idiotów. Ale to chyba utopia, żeby serwer miał graczy i nie miał idiotów. 



#6 Angry_Avocado

Angry_Avocado

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Lone_Wolf

Napisano 18 May 2013 - 11:30

Ja jestem zwolennikiem modów RPG . Na singlu sie na nudzi grać samemu z NPC'tami , zaś na serwerze gra z graczami jest o wiele wiecej ciekawsza .


Awokado jest zawsze złe !! :c

 

68369_17_07_12_6_51_44.png


#7 Rapsodia

Rapsodia

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 753 postów
  • Bruzdi

Napisano 18 May 2013 - 11:32

Gram bez modów, bo mam jakiś dziwny fetysz: jak cokolwiek dodadzą w modzie, to mój mózg myśli, że to ułatwienie, czyli oszustwo ©_®

Dziwny jestem ;_;

X-ray to mod, który ułatwia grę (cheat), ale niektóre znacznie utrudniają. Na przykład, popularna modyfikacja Mo'Creatures, spróbuj w nocy bez zbroi wyjść, powodzenia życzę. :P



#8 Tekson

Tekson

    Nowy

  • Użytkownik
  • 79 postów
  • xArknes

Napisano 18 May 2013 - 11:34

Ja wolę minecraft'a z modyfikacjami, ten zwykły już mi się znudził. Z tym, że wybieram modyfikacje, które nie ułatwiają bardzo gry, bo i tak minecraft na singlu jest za prosty.



#9 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 postów
  • 2bartek

Napisano 18 May 2013 - 11:36

Jeśli chodzi o survival to tylko zmodowany. Przecież vanilla nudzi się 3 dnia rozgrywki.. ;_;



#10 Popcorn

Popcorn

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 162 postów
  • Popcorn

Napisano 18 May 2013 - 11:39

Ja mam jak co paczkę zrobioną pod Frakcje, RPG ;) może w wakacje serwer wystartuje :P



#11 TheKikonn

TheKikonn

    Nowy

  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 18 May 2013 - 11:43

Ja praktycznie cały czas grałem teraz na różnych modach i pomyślałem sobie, że zrobię nowy świat. Kompletnie na czysto bez żadnych modów. Będę tworzył wszelakie budowle, chodził po jaskiniach, eksplorował teren itp.

Ok stworzyłem świat i grałem... Zrobiłem dom, hodowle, uprawy - i już mi się zaczęło nudzić... Później dorobiłem parę rzeczy i świat znacząco mi się przejadł i znudził tak więc usunąłem go. Hmm, a myślałem, że będzie fajniej :D  Jednak to nie ten minecraft co kiedyś, co jeszcze był w fazie bety. Teraz bez modyfikacji gra nudzi się po 2/3 dniach gry.



#12 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 18 May 2013 - 11:47

Mała ilość modyfikacji jest w porządku. Nie chodzi mi tutaj o jednego moda, który całkiem zmienia świat gry.

Przykładowym modem, którego miałem była mapka. Przyjemna, malutka w rogu. Można było się odnaleźć, a i waypointy pozwalały na dotarcie do domu bez zabłądzenia.

Drugim modem, który miałem to taki, dzięki któremu mogłem ścinać drzewa przy samej ziemi, a zlatywały całe : P (poproszę od razu nazwy tutaj, bo nie pamiętam).

 

Przesadą jest już mod na tony zwierząt, potworów. Zmienia to całkiem oryginalnego minecrafta, który sam w sobie ma już aktualnie dużo elementów.



#13 Popcorn

Popcorn

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 162 postów
  • Popcorn

Napisano 18 May 2013 - 11:49

Oskej myślę że chodzi ci o 

Treecapitator

#14 Rapsodia

Rapsodia

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 753 postów
  • Bruzdi

Napisano 18 May 2013 - 11:50

Mała ilość modyfikacji jest w porządku. Nie chodzi mi tutaj o jednego moda, który całkiem zmienia świat gry.

Przykładowym modem, którego miałem była mapka. Przyjemna, malutka w rogu. Można było się odnaleźć, a i waypointy pozwalały na dotarcie do domu bez zabłądzenia.

Drugim modem, który miałem to taki, dzięki któremu mogłem ścinać drzewa przy samej ziemi, a zlatywały całe : P (poproszę od razu nazwy tutaj, bo nie pamiętam).

 

Przesadą jest już mod na tony zwierząt, potworów. Zmienia to całkiem oryginalnego minecrafta, który sam w sobie ma już aktualnie dużo elementów.

A to nie jest przypadkiem TimberMod? 

I tak dla jasności, tworząc temat miałam na myśli mody zmieniające grę, a nie np. Optifine. ;p 



#15 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 18 May 2013 - 11:52

A to nie jest przypadkiem TimberMod? 

I tak dla jasności, tworząc temat miałam na myśli mody zmieniające grę, a nie np. Optifine. ;p 

 

Wymieniłem Mo'creatures. On zmienia konkretnie gre : P



#16 TheKikonn

TheKikonn

    Nowy

  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 18 May 2013 - 11:55

Ten mod dodaje tylko nowe zwierzęta, a większość z nich to przyjazne moby. Nic więcej. Mod, który znacząco zmienia grę to, np DivineRPG lub Thaumcraft :)



#17 Popcorn

Popcorn

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 162 postów
  • Popcorn

Napisano 18 May 2013 - 12:14

Battle Gear skoda że zakończył się mod nie jest rozwijany :( Na roślinność to Pam's Harvest :)



#18 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 18 May 2013 - 12:43

Jak mi się znudzi zwykły minecraft po udpade instaluje mody a później i one mi się znudzą :P



#19 adamzmuda2

adamzmuda2

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 162 postów
  • adamzmuda2

Napisano 18 May 2013 - 13:18

Ja gram na modach, ponieważ w zwykłym minecrafcie zrobiłem już prawie wszystko.


Jeśli pomogłem daj diax.


#20 sssteawe

sssteawe

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 93 postów
  • sssteawe

Napisano 18 May 2013 - 14:29

według mnie to zależy od modyfikacji, bo zombie tech, minimap i herobrine są spoko, ale niektóre inne (nie bedę mówił po nazwach) są do kitu.