Skocz do zawartości


Zdjęcie

Essentials Spawn newbies

essentials

Najlepsza odpowiedź Furas Berneńczyk , 13 May 2013 - 12:49

Wywalaj xAuth! Pobieraj AuthMe - z tym nie ma chociaż takich problemów, testowane.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 przemopl12

przemopl12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 12 May 2013 - 21:12

Witam problem polega na tym iż stworzyłem dodatkowy spawn dla nowych graczy (taki pokoik z regulaminem itp który trzeba przeczytać aby odpowiedzieć na pytanie dojść gdzies i przejść wtedy na spawn).  Lecz po ustawieniu spawnu dla nowych graczy (/setspawn newbies) i ustawieniu w essentialsie spawnu dla nowych graczy na newbies i tak wywala ich na spawn.. Wygląda to tak Gracz wchodzi pojawia się tam gdzie powinien czyli na spawnie dla newbies wpisuje register itp i po zarejestrowaniu i zalogowaniu wywala go jednak na spawn.. Może coś jest w xauth? Nie widzę w tym configu nic co by umożliwiało konfiguracje spawnu po zarejestrowaniu itp. Dodam iż na wyłączonym xauth wszystko działa tak jak trzeba.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 12 May 2013 - 21:16

Najlepiej zrób tak:

Wpisz komędę /setspawn deafult

Następnie /setspawn Gracz

Puźniej /setspawn newbies (Lecz nie wiem czy to jest potrzebne to ostatnie)


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#3 przemopl12

przemopl12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 12 May 2013 - 21:57

Dziwna rada wtedy po prostu ustawie spawn ogólny nie dla newbies tylko tyle ze dla danej grupy i po każdym wpisaniu spawn będzie ich tam tp i setspawn gracz nie jest potrzebne grupa w permisjach nazywa się default

#4 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 12 May 2013 - 22:02

1.Skąd mogłem wiedzieć ,że zamiast groupa Gracz nazywa się deafult a po 2. Moja rada była poprawna dla grupy Gracz lecz nie musisz dodawać tego gracz bo nie wiedziałem ,że twoja grupa się nazywa Deafult .


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#5 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 13 May 2013 - 12:49   Najlepsza odpowiedź

Wywalaj xAuth! Pobieraj AuthMe - z tym nie ma chociaż takich problemów, testowane.


"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"


#6 przemopl12

przemopl12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 13 May 2013 - 15:33

xauth jest bezpieczniejsze ma mniej bugów i stosuje go większa ilość serwerów.. słyszałem coś o authme plus niech się wypowie ktoś jeszce bo czytałem że xauth lepsze zawsze musiałem blokować masę rzeczy na authme...



#7 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 13 May 2013 - 15:55

Wypowiadam się: AuthMe Reloaded - nie ma bugów, nie ma lagów, spełnia swoje zadanie, 100% konfigurowalne.


"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"


#8 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 13 May 2013 - 16:00

xauth jest bezpieczniejsze ma mniej bugów i stosuje go większa ilość serwerów.. słyszałem coś o authme plus niech się wypowie ktoś jeszce bo czytałem że xauth lepsze zawsze musiałem blokować masę rzeczy na authme...

Na oficjalnej stronie tego pluginu nie ma wsparcia dla najnowszego CrafBukkita wiec nie będzie działać,authme reloaded jak najbardziej godne wdrożenia


  • Furas Berneńczyk lubi to

#9 przemopl12

przemopl12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 13 May 2013 - 22:49

To ze nie jest aktualizowany nie znaczy ze nie działa.. Może nie wymaga aktualizowania bo działa na następnych wersjach.. Jako ze z authme byl jeszcze większy burdel to dogralem plugin first spawn i podpialem do niego alias z commandhelpera problem rozwiazalem można powiedzieć sam do zamknięcia

#10 TheKosciany

TheKosciany

    Nowy

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • Kosciany

Napisano 20 May 2013 - 22:23

Witam.

Miałem taki sam problem na xAuth... Działa to w ten sposób, że pojawiasz się w dobrym miejscu przy pierwszym wejściu na serwer. Potem plugin każe Ci się logować i po zalogowaniu przerzuca gracza na ogólnego spawna. Nie da się tego zmienić lub wyłączyć, więc jedyną opcją dla Ciebie jest zmiana pluginu na inny.

 

Pozdrawiam

TheKosciany



#11 HardCoreXPL

HardCoreXPL

    Znawca

  • Użytkownik
  • 387 postów
  • HardCoreXPL

Napisano 09 June 2013 - 10:10

Ja trochę ukryłem ten problem. Zrobiłem nowy świat za pomocą MV. Zrobiłem guzik za pomocą pluginu Commander 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. I nowi gracze teleportują się na inny świat. Potem zmieniłem miejsce spawnu na tym właściwym świecie, aby odradzali się na świecie w którym umarli, za pomocą pluginu MV.


Frytki.png


#12 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 09 June 2013 - 11:50

Co do głównego problemu - jeśli masz pluginy Multiverse to wpisz na mapie głównej /mv set spawn w miejscu w którym chcesz go ustawić.
Nie powinno być problemu. 


Dołączona grafika





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: essentials