Skocz do zawartości


Zdjęcie

Flagi jak w WorldGuard


Najlepsza odpowiedź gacus007 , 04 April 2013 - 18:39

Bo musisz ustawic priorytet tej dzialki wewnetrznej czyli /rg flag wewnetrzny_cuboid mob-spawning deny nastepnie /rg setpriority wewnetrzny_cuboid 1

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MultiOwner

MultiOwner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • MultiOwner

Napisano 04 April 2013 - 16:53

Szukam pluginu, który działa na zasadzie flag z WorldGuard'a. Tylko chodzi mi o to że mogę stworzyć jeden cuboid na drugim, ale nie mogę na tym cuboidzie w środku ustawić odmiennej flagi co ten na zewnątrz. np. Jest Cuboid na spawn, i jest mniejszy cuboid na Masarnie tak jak u SKKF, i chcę dać flagę żeby moby się nie spawnowały, ale wtedy przy okazji nie spawnują się świnki, a gdy daje flagę na masarnie żeby mogły się spawnować moby w masarni to nie działa. Proszę o szybką odpowiedź.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 04 April 2013 - 18:39   Najlepsza odpowiedź

Bo musisz ustawic priorytet tej dzialki wewnetrznej czyli /rg flag wewnetrzny_cuboid mob-spawning deny nastepnie /rg setpriority wewnetrzny_cuboid 1


  • MultiOwner i TheMolkaPL lubią to

#3 MultiOwner

MultiOwner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • MultiOwner

Napisano 04 April 2013 - 18:59

Dzięki, tylko musiałem tak jak ty napisałeś /rg flag wewnetrzny_cuboid to musiałem dać zewnętrzny_cuboid a priorytet na wewnętrzny :) leci Like, Temat można zamknąć.