Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 5 głosy

[MOD] Minecraft Alpha 1.2.6-Fixed TEST SMP!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#1 VX7NORBA

VX7NORBA

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • VX7

Napisano 01 March 2013 - 17:40

*
Popularny

MINECRAFT ALPHA 1.2.6-FIXED

 

"Co to za ustrojstwo wymyślił ten typ"

Przedstawiam po raz 3 modyfikacje typu powróć do starych czasów itp. Mod jest prosty jeżeli chodzi o cel, jednak zrobienie go już takie łatwe nie było. Modyfikacja ma zamiar zrobić tą wersje bardziej grywalną (głównie multi), oraz szykuje ją jako podstawkę do innego moda.

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Server [Nie teraz]

 

Kilka ss jakie zrobiłem podczas tego mordu jakim jest modowanie tej zabawy. Tutaj widać tylko góry ponieważ nic nie dodałem ciekawego.

 

Instalacja (tymczasowa)

 

 

 

Changelog:


Użytkownik VX7NORBA edytował ten post 07 June 2015 - 15:24

nzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 VX7NORBA

VX7NORBA

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • VX7

Napisano 03 March 2013 - 18:53

@ref + zmiana sensu tematu.


  • Skiron i Rodzynek220 lubią to

nzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.png


#3 Mordoklejka

Mordoklejka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Mordoklejka

Napisano 06 March 2013 - 21:17

Cześć, jesteś zdaje się tą osobą, której szukałem. Ostatnio rozmyślałem na temat Minecrafta i doszedłem do wniosku, że kiedyś był lepszy. Nie pod względem pojedynczych elementów, ale ogólnie. Jednak niektóre, a nawet dość sporo rzeczy z późniejszych update'ów pozytywnie urozmaicają grę. Więc zacząłem szukać kogoś, kto byłby w stanie zrobić jakiś miks. I mam takie oto propozycje:

-Nether, ogólnie cały nether, ale bez składników alchemicznych, twierdz i kwarcu. Jednak mogłaby być w nim jakaś inna, bardzo rzadka i mocna ruda. Przedmioty z niej mogłyby być lepsze od diaxowych, ale dużo trudniej byłoby je zrobić.

-Biomy, ale nie wszystkie istniejące, np.: bez bagien, dżungli; brzoza i świerk, ale bez innych desek.

-Kolorowa wełna na 100%, a jak wełna to i lapis lazuli wraz z całą resztą barwników.

-Odnośnie jedzenia: mięso z krówek i kurczaczków; coś z jajek, np.: do twojego pomysłu z kanapką; ciasto

-Możliwość stworzenia nieskończenie wielu światów.

-Repeatery, ale to tylko dlatego,że uwielbiam redstone, w razie czego bez niego wytrzymam.

-Tryb Creative

-Wyświetlanie nazw w ekwipunku

I to chyba wszystko. Zdecydowanie popieram twój pomysł i życzę miłej i szybkiej roboty. A także z góry dziękuję.


  • VX7NORBA, dziwakusL i ttata766 lubią to

26794.jpg


#4 Rodzynek220

Rodzynek220

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 06 March 2013 - 21:54

Dziękuje! jesteś moim bogiem! Też uważam jak kolega nade mną. Generalnie wszystko jest dobrze na alphie 1.1.2 tylko chce te epickie dawne dzwieki drzwi, ktore brzmiały jak by sie nimi trzaskało.

 Co powinno być:

-wszystko to co było,

-łatwiejsze stawianie schodkow

-kamienne i drewniane półpłytki

-kolorowa wełna

-nether (oczywiście bez mikstur itp. może być kwarc bo te nowe bloczki z kwarcu są bardzo fajne)

-no i może ewentualnie sandstone

 Najważniejsza uwaga to to żeby był w miarę podobny generator map bo dzisiaj wchodzisz do kopalni i wychodzisz full of diamonds.


  • VX7NORBA lubi to

#5 VX7NORBA

VX7NORBA

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • VX7

Napisano 07 March 2013 - 15:31

Dziękuje za wasze opinie! Przez jakiś czas myślałem że nikt nie będzie za ,ale się myliłem :)

Niestety niektóre rzeczy  nie dam rady, czego bardzo żałuje.

 

@up generatora niezmienie 

 

 

Znam powód problemu z tą wersją - ona jest częściowo zakodowana i niektóre znaki są dla mnie niewiadomą


nzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.png


#6 Rodzynek220

Rodzynek220

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 07 March 2013 - 17:05

No, ale najważniejsze, żeby było jakieś urozmaicenie :) Ważne żeby był łatwiejszy multi i łowienie wędką rybek :)



#7 kewinsier2

kewinsier2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 07 March 2013 - 17:22

Nie zapomnij o kamiennych cegłach i szmaragdach (blok szmaragdu jest bardzo ładny).Noi oczywiście o sprintcie, stakowaniu jedzenia.

mca.png


#8 VX7NORBA

VX7NORBA

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • VX7

Napisano 07 March 2013 - 17:27

stackowanie jedzenia -robie dlatego produkty dające całość życia np kanapka (stackowanie jedzenia = super uleczarka)!.Ale o sprincie zapomnij ponieważ ma to być ALPHA


nzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.png


#9 Rodzynek220

Rodzynek220

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 07 March 2013 - 19:35

Bez sprintu i bez głodu! No i bez stackowania jedzenia. Można dać ujeżdżanie świni.



#10 VX7NORBA

VX7NORBA

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • VX7

Napisano 08 March 2013 - 06:49

Ujeżdżanie świni było, ale bez kontroli. Utknołem na generowaniu rudy lapisu (nie wie gdzie jest o tym) :(


nzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.png


#11 Pimak

Pimak

    Craftsitowy piżmakowy błazen

  • Użytkownik
  • 379 postów
  • Pimak

Napisano 08 March 2013 - 16:18

Stackowanie jedzenia sprint (bez głodu) i jeszcze jakieś drobiazgi (np Jakieś moby)


Ratójmy Gleo Aira.

 


#12 VX7NORBA

VX7NORBA

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • VX7

Napisano 08 March 2013 - 17:49

@up już proponowane i odrzucone


nzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.png


#13 Rodzynek220

Rodzynek220

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 08 March 2013 - 19:51

stakowanie jedzenia - bez celu bo ułatwienie jest to takie że hej

sprint - bez głodu to było by to po prostu the easiest game on the world

Nie ma celu tego pisać :P

Radzę zrobić, żeby można było na schodach kłaść dywany i robić kolorowe cegły.



#14 VX7NORBA

VX7NORBA

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • VX7

Napisano 21 March 2013 - 08:00

Dodałem kamienne cegły i półpłytki ( ale mają zbugowane oświetlenie). Pytanie wolicie w świecie rude glowstona czy receptę taką.

X-redstone                                                         X#X

#-sztabka złota                                                   #X#

daje nam 8 sztuk pyłu czyli 2 glowstone             X#X


nzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.png


#15 Mordoklejka

Mordoklejka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Mordoklejka

Napisano 30 March 2013 - 18:35

@up Najlepiej byłoby stworzyć cały Nether, ale zapewne jest to zbyt trudne... a przynajmniej w pojedynkę. Moim zdaniem lepiej byłoby dać w niektórych jaskiniach takie złoża Glowstone jakie są w Netherze lub rudę, ale nie receptę na to. W razie czego jestem zawsze chętny do odpowiadania na pytania. Życzę ci powodzenia (na pewno się przyda) :)

Edit: W razie jakby Nether było za trudno zrobić to możesz zrobić na wersję np. Alpha 1.2.1 gdzie już jest Nether. Tutaj masz linka ze wszystkimi wersjami MCP:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Mordoklejka edytował ten post 30 March 2013 - 18:41

26794.jpg


#16 Phobos

Phobos

    Phobos-Strach

  • Użytkownik+
  • 667 postów
  • Phobos

Napisano 31 March 2013 - 06:49

Przecież wy jakby od nowa budujecie Minecraft  :huh: . To jak wam się podoba generacja światów z alphy nie lepiej zmienić ją na aktualnej wersji?  :huh: I ewentualnie wyłączyć te stackowanie jedzenia itd.




cover_photo_148879_1407528297.png


#17 Mordoklejka

Mordoklejka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Mordoklejka

Napisano 31 March 2013 - 13:30

Jest jeszcze kwestia tego, czy łatwiej jest dodać czy usunąć coś z gry. Ja się na tym kompletnie nie znam, więc na temat programowania itp się wypowiadać nie będę, ale możesz mieć rację. Ale do tego potrzebna jest opinia twórcy.


  • dziwakusL lubi to

26794.jpg


#18 Low1221

Low1221

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 02 April 2013 - 16:00

Czekam chętnie pogram ;)



#19 VX7NORBA

VX7NORBA

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • VX7

Napisano 03 April 2013 - 16:29

Jeżeli chodzi o kod kiedy wyskakuje mi takie coś .func_205_a zamiast jakiegoś sensownego wyrazu to jak można się połapać

Jeżeli ludzie mówią minecraft nowy jest bleee głupie mikstury fuu enchant to także robię (z czym się zgodzę) dla nich :)

 

 

Widzę ludzie bardzo chcecie nether, ale jak mi wyskoczy 100000000000000000000000000000000 blędow to dziękuje nierobie

 

 

Przenosząc z wersji zrobiłem wędkę


nzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.png


#20 dziwakusL

dziwakusL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • dziwakus

Napisano 19 April 2013 - 20:32

Moim zdaniem pomysł jest genialny. Zgadzam się z propozycjami poprzedników + dożucam parę swoich

1. Można by zrobić świat działający na zasadzie endu, czyli wczytuje się gotowy świat, bez generowania, np. latającące wyspy z różnych ród itp

2. Możny by dodać dużego creepera z mo creatures czy coś takiego

3. łółżko 

4. Sprint i pasek zmęczenia regenerujący się podzczas używania shifta i spania

5 dodać polski