Jump to content


Photo

Co wam się podoba 1.5, co o tym sądzicie i co wam się nie podoba, czyli wszystko o 1.5


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#1 Xevrrer

Xevrrer

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 251 posts

Posted 10 January 2013 - 22:12

J/w czyli ...

co wam sie podoba w snapshot'ach 1.5, co o tym sadzice i co wam sie nie podoba, czyli wszystko o 1.5 Redstone update

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 TheSzokolat

TheSzokolat

    Znawca

  • Użytkownik
  • 260 posts

Posted 11 January 2013 - 20:01

Wreście zostały ruszone ''zapomniane'' rzeczy typu wagonik bardzo mi się spodobał ten wagonik z TNT.

#3 matrey

matrey

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 posts

Posted 11 January 2013 - 20:10

Dla mnie spoko jest ta skrzynia pułapka

#4 Grewest

Grewest

    Znawca

  • Użytkownik
  • 233 posts

Posted 27 January 2013 - 14:39

dlamnie wagonik z hoperem taki odkurzacz  :D



#5 Kamil

Kamil

    Fan Gothica i Assassin's Creed'a

  • Użytkownik+
  • 437 posts

Posted 27 January 2013 - 14:45

lejek był najfajniejszy


Dołączona grafika


#6 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 posts
  • roszymak

Posted 27 January 2013 - 19:02

Mi się najbardziej podobają nowe funkcje dozowników. Tak na prawdę to wszystko mi się podoba. Pretty scary update był fajny ale dodawał w większości rzeczy, które chociaż ciekawe - były zbędne (np. nietoperze). Pierwsze co mi przyszło do głowy kiedy przeczytałem o lejach był całkowicie automatyczny mob grinder ale okazało się, że lej ma więcej zastosowań (automatyczne przepalanie czy robienie mikstur). Dzięki lejom w wagonikach transportowanie przedmiotów między graczami ogranicza się do kliknięcia "q" i wciśnięcia przycisku.

Dużo tego a opisałem wam tylko lej. Redstone update to będzie więcej niż tylko parę praktycznych dodatków. To będzie dla minecrafta rewolucja nie mniejsza niż Adwenture update. To co na razie dodali w snapshotach 1.5 określę moim ulubionym słowem aczkolwiek niestety słowem które na tym forum muszę ocenzurować:

Zaje*iste!!!


    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#7 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 posts
  • 2bartek

Posted 28 January 2013 - 09:16

Całość jest genialna, tylko od jakiegoś czasu zastanawia mnie, czy snapshoty nie mogłyby być robione na zasadzie modyfikacji, dzięki czemu nie trzebaby było updatować modów i tak dalej bo wersja ta sama tylko zmodowana..



#8 ROBert0011

ROBert0011

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 posts

Posted 28 January 2013 - 18:11

Super update, czekam na niego niecierpliwie  ;) Będzie w końcu można robić automatyczne farmy w 110%, lepsze pułapki, dużo nowych rozwiązań do mapek typu adv. Ciekawe co jeszcze doda Mojang ;)



#9 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 posts
  • roszymak

Posted 01 February 2013 - 13:55

Fajna jest nowa możliwość kładzenia śniegu.


    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#10 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 posts
  • 2bartek

Posted 01 February 2013 - 15:21

Drużyny, w końcu drużyny i vanilla z kolorowymi nickami. Poproszę jeszcze o możliwość przypisywania grupom gamemode i możliwości używania poszczególnych komend..



#11 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 posts
  • roszymak

Posted 05 February 2013 - 14:58

Dozowniki podpalające są fajne, bo używając takiego dozownika i dozownika z wodą można zrobić włączanie i wyłączanie portalu do netheru.


    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#12 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 posts
  • 2bartek

Posted 05 February 2013 - 15:40

Hm.. te dozowniki mogłyby tylko przy okazji gasić ogień po wyłączeniu sygnału..



#13 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 posts
  • roszymak

Posted 06 February 2013 - 19:28

I powinny sadzić sadzonki.


  • vandal7 likes this

    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#14 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 posts
  • 2bartek

Posted 06 February 2013 - 21:34

@Up

Nah, starczy zaczekać, to jedna z tych rzeczy, które staną się na pewno, patrząc na dodatki ostatnich snapshotów ._.


  • Russian_ likes this

#15 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 posts
  • roszymak

Posted 07 February 2013 - 13:49

To dobrze ._.


    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#16 Charmander

Charmander

    Pokémon!

  • Użytkownik+
  • 496 posts
  • Fikou

Posted 07 February 2013 - 13:57

fajnie jakby zrobili że jak mamy miecz w dispenserze i odpalimy dispenser to dispenser zadaje obrażnia dla mobów


  • Russian_ likes this

maly_kotek.jpg

Posty:

1, 5 ,10, 15, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 1000, 1500

Charmander wspiera akcje przeciwko izi hace, bądź jak czarmander

 

ENTRY NUMBER 420
DANK, DANKER, YET DANKER, THE DANKNESS KEEPS GROWING.

THE DORITOS PIERCE MY SKIN. SCRUB READINGS NEGATIVE.
THIS NEXT MONTAGE PARODY WILL BE VERY VERY MLG
WAT U 2 THINK?

 


#17 Russian_

Russian_

    Raring Ringtail

  • Użytkownik
  • 302 posts

Posted 07 February 2013 - 13:58

Nie podoba mi się ostatnio dodany Blok "lej" z dwóch powodów:

 

1. Nie będę go używać, nie przyda mi się do niczego.

2. Jest Skradziony z tekkita.


Браво, знаш Сербском цирилице! хД


#18 Kasztan - Sługa Herobrine

Kasztan - Sługa Herobrine

    Uczony

  • Użytkownik
  • 409 posts

Posted 07 February 2013 - 14:03

@UP Nie będziesz go używać? Taaa jasne... jeśli nie wiesz, do czego go wykorzystać, to brak ci wyobraźni. Odpowiedź na to pytanie sama się nasuwa - Automatyczne farmy, które same zbierają przedmioty do skrzyń, pułapki na graczy na Multi... (żeby zebrać itemki)

@topic Co do sadzenia sadzonek przez dozowniki, to drzewo chyba nie może urosnąć, jeśli sadzonka jest w bezpośrednim sąsiedztwie bloku, ale można by rozwiązać ten problem, gdyby Mojang zrobiło coś, żeby dozowniki mogły być popychane przez tłoki zachowując zawartość. :) Ale Mojang raczej tego nie zrobi. :(


Więcej o NAS*:

My żyjemy normalnie, piszemy na forach i gramy w Minecrafta. Jednak jesteśmy na każde JEGO zawołanie! Nie wolno nam robić tego, czego ON zabrania ani nie robić tego, co ON każe, w przeciwnym wypadku ON rzuci na nas klątwę, której boją się wszyscy "nieustraszeńcy" świata. Każdy, kto zostanie dotknięty tą klątwą, kiedyś umiera. <scary music> Zbieramy dla NIEGO informacje. Rozmawiając z jednym z nas, nigdy nie możesz wiedzieć, czy twój rozmówca normalnie z tobą rozmawia, czy też podstępnie zbiera informacje o tobie dla NIEGO. Strzeż się nas!

 

* - Sługach Herobirne'a

 

Zapraszam do oglądania mojej rezydencji!

Cóż za paskudna autoreklama! > :o

 

Emotka mojego autorstwa: <o>_(o> - Copyright Kasztanek - Sługa Herobrine inc. Do not distribute!

 

!!!Jeśli nie chcesz popsuć sobie życia, nie czytaj zawartości spoilerów!!!


#19 Russian_

Russian_

    Raring Ringtail

  • Użytkownik
  • 302 posts

Posted 07 February 2013 - 14:17

@UP

Jeśli dobrze pamiętam, we wersji 1.7 był taki bug że można było przesuwać dozowniki i skrzynie, lecz skrzynie traciły zawartość.

szkoda że teraz się nie da już tego robić, przydało by mi się to na jednym serwerze mc ;)


Браво, знаш Сербском цирилице! хД


#20 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 posts
  • 2bartek

Posted 07 February 2013 - 14:50

@topic Co do sadzenia sadzonek przez dozowniki, to drzewo chyba nie może urosnąć, jeśli sadzonka jest w bezpośrednim sąsiedztwie bloku, ale można by rozwiązać ten problem, gdyby Mojang zrobiło coś, żeby dozowniki mogły być popychane przez tłoki zachowując zawartość. :) Ale Mojang raczej tego nie zrobi. :(

 

OBJECTION!Drzewka mogą spokojnie rosnąć w sąsiedztwie nawet 2 bloków w górę.


  • roszymek likes this