Skocz do zawartości


Zdjęcie

O serwerze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 chlitto

chlitto

    Uczony

  • Weteran
  • 578 postów
  • chlitto

Napisano 09 October 2012 - 17:15

Dołączona grafika
Ogólne 
Jest to serwer survival oparty na świetnej paczce modyfikacji jaką jest Tekkit i by na niego wejść potrzebny jest specjalny starter o którym

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. Dodaje ona m.in silniki, elektrownie atomowe, nowe uzbrojenie jak i wiele, wiele innych!

Na serwerze wszędzie prócz na spawnie włączone jest PvP więc uważaj na siebie! Najlepiej zgadaj się z kumplami i załóżcie własną frakcje! Frakcje pozwalają łączyć się w grupy i chronić własny teren przed zniszczeniami,

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.

Tekkit wprowadza naprawdę mnóstwo rzeczy do Minecraft-a (choć trochę z nich jest u nas zablokowanych) i zanim się w nich wszystkich połapiesz troche minie, dlatego dużo czasu początkowo spędza przeglądając wiki tych modów jak i filmy na YouTube. Przygotowaliśmy więc dla was zbiór pomocnych linków, na forum prowadzimy specjalny dział z poradami, w razie pytań przygotowaliśmy listę najczęstrzych problemów oraz zawsze można odezwać się w dziale dyskusji.

A tak poza tym to mamy bardzo prosty regulamin, prowadzimy na stronie Sklep SMS w którym poza przedmiotami dostać można wszystko-mające Konto VIP oraz za samą darmową rejestracje otrzymać kredyty!


Mapa 
Na serwerze jedynym bezpiecznym miejscem jest spawn, poza nim panuje poprostu anarchia! Przechodzi wszystko, można okradać, niszczyć i zabijać!

Na spawnie moderacja prowadzi:
  • muzeum bloków wraz z przykładami. opisami i linkami do pełniejszych opisów by jak najlepiej pomóc nowym graczom
  • arene PvP, by można było prowadzić ustawki
  • sklepy VIP, by można było bezpiecznie pohandlować
  • różne eventy!
  • arene Let's Play gdzie nasi YouTuberzy nagrywają swoje poradniki
Poza spawnem:Komendy 
  • /spawn - teleportuje nas na spawn
  • /warp - wyświetla listę miejsc do których można się teleportować
  • /warp <nazwa> - teleportuje nas do wybranego miejsca
  • /modreq <opis> - zgłasza problem moderacji na serwerze wraz z miejscem w którym zgłoszenie zostało nadane
  • /f - komendy frakcji
Rangi 
  • Nowy - ranga z którą wchodzi się na serwer i która automatycznie znika po 5godzinach grania, chroni nas ona przed PvP byśmy na początku mogli spokojnie zbierać surowce
  • Gracz - dostajemy ją po 5godzinach grania na serwerze, różni się ona od poprzedniej rangi tym że można uczestniczyć w bitwach Pvp
  • VIP - ranga dla osób które wsparły finansowo serwer, niosąca za sobą szereg przywilejów
  • Moderator - ranga dla osób pilnujących porządku na serwerze, osoby z tą rangą nie mogą latać, spawnować sobie itemów ani byc nieśmiertelnym.
  • Administrator - chlitto
Regulamin 
Na serwerze panuje zasada "2 warny i ban", a od banów nie ma odwołania :)

Nie można:
  • kłócić się, przeklinać, używać wulgaryzmów, obrażać innych, być chamskim
  • spamować na czacie i reklamować cokolwiek
  • budować konstrukcji wbrew prawom fizyki, głupich napisów, niszczenia naturalnego krajobrazu (nie dotyczy psucia budowli innych graczy:)
  • budować

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

  • używać czitów i bugów
  • omijać w jakikolwiek sposób blokady
  • w jakikolwiek sposób szkodzić życiu lub zdrowiu innych graczy na terenie spawnu
  • w jakikolwiek sposób szkodzić życiu lub zdrowiu osobom z rangą Nowy
  • szkodzić w jakikolwiek sposób serwerowi
Za wszelkie wykroczenia graczy odpowiada również frakcja do której należą, od sankcji przedmiotowych przez usunięcie bazy czy nawet banicja dla całej frakcji.

W przypadku banów tymczasowych należy po ponownym wejściu na serwer naprawić wyrządzone szkody jak i przeprosić poszkodowanych, w przypadku nie dostosowania się do tego możliwy jest ponowny ban.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 12 October 2012 - 15:19

Zapowiada się ciekawie =)
Po starcie w wolnym czasie wejdę ;).

#3 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 12 October 2012 - 15:21

Serwer jest super. Jako Beta-Tester polecam wszystkim nawet jak nie ogarniacie Tekkita jest świetna zabawa.

༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#4 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 12 October 2012 - 17:31

Osobiście obawiam się bandy neokidów jak u skkfa. Jak zaczynał i było tam parę osób to powiedziałem, żeby wyłączył PVP bo to się źle skończy, ale stwierdził, że chyba zostanie. Efekty znamy.
Albo może jakiś świat non-pvp?

Swoją drogą muszę zerknąć, bo na razie wiem o serwerze tyle, co pisało tu i na stronie głównej CraftPortal.pl.
Błagam, skoro NoBuilder wybrał was do prowadzenia tego, to zróbcie to dobrze. ;)

#5 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 13 October 2012 - 08:24

Dobry serwer, tylko jednak trochę nastawiony na kasę, w szczególności jeśli chodzi o itemy, VIP - dodatkowa kasa, przywileje typu itemy darmowe, a nie blokada użytkownikowi dla korzyści vip, takie jest moje zdanie, ale cóż, jak chcecie, serwer jest godny uwagi, lagów nie ma, co przy tekkicie jest częste.

#6 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 14 October 2012 - 15:13

Mi się ogólnie całkiem podoba, tylko naprawdę martwi mnie to PVP.

#7 mati91397

mati91397

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 October 2012 - 16:47

Mi się serwer wielce podoba ale mnie denerwuję jak wlatują mi na teren frakcji goście z quantumem i wszystko rozkradają. Dwa razy zmieniałem miejsce frakcji a i tak ci sami mnie napadną.

#8 ad1x

ad1x

    Znawca

  • Weteran
  • 393 postów

Napisano 14 October 2012 - 17:00

@up
Jeżeli ma się enemy z jakąś frakcją to nie można przecież otwierać skrzyń/rozwalać (Można jedynie otwierać itemy takie jak generator itd. więc radze nie chować tam itemów) nie ustawiaj z żadną gildią której nie znasz ally bo wtedy mogą przyjść i wszystko rozwalić.
Jeżeli zakładasz frakcje to pamiętaj o zrobieniu claima komendą /f claim.

#9 xmenmax

xmenmax

    Będziemy cię pamiętać Dramo

  • Użytkownik+
  • 418 postów
  • SowietX

Napisano 20 October 2012 - 20:23

Jest możliwość kupienia tak jak w seggelinie konta jak nie ma się premium?

http://aka.zero.jibj...artnerID=ecards7fb30c80ec34194aec7e4fdeb3600f79.jpg

 

 

doiHQ.gif    <---- Dajcie żyć mojemu smokowi!


#10 chlitto

chlitto

    Uczony

  • Weteran
  • 578 postów
  • chlitto

Napisano 20 October 2012 - 20:33

niestety(?) nie

#11 komiks42

komiks42

    Kagan

  • Użytkownik
  • 770 postów

Napisano 21 October 2012 - 15:58

Pewnie zrobię z siebie totalnego debila ale pytam-premium?
W?a?nie zmarnowa?e? 3 sekundy swojego ?ycia. Gratulacje!

#12 chlitto

chlitto

    Uczony

  • Weteran
  • 578 postów
  • chlitto

Napisano 21 October 2012 - 17:13

jako że wyżej jest odpowiedz to...

#13 PetroII

PetroII

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 21 October 2012 - 21:10

Nie istnieje możliwość wprowadzenia opłat za premium w postaci przelewów? Takie wysyłanie esemesów na dłuższą metę jest stratne, bo spora część funduszy idzie do operatora, a mogła by iść na serwer :P

#14 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 21 October 2012 - 22:06

Ale nie każdy ma możliwość dokonywania przelewów, np. ja z racji znajomości informatyki zakładam, że przy tak dużym czynniku ludzkim błąd bezpieczeństwa jest niemożliwy do wykluczenia i nie używam żadnych płatności elektronicznych tylko gotówki.

#15 Esserinn

Esserinn

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 08 November 2012 - 12:24

Mam jedno ważne pytanie.

Czy aby ten serwer jeszcze działa, bo ani forum ani w kliencie Technic'a pod paczką modówTekkit'a nie znajduje mi tego serwera.
A już jakiś czas szukam jakiegoś porządnego serwera Tekkit z only premium, ale na taki ciężko jakoś mi trafić...

#16 walkowiczbrz

walkowiczbrz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 08 November 2012 - 15:03

Mam jedno ważne pytanie.

Czy aby ten serwer jeszcze działa, bo ani forum ani w kliencie Technic'a pod paczką modówTekkit'a nie znajduje mi tego serwera.
A już jakiś czas szukam jakiegoś porządnego serwera Tekkit z only premium, ale na taki ciężko jakoś mi trafić...

Chwilowo serwer jest wyłączony admin pisał o tym tu https://craftportal....og/37-mctekkit/

#17 chlitto

chlitto

    Uczony

  • Weteran
  • 578 postów
  • chlitto

Napisano 04 December 2012 - 02:20

mały update w regulaminie