Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drobne Oszustwo - Czyli Hack Do minecrafta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 globox99

globox99

    delcraft.pl

  • Użytkownik
  • 366 postów

Napisano 04 May 2011 - 15:05

[align=center]Witam
Może to już keidyś było bo już na innych forach widziałem ale ja wklepie tutaj.

Prezentuję wam Hack Do Minecrafta


Wszystkie jego funkcję opiszę Niżej

1. X-Ray: Funkcja która sprawia że Tekstury stają się PRZEŹROCZYSTE.
Tekstury Materiałów: Żelaza, Diamentu, Lawy, Węgla, Złota, RedStona Zostają normalne, Dzięki temu łatwo znaleźć surowce.
Aktywacja Klawiszem "X"

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować





2. CaveFinder: Funkcja która sprawia że na mapie pokazują się Cave'y [kejwy xD]
Aktywacja Klawiszem "V"

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować






3. Brightness: Funkcja Która sprawia że gdy nawet jest noc.. Mapa jest oświetlona tak jak w dzień. Pomaga to w kopaniu gdyż nie potrzeba pochodni.
Aktywacja Klawiszem "C"

Bez Włączonego Hacka

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować





Z włączonym Hackiem

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować





Oto Linki:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Hack Wgrywamy tak samo jak Normalnego Moda Do Gry.
UWAGA !! POTRZEBNY MODLOADER !! UWAGA

DZIAŁA TYLKO NA SINGLE PLAYER

[/align]

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 SayerPL

SayerPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 04 May 2011 - 15:11

Hackerstwo jest złe, nie powinieneś tego rozpowszechniać, anie nawet o tym mówić na tym forum. Nie, i nie ;p Bo nie. nie pytaj czemu. Poradnik w sam sobie jest napisany fajnie. Ale ma temat zła piekielneeegoooo .

#3 Minok

Minok

    Dojde do 2000 anime!

  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 04 May 2011 - 15:13

Skasuj ten temat... Pomysl co teraz sie dzieje z noobkami jak to maja na serwach...

#4 globox99

globox99

    delcraft.pl

  • Użytkownik
  • 366 postów

Napisano 04 May 2011 - 15:15

Hackerstwo jest złe,


No wiem wiem, xD
Nie musisz używać jak nie chcesz :)

#5 SayerPL

SayerPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 04 May 2011 - 15:18


Hackerstwo jest złe,


No wiem wiem, xD
Nie musisz używać jak nie chcesz :)


ALE BĘDĄ DEBILE KTÓRZY BĘDĄ UŻYWAĆ TEGO NA SMP! I oni będą mieli wszystko i każdego będą zabijać, nikomu nie zostanie surowców i będą w każdej jaskini. Staje taki patrzy: Dziura głęboko pod ziemią, tam twoja tajna chatka i ty z mnóstwem diamentów oraz innych dupereli. Jedno serduszko bo creepery i inne tam siedziały stwory. A ten sobie podkopie do ciebie podejdzie zabije cię, pewnie jeszcze doda sobie innym hackiem TNT i ci całą chatę wysadzi.

#6 globox99

globox99

    delcraft.pl

  • Użytkownik
  • 366 postów

Napisano 04 May 2011 - 15:18

Skasuj ten temat... Pomysl co teraz sie dzieje z noobkami jak to maja na serwach...

Robią to na włąsną odpowiedzialność. Poza tym.. Będzie więcej Banów na serverze.

#7 Ainey

Ainey

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 04 May 2011 - 15:25

Taa? A podobno działa tylko na singleplayer..

#8 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 04 May 2011 - 15:42

skoro napisal, zd dziala tylko na single to o co sie czepiacie smp?

#9 xvyx

xvyx

    Turret

  • Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 04 May 2011 - 15:55

Bo to działa na SMP...
Na szczęście powstał plugin do bukkita blokujący użycie tego hacka.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#10 fateee

fateee

    Support

  • Użytkownik
  • 327 postów
  • kubadragon

Napisano 04 May 2011 - 16:27

ja bym tego tu nie dawal ponieważ, na serwach multi tego nie mozna uzywac !

#11 Tor F1

Tor F1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 04 May 2011 - 19:49

Jak na mój gust, to po prostu jest oszustwo i nie należy tego stosować nigdzie(ani na singlu, ani na multi). A i proszę jakiegoś moderatora o zamknięcie tego tematu, po to aby zaprzestać rozprzestrzenianiu się zła jakim jest hackowanie, czitowanie itp.

#12 Fexar

Fexar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 04 May 2011 - 20:31

Masz do najnowszej wersji minecrafta to ?

#13 mt17

mt17

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 04 May 2011 - 22:46

Boże macie problemy, czepiacie się jego i czepiacie... Sami tworzycie sobie problem, gdzie są możliwe wyjścia:
1. Nie grajcie już w minecrafta na multiplayerach
2. Sprzedajcie konto
3. Albo grajcie sami z kumplami bez tego.

A jak ktoś zacznie tego używać to koniec końców ktoś znajdzie sposób na wykrywanie tego modzika, może sam autor stworzy plugin pod serwer do wykrywania i banowania.

Ale czepiać się faktycznie nie musicie, ma to też swoje plusy, dajmy na to takiego CTSG, podczas kręcenia filmików, nie będzie musiał robić schronienia aby położyć łóżko, no chyba że wtedy gra na peaceful i mu się nie respią mobki, ale plusik jest taki że widać w nocy jak w dzień, co za tym idzie ? Skrócenie jego produkcji aż do 10% !.

Ja osobiście odpaliłem to i podoba mi się :).

Jeśli faktycznie działa tylko pod SP, to na prawdę nie ma po co płakać, ale znajdzie się ktoś kto przerobi to po SMP, wtedy też jak wspomniałem wyżej, nie ma co płakać

Do autora: Wymyśl jeszcze coś ciekawego. A najlepiej plugina dla serwerów który to wykrywa, bo przestaną spamować tymi samymi postami

#14 Plecakofil

Plecakofil

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 170 postów

Napisano 05 May 2011 - 07:56

Boże macie problemy, czepiacie się jego i czepiacie... Sami tworzycie sobie problem, gdzie są możliwe wyjścia:
1. Nie grajcie już w minecrafta na multiplayerach
2. Sprzedajcie konto
3. Albo grajcie sami z kumplami bez tego.

A jak ktoś zacznie tego używać to koniec końców ktoś znajdzie sposób na wykrywanie tego modzika, może sam autor stworzy plugin pod serwer do wykrywania i banowania.

Ale czepiać się faktycznie nie musicie, ma to też swoje plusy, dajmy na to takiego CTSG, podczas kręcenia filmików, nie będzie musiał robić schronienia aby położyć łóżko, no chyba że wtedy gra na peaceful i mu się nie respią mobki, ale plusik jest taki że widać w nocy jak w dzień, co za tym idzie ? Skrócenie jego produkcji aż do 10% !.

Ja osobiście odpaliłem to i podoba mi się :).

Jeśli faktycznie działa tylko pod SP, to na prawdę nie ma po co płakać, ale znajdzie się ktoś kto przerobi to po SMP, wtedy też jak wspomniałem wyżej, nie ma co płakać

Do autora: Wymyśl jeszcze coś ciekawego. A najlepiej plugina dla serwerów który to wykrywa, bo przestaną spamować tymi samymi postami


Piszesz, jakby globox zrobił XRay'a, a on tylko go tutaj wstawił - to strasznie stary mod. Nie wiem jaką Ty masz wyobraźnie, ale nie znajdziesz osoby która sprzeda konto tylko dlatego, że sobie tak powiedziałeś i chciałeś poniszczyć innym rozgrywkę.

#15 mt17

mt17

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 05 May 2011 - 20:34

Piszesz, jakby globox zrobił XRay'a, a on tylko go tutaj wstawił - to strasznie stary mod. Nie wiem jaką Ty masz wyobraźnie, ale nie znajdziesz osoby która sprzeda konto tylko dlatego, że sobie tak powiedziałeś i chciałeś poniszczyć innym rozgrywkę.


Fakt przyznaję się, jestem głupi bo nie przeczytałem początku tematu i myślałem że to jego.

Dobra, ale ja nikomu nie chcę poniszczyć rozgrywek, to są możliwe rozwiązania na własny problem związany z tym modem

#16 Jajnick

Jajnick

    Pr0 kolorek nicku

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 05 May 2011 - 20:46

Z tym X-ray to można praktycznie bawić się też na SMP. Wystarczyłoby tylko pobawić się w pliku .jar MC, wyciągnąć plik teksturek bloków, edytować go w jakimś edytorze obsługującym przezroczystość, usunąć teksturkę kamienia, zapisać w włożyć z powrotem. Tadał! Niewidzialny kamorek. Ofc. to nie jest X-ray, i nie da się go włączać i wyłączać w dowolnym momencie, ale materiały są (wyjątek stanowi fakt, iż teksturki mimo przezroczystości - nie przepuszczają światła).

@BTW
Gdyby autor usunął ten temat, to spokojnie, założę nowy.

#17 Jeff The Morderca

Jeff The Morderca

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 822 postów
  • nie wiem

Napisano 17 July 2011 - 18:59

Jeśli chcecie to możecie zrobić sobie texturepack w którym są nie które bloki przeroczyste. Można to wyłaczać i włączać.
I jaka to filozofja?
Dołączona grafika
[img[http://www.troll.me/...d/wc-donald.png[/img]
glupota123.blogspot.com - R.I.P Normalny Internet [*]

MIAŁEM ESSENTIALS PRZETERMINOWANE.


ludzie nie miejcie serca z cabelston


#18 Myfon

Myfon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 17 July 2011 - 19:02

Nie archeologuj :D I nie filozofja tylko filozofia. Sry za offtop

#19 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 17 July 2011 - 19:22

Jeśli chcecie to możecie zrobić sobie texturepack w którym są nie które bloki przeroczyste. Można to wyłaczać i włączać.
I jaka to filozofja?


Twoja odpowiedź była warta czekania...

#20 Artek90

Artek90

    Jestem Wolny

  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 17 July 2011 - 19:26

Ludzie !
Zamknijcie za przeproszeniem te głupie ryje!
Zachowajcie to do siebie, To nie są żadne hacki tylko zwykłe mody poprawiające grę, Ułatwienie do gry a wy tu że to hakowanie na serwerach, Ludzie o LoL zastanówcie się zanim coś napiszecie :D
Tak wgl, To dał byś na 1.7.3 bo to jest na 1.5.1 :D i mi nie działa :D