Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wieśniaki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 MASTER_XE

MASTER_XE

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 September 2012 - 11:20

Co chcielibyście żeby robiły wieśniaki (mieszkańcy wiosek) ?

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 outlaw2

outlaw2

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Outlawek

Napisano 25 September 2012 - 12:02

Jak już coś to robili i nie wieśniaki, a wieśniacy, ale do rzeczy...

Dobrze byłoby, gdyby wieśniacy zachowywali się bardziej naturalnie, czyli zamiast tylko plątać się po swojej wiosce i jej najbliższej okolicy, powinni np. uprawiać zboże (sadzić i zbierać), a także inne rośliny oraz hodować zwierzęta. Powinni też umieć się bronić, gdy są atakowani (pomagając sobie wzajemnie odpierać ataki agresorów), a w ostateczności ratować ucieczką. Myślałem też np. o wycinaniu drzew, kopaniu, wydobywaniu kamienia, ale to niestety prowadziłoby do niszczenia mapy, więc odpada.

Fajnie byłoby, gdybyśmy mieli kilka ras wieśniaków, w zależności od biomu, na którym żyją, różniących się wyglądem, zachowaniem, wykonywanymi czynnościami i towarami oferowanymi w handlu.

#3 SeeN

SeeN

    oK , WhaT YoU GonNa dO ?

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • Radsler

Napisano 25 September 2012 - 13:03

Pomagać w budowie wioski

1zm2tqe.jpg
 


#4 bluplay

bluplay

    Nowy

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 25 September 2012 - 13:41

Najlepiej wszystko to co wiesniuki robia :P sadzic zbierac, budowac itd.
Sygnatura rozciągała/psuła forum ~Cadence

#5 Cartonick

Cartonick

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 25 September 2012 - 14:16

Moim zdaniem Villager niczym nie różni się od tego który był dawniej. Teraz jest tylko skopany handel, ponieważ tak naprawdę nikomu się on nie przydaje. Gdyby dodali emeraldowe rzeczy, to co innego :D . Villager kojarzy nam się z Farmerem także Mojang powinien iść właśnie w tym kierunku. Sprawiłoby to, chęć powrotu do wioski. Aby zebrać nowe zboże, bez konieczności własnoręcznego zasiania go. Drugą opcją mogłoby być dodanie waluty do gry. Pieniądze dostawałoby się za różnorakie rzeczy za które można by było wynająć wieśniaka, farmera bądź drwala itp. itd. Oraz do kupowania od nich rzeczy. Np.
Pszenica, nasionka zwykłe, nasionka melona, nasionka dyni, marchew, placek dyniowy, ziemniak, melon, dynia, drewno, chleb, mięso świni, krowy oraz kurczaka, jajka, mleko i inne ciekawe przedmioty które znajdują się na zwykłych farmach w realnym świecie. Fajnie by było gdyby dodali też możliwość robienia mąki, oraz zmienili dzięki temu crafting ciasta. :) . Pozdrawiam

#6 TheSzokolat

TheSzokolat

    Znawca

  • Użytkownik
  • 260 postów

Napisano 25 September 2012 - 16:58

Jak dla mnie tekstura Villagerów jest tragiczna ( eh zawsze się czepiam o to...), fajnie jak byłyby te questy i jakieś dialogi, żeby nasze kochane wieśniaki rozmawiały (wiem że by to długo zajęło jakby mieliby to wprowadzić), zamiast handlu emerlandem dodano by pieniądze które się robi tak dajemy 8 samorodków złota i w środku sztabke żelaza i mamy jedną monete. Fajnie bybyło też jakby musieli jeść tak jak my, mieć zwierzęta domowe i jakby się bronili przed wrogimi mobami to bybyło super :)

#7 Russian_

Russian_

    Raring Ringtail

  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 25 September 2012 - 17:24

móc się obronić, by mogli budować, zabijać zwierzęta, JAK NA MUltiplayer to że mogą do nas pisać gdy do nich podejdziemy..

Браво, знаш Сербском цирилице! хД


#8 Aracz

Aracz

    Elektryk

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 25 September 2012 - 18:37

Jednak kopanie by było fajne, taki miner. Jeśli by ktoś nie chciał minerów, ty by wyłączył generowanie struktur.
Dołączona grafika
o/
o/ o/ o/ o/
o/ o/ o/ o/

#9 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 25 September 2012 - 23:15

Fajnie by było, gdyby tańczyły i nam gotowały. W sumie niezłym pomysłem byłoby też, gdyby mogli za nas kopać w kopalniach.

#10 czikik2

czikik2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 29 September 2012 - 13:04

Powinni sadzić nasiona i zbierać je z tych swoich ,,pól,,
Dołączona grafika

#11 MarsPL

MarsPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 30 September 2012 - 08:59

Niech zrobią jak w modzie millenaire (sory jak zrobiłem błąd,nie umiem francuskiego :P)
Dołączona grafika

#12 jamael1995

jamael1995

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 30 September 2012 - 10:10

jak dla mnie powinni dodać ratusz, i kasztelana wioski. Chociaż niech wykonują swoje zawody. Farmer niech sieje. Kowal niech udaje że coś robi albo coś. Niech chodźby rozbudowywali wioske. Przydały by się rasy.
A Elfy?
Elfy si? nie licz?...

#13 Taboretto

Taboretto

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 92 postów
  • Taboretto

Napisano 30 September 2012 - 11:07

Najlepiej gdyby rozbudowywali swoją wioskę i próbowali ją unowocześniać. Tjaa nawiązuje do tekkita :P Z tego co mi wiadomo będą już mieli jakieś emocje typu jak się jednego walnie to może nas nie lubić i nie chcieć handlować.

sgolj7.jpg

http://www.youtube.c...L?feature=guide - zapraszam na mój kana? na YT! Nagrywam Minecrafta i inne gierki :D


#14 BuLL

BuLL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 30 September 2012 - 11:41

Ja bym chciał żeby robili kopalnie , kościoły zdobywały surowce .

Jakie życie taki MINECRAFT.

24032112c6f684a7f85055958894da84.jpg  DAJ DIAMENTA :D 


#15 Forfiter007

Forfiter007

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 30 September 2012 - 11:45

Wieśniacy według mnie powinni ładnie wyglądać odrobinę.
Fajnie by było jakby był np villager który chodzi po wiosce i robi miejsce na zboże i wkłada potem zbiera itd.
Oraz więcej funkcji villagerów np. Grzebanie w skrzyniach (np. Rolnik wieśniak może wkładać do skrzyń zebrane zboże...)

#16 adachu5

adachu5

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 05 October 2012 - 18:35

Rozbudowywali wioski

#17 BlackCherry1998

BlackCherry1998

    I'm Watchin' You

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 06 October 2012 - 13:24

Co chcielibyście żeby robiły wieśniaki (mieszkańcy wiosek) ?

Ja to bym chciał aby dodali wieśniaczki i dałoby się ożenić :D

#18 Kamil

Kamil

    Fan Gothica i Assassin's Creed'a

  • Użytkownik+
  • 437 postów

Napisano 06 October 2012 - 14:33

Powinni mieć zawody i móc kopać kopalnie ale z jakimś limitem żeby mama nie była zryta cała :D i niech np będzie nowy typ budowniczy budujący lub odbudowujący wioski

Dołączona grafika


#19 Wojcik117

Wojcik117

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 06 October 2012 - 14:50

Śmiesznie by było, gdyby skradały się "na shifcie" i próbowały ukraść graczowi itemy ze skrzynek :P

#20 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 06 October 2012 - 14:51

Ja to bym chciał aby dodali wieśniaczki i dałoby się ożenić :D

Pszeciesz to bendzie zbyd RPG, wejź sje ogarnji!!111oneoneone