Skocz do zawartości


Zdjęcie

We are alone... Mimo mobów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 25 August 2012 - 13:19

Jak zapewne wiecie, w MC byliśmy samotni. Jesteśmy. Będziemy. Mojego stwierdzenia nie zmienia fakt, że są nasze kochane świnki, czy inne moby. Nawet rzekome NPC tego nie zmienią. No bo co one dają? W SSP przydałoby się jakieś INTELIGENTNE towarzystwo. Nasi wielkonosi przyjaciele nie robią nic. Zupełnie. Krzątają się po domach, można z nimi handlować i uciekają przed Zombie. Ale to wszystko. Nie pomagają nam, a ceny ofert są stanowczo za wysokie. Do czego zmierzam, zapytacie. Otóż mam pomysł dodania do MC przyjaciela. Takiego, aby wydobywał surowce, obraniał nas i zachowywał się mniej więcej jak my. Brzmi, jakbym chciał zmienić Singla w Multi. Ale mylne to stwierdzenie. Chodzi mi tylko o wspomagacza, który za nami idzie, ale może też sam iść po surowce. Wtedy Survival byłby przyjemniejszy. Oczywiście opcję pojawienia się takiego przyjaciela, można by wyłączyć. Wiem, że jest to trudne do zrealizowania, ale myślę, że fajne. Nie oczekuję dodania go, chcę tylko waszej opinii. Kto wie? Może ktoś napisze na ten temat do Notcha?
Zapraszam do komentowania.

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.

 
 

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Throk

Throk

    Feel the dark side inside You

  • Użytkownik
  • 2862 postów
  • Throk666

Napisano 25 August 2012 - 13:21

Już wprowadzono taki tryb. Nazwali go multiplayer

#3 Hjubi

Hjubi

    Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!

  • Użytkownik+
  • 127 postów

Napisano 25 August 2012 - 13:21

Z tego co wiem to jest mod dzięki któremu możemy stworzyć swojego klona i można mu kazać łazić za nami zbierać drewno bronić nas kopać itp.
Jednak MC to MC a nie simsy ;d

buVPmKQ.gif


#4 Painkiller

Painkiller

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 25 August 2012 - 13:22

Hmmm... Może inteligentna wersja iron golema, którą bardzo trudno byłoby zrobić?

 0mufi7.jpg

Ahahahaahaa! ~ Heavy


#5 SheriffChicken

SheriffChicken

    Niebezpieczny Kurczak

  • Użytkownik
  • 116 postów

Napisano 25 August 2012 - 13:24

Jest taki mod "My People". Możesz robić ludzkie jaja i swoje klony które odwalą za ciebie całą robotę

Dołączona grafika
Daj plusika jak pomog?em... To dla mnie niewiele znaczy
Jak nie pomog?em to te? daj d-.-b


#6 Smerfetka

Smerfetka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 25 August 2012 - 14:08

ale to tylko kolejne ulatwienie gry. wole jednak jak by wprowadzili inteligentnego wroga. cos jak herobrine ale jednak zeby bylo normalne czyli tak jak my budowal dom. fosy i czasami na nas napadal :P ale zeby i jego atakowaly zombie itp. ale mojang niepotrafi zrobic nawet npc wiec niema oczym myslec...

#7 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 25 August 2012 - 17:48

Mojang zrobił minecraft więc jest o czym myśleć , w tym update mają być zombie i skeletony które podnoszą nasze przedmioty , a kto wie co będzie dalej ? Narzekacie cały czas.

#8 LykanPL

LykanPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 26 August 2012 - 10:36

Skoro dodali opcje że npc mogą nas lubic i nie to skąd mamy wiedzieć że np w 1.5 nie będą mogły kopać drewna?

#9 MarsPL

MarsPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 28 August 2012 - 15:34

niech dodadzą herobrina ściągnij milennaire (nie wiem jak to się pisze) i sobię przynoś materiały i rozbuduj wioski kochanym wieśniaczkom <3
Dołączona grafika

#10 SeeN

SeeN

    oK , WhaT YoU GonNa dO ?

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • Radsler

Napisano 28 August 2012 - 16:16

Graj na multi albo wgraj sobie herobrine . To taki towarzysz , który lubi kogoś postraszyć . Jeśli nie to pozostaje ci jeszcze pies ; )

1zm2tqe.jpg
 


#11 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 28 August 2012 - 16:28

Skoro dodali opcje że npc mogą nas lubic i nie to skąd mamy wiedzieć że np w 1.5 nie będą mogły kopać drewna?

1.5 nie będą mogły kopać drewna?

kopać drewna?

Seriously? KOPAĆ DREWNO?
A tak na poważnie to musimy poczekać póki co wieśniacy handlują z nami, a może w przyszłości rzeczywiście zaczną kopać, albo ścinać drzewa.
  • JacobTab lubi to
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#12 Jerso1234

Jerso1234

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 28 August 2012 - 16:31

Przyjemnie by było jakby dodali inteligentnych wrogów jak i towarzyszy, płeć, a także rozmnażanie :D. Np: wraz z generowaniem świata generuje się też dużo wiosek, osobnych domów itp wroga, a także NPC neutralnych (z tym, że mieszkańcy tych wiosek i domków byliby bardziej inteligentni niż ci obecni). W niektórych takich wioskach lub domkach mógłby być więziony 1 albo parę NPC. I po uwolnieniu mogliby albo stać się twoimi towarzyszami (zbudowałbyś z nimi osadę, albo dołączył ich do tej którą stworzyłeś. itp) albo (gdybyś odmówił) pójść i budować wioski neutralne. Mógłbyś także wziąć ślub z którymś z uwolnionych NPC, a gdybyś założył jakąś osadę mógłbyś wypowiedzieć wojnę innej (neutralnej) albo zorganizować kampanie wojenną na drugą (wrogą).

Ale by to obciążyło Minecraft'a :D

LOL Ja tu pisze głupoty, a pokój sam się nie posprząta.
  • Rodzynek220 lubi to

#13 Grekko

Grekko

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 30 August 2012 - 13:14

Wątpię, żeby dodano owego towarzysza. Chyba, że możnaby go włączać podczas np. generowania świata na takiej samej podstawie jak z bonusową skrzynką. Ewentualnie możemy poczekać aż osadnicy nabiorą trochę rozumu. :ph34r:
Dołączona grafika

#14 Crafterfr33

Crafterfr33

    Znawca

  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 30 August 2012 - 13:25

Nie, to survival. SURVIVALVdsklajskldjsdal... Jesteś sam. Wszyscy twoi przyjaciele pozamieniali się w potwory. Uciekasz daleko od nich, w nieznane ziemie, w poszukiwaniu schronienia, chociaż w nocy i tak tu przybędą. Po obudzeniu się wstajesz. Co robisz? Ścinasz drzewo, robisz kilof, kopiesz..

#15 LaCreepa

LaCreepa

    Zastępca Herobrine na zmianie.

  • Użytkownik+
  • 323 postów
  • Różne :P

Napisano 08 April 2013 - 16:51

Ja używam Custom NPC, My People, Millenaire i Minecraft Comes Alive czy coś.

NEVER ALONE :}___D


jRQdN.gif1A8sh.gif0taFB.gifrjEAF.gifMW51j.gifMMVhB.gifyHew9.gifaysff.gif
 


#16 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 08 April 2013 - 18:15

Tak jak ktośwyżej powiedział Herobrine byłby najlepszy. Ten klimat jak z opowieści :) 


Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#17 Asasyn_

Asasyn_

    I see you

  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 09 April 2013 - 17:40

Przyjemnie by było jakby dodali inteligentnych wrogów jak i towarzyszy, płeć, a także rozmnażanie :D. Np: wraz z generowaniem świata generuje się też dużo wiosek, osobnych domów itp wroga, a także NPC neutralnych (z tym, że mieszkańcy tych wiosek i domków byliby bardziej inteligentni niż ci obecni). W niektórych takich wioskach lub domkach mógłby być więziony 1 albo parę NPC. I po uwolnieniu mogliby albo stać się twoimi towarzyszami (zbudowałbyś z nimi osadę, albo dołączył ich do tej którą stworzyłeś. itp) albo (gdybyś odmówił) pójść i budować wioski neutralne. Mógłbyś także wziąć ślub z którymś z uwolnionych NPC, a gdybyś założył jakąś osadę mógłbyś wypowiedzieć wojnę innej (neutralnej) albo zorganizować kampanie wojenną na drugą (wrogą).

Ale by to obciążyło Minecraft'a :D

LOL Ja tu pisze głupoty, a pokój sam się nie posprząta.

 

Opisałeś według mnie po części Skyrim'a ale Ok :)  



#18 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 postów
  • Hubkra

Napisano 09 April 2013 - 20:54

Ja używam Custom NPC, My People, Millenaire i Minecraft Comes Alive czy coś.

NEVER ALONE :}___D

 

Gratulacje.

Odkop :D

gold_shovel.png

 

@Topic (żeby nie było spamu)

Przecież jest Herobrine, więc o co wam chodzi. Q_Q



#19 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 11 April 2013 - 13:27

Racja, wspaniały odkop :D

@Topic Z tego co wiem, to był mod, który dodawał robota, czy coś takiego, który reagował nawet na polecenia głosowe, np jak powiesz "Destroy wood" To zniszczy drzewo ;D



kompletnie pijany


#20 ja_boktoinny

ja_boktoinny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • ja_boktoinny

Napisano 11 April 2013 - 17:47

Jak Ci smutno to zamieszkaj z wieśniakami. Wpadną na noc do Ciebie, będą patrzeć jak śpisz :D Zawsze patrzą na to co robisz (jak prawdziwy sąsiad! :D ). Tylko trochę mało podobni do nas są, ale wystarczy texturepack i już wyglądają jak gracz.