Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Projekt] League of Minecraft


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
601 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 29 July 2012 - 09:18

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Opis:


League of Minecraft (pol: Liga Minecraft'a) jest innowacyjnym Polskim pomysłem na przeprowadzenie ogólnoświatowego turnieju PvP.

Grając na serwerach LoM mamy możliwość zdobywania wirtualnego ratingu - który ocenia nasze umiejętności. Im więcej punktów tym lepiej.

Walki toczą się na arenach specjalnie do tego przystosowanych. Każdy gracz podczas walki ma 3 życia - jeżeli utraci je wszystkie przegrywa.

Rzeczy które dostajemy nigdy się nie kończą - pozwala nam to na używanie minimalnego ekwipunku.

Szczegóły:


Gracze dołączają na serwer walcząc ze sobą o pozycję w rankingu na specjalnie przygotowanych arenach. Ich pozycja wyliczana jest za pomocą zmodyfikowanego na własne potrzeby algorytmu ELO.

Po tygodniu 120 najlepszych graczy przechodzi do fazy grupowej, gdzie istnieje 8 grup po 15 graczy. Każdy gracz musi stoczyć jedną walkę ze swoim przeciwnikiem – najlepsza 2 graczy z każdej grupy wychodzi z fazy grupowej i przechodzi do turnieju, gdzie walczą oni o nagrody.

Turniej jest zwykłą drabinką pucharową – gracz może albo wygrać walkę (walka będzie miała 5 rund) albo odpaść z turnieju.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 29 July 2012 - 10:14

Oby było jak za Gorgonka ; d
(f. yeah pierwszy post w temacie)

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#3 Excel38

Excel38

    Gracz ;)

  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 29 July 2012 - 10:53

Fajne, będzie takie coś jak ELO w LoLu?

#4 RedisNogard

RedisNogard

    Następca śmierci

  • Użytkownik+
  • 940 postów
  • DragonSider

Napisano 29 July 2012 - 11:21

LoM!!! Spoko, chętnie wezme udział.

HD29Czt.png


#5 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 29 July 2012 - 18:24

Fajne, będzie takie coś jak ELO w LoLu?


yep

#6 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 29 July 2012 - 18:48

Zapowiadałeś coś wcześniej, że będą Areny PvP podobne do tych z OutRage. Czyli, będzie tradycyjny system i ten rodem z OR?

#7 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 29 July 2012 - 18:55

Na początku tylko tradycyjny.

#8 Nwaphl

Nwaphl

    $this -> CraftSite -> Tytuł();

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 29 July 2012 - 18:57

Piszę się na to.
Dołączona grafika

#9 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 29 July 2012 - 19:41

Dominacja tego na cały świat, może być ciekawa, ale?
... Skoro mają być nagrody rzeczowe, to poczta będzie miała dużo pracy, jeśli wygra ktoś np. z Azji. :)

EDIT:
Chciałbym jeszcze nasunąć Ci pewien pomysł, mianowicie walki grupowe, czyli można grać solo lub np. z kumplami.
Całość wyglądałaby tak: Jest sobie Drużyna, która zbiera punkty ratingu tak jak w solo, ale gra grupowo z innymi grupami. Różnorodne mecze, pojedynki mistrzostwa grupowe itd., ale solo także w tym wypadku zostać.

#10 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 29 July 2012 - 22:22

EDIT:
Chciałbym jeszcze nasunąć Ci pewien pomysł, mianowicie walki grupowe, czyli można grać solo lub np. z kumplami.
Całość wyglądałaby tak: Jest sobie Drużyna, która zbiera punkty ratingu tak jak w solo, ale gra grupowo z innymi grupami. Różnorodne mecze, pojedynki mistrzostwa grupowe itd., ale solo także w tym wypadku zostać.


Dobry pomysł. Może uda się zrealizować :)

#11 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 30 July 2012 - 03:32

A czy beda wprowadzone masowki? Zeby tak w kazdej druzynie po 20 osob. Widze jako plansze duzy battleground na ktorym ludzie walcza miedzy soba jako armie. Daloby sie cos takiego robic?
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#12 SoRe

SoRe

    Ja tu tylko sprzątam

  • Użytkownik
  • 739 postów

Napisano 30 July 2012 - 15:08

Nie wiem czy to sie uda , szczerze wątpię, ale jestem pełen nadziei :). Powodzenia.

#13 Cheezz

Cheezz

    Pani Ram

  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 30 July 2012 - 15:55

A czy beda wprowadzone masowki? Zeby tak w kazdej druzynie po 20 osob. Widze jako plansze duzy battleground na ktorym ludzie walcza miedzy soba jako armie. Daloby sie cos takiego robic?

Myslę ze po opracowaniu systemu drużyn problemem nie będzie zorganizowanie areny 20x20, ale to bardziej 4 fun niż ranked.

#14 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 30 July 2012 - 18:44

Nie wiem czy to sie uda , szczerze wątpię, ale jestem pełen nadziei :). Powodzenia.


uda się ;)

#15 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 30 July 2012 - 19:23

Czy w otrzymywaniu punktów ratingu będą jeszcze jakieś określone aspekty? (np. kiedy ktoś z drewnianym mieczem pokona szybko tego z diamentowym, to liczba punktów jest trzykrotnie większa) Czy tradycyjne PvP, że za zwyciężenie jest jeden punkt, a za przegraną 0?

#16 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 30 July 2012 - 21:16

Czy w otrzymywaniu punktów ratingu będą jeszcze jakieś określone aspekty? (np. kiedy ktoś z drewnianym mieczem pokona szybko tego z diamentowym, to liczba punktów jest trzykrotnie większa) Czy tradycyjne PvP, że za zwyciężenie jest jeden punkt, a za przegraną 0?


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#17 mcmiki

mcmiki

    Burst Link!

  • Użytkownik
  • 249 postów

Napisano 31 July 2012 - 07:26

Bedą poziomy postaci ? (tak jak w LoLu) Jeśli tak to czy do rozgrywek będą dobierani ludzie o podobnych poziomach ?

#18 Guruko

Guruko

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 31 July 2012 - 11:30

Trzeba czekać :D

#19 ZarPL

ZarPL

    Creeper Fan

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 31 July 2012 - 12:36

Pomysł nieco ukradziony, bo widziałem to już jakieś pół roku temu, ale zobaczymy co z tego będzie
Ca?kowicie nowy wygl?d Strony!
Zapraszam na http://adencraft.eu/


Dołączona grafika

#20 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 31 July 2012 - 12:50

Bedą poziomy postaci ? (tak jak w LoLu) Jeśli tak to czy do rozgrywek będą dobierani ludzie o podobnych poziomach ?


Będzie rating graczy.

Pomysł nieco ukradziony, bo widziałem to już jakieś pół roku temu, ale zobaczymy co z tego będzie


Autor, skąd go niby ukradłem, i czy wypalił, bo nie słyszałem o takim evencie.