Jump to content


Photo

Najlepszy Let's player na YouTube z Minecraft


  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#1 MrJuro10

MrJuro10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 posts

Posted 26 April 2011 - 19:51

Znalazłem na YouTube dwóch najlepszych let's playerów z Minecraft

JJayJoker - Prowadzi serię "Przygody z Minecraft". Ostatnio zakończył sezon pierwszy i szykuje się na sezon drugi. Jaki w tym problem? Ponieważ przygotowywuje to z miesiąc i stracił setki widzów przez to :(. Ale nie mnie! Podejrzewam, że zacznie przygody W NOWYM ŚWIECIE. Wiem że niektórzy mogą się z tym nie zgadzać, prawda? Ogólnie lubię bardziej go. Dlaczego, zapytacie? Ponieważ JJay robi poradnik z przygodami, wrzuca częściej filmiki, ma bardzo fajny styl budowania, ma świetne poczucie humoru! Dlatego! Kocham jego filmiki!

MinecraftPL - Zwany CTSG, jego imię to Kamil, jest też świetny, jego serwer zwie się s.kupa. Prowadzi serię "Kanciasta Codzienność". Jest niesamowity, tak jak jego budowle! Używa wielu programów aby jego dzieła były jak najdokładniejsze. Jego parę projektów: podwodna kopuła, zarazki z Doctor mario, jego posąg, jego baza w ogóle jeszcze, trasa kolejek, farma katusa i jeszcze parę... Jest genialny jeżeli chodzi o zabawy z redstonem itp.

Podsumowanie: Jeżeli chcesz poradników - do MinecraftPL. Jeżeli chcesz się pośmiać - Do JJayJokera. Napiszcie mi kogo wolicie w kometarzach, zrobimy konkurs ;) 
JJayJoker

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Markus

Markus

    Mistrz zabawiania :)

  • Użytkownik
  • 406 posts

Posted 26 April 2011 - 20:05

JJayJoker jest najlepszym polskim Let's Play'em wrzech czasów, Trine,Patapony,God of War,Loco Roco i wiele innych serii są równie wspaniałe jak Minecraft. A CTSG pochodzi od konkurencyjnego forum. (spalić kupa.pl!). :D
Dołączona grafika

#3 xPablas

xPablas

    ProblemoRozwiązywacz

  • Użytkownik
  • 413 posts

Posted 26 April 2011 - 20:10

Chcesz wywołać burze czy jak?
Zaraz sie syf zrobi w tym temacie kto lepszy.

#4 1dziobek1

1dziobek1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 posts

Posted 26 April 2011 - 20:17

Nie ważne, że jest z konkurencyjnego forum.
Wszyscy tworzymy Minecraftową społeczność i nie ma się co kłócić który jest lepszy a który gorszy, każdy jest wspaniały w swojej robocie :)

#5 komoda

komoda

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 posts

Posted 26 April 2011 - 20:21

I co z tego że CTSG jest z innego forum. JJayJoker jest bardzo nieogarnięty, ale za to naturalny. Widać że kręci spontaniczne i dlatego jego filmik choć czasami idiotyczne i nudzące to wciągają i są zabawne, rozluźniające.

CTSG kręci bardziej swoje projekty, wszystko ma przemyślne. Osobiście wole filmy CTSG i uważam go na najlepszego Let's Playera (mimo że jego filmiki wcale nie są let's playami). JJayJoker też ma fajne filmiki i lubię go oglądać.

Wkurza mnie ta wojna między forami, kilku adminów zachowuje się jak dzieciaki z piaskownicy i nie umie się dogadać a społeczność tego forum idzie za tym jak takie przydupasy.

#6 Markus

Markus

    Mistrz zabawiania :)

  • Użytkownik
  • 406 posts

Posted 26 April 2011 - 20:31

wątek do zamknięcia, robi się tu niebezpiecznie :(
Dołączona grafika

#7 alfini164

alfini164

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 posts

Posted 26 April 2011 - 20:49

nie zamykać może być ciekawie
wątpię aby jjay zrobił nowy świat, myślę że upozoruje "przenośny" w nie tą stronę i zbuduje miasto przyszłości albo dżunlę z dinozaurami :D
dobra idę spać bo mam chyba mam haluny...

#8 baran19091994

baran19091994

    PiRoMaN

  • Użytkownik
  • 75 posts

Posted 26 April 2011 - 21:30

dla mnie jj ale to dlatego ze lubie filmiki z humorem

#9 adekgol10

adekgol10

    Tost z serem i szynką :O

  • Użytkownik
  • 11 posts

Posted 26 April 2011 - 21:43

JJayJoker - Prowadzi serię "Przygody z Minecraft". Ostatnio zakończył sezon pierwszy i szykuje się na sezon drugi. Jaki w tym problem? Ponieważ przygotowywuje to z miesiąc i stracił setki widzów przez to :(. Ale nie mnie! Podejrzewam, że zacznie przygody W NOWYM ŚWIECIE.


Joker zakońcyzł sezon, bo nie miał już pomysłó na dawną grę. Miał już wszystko, więc zamiast ewolucji postanowił zrobić rewolucję i nastawić serię na fabułę, a nie na ciągłe budowanie itd.

Poza tym jeśli ktoś przez przerwę w działalności traci fanów, to uwierz mi, że nie są to prawdziwi fani.

Joker zajął się ciekawszymi grami, ale dla większości, która oglądała tylko Minecraft i na tej podstawie mianuje się jego "najbardziej za********i fanami ever" "JOKER ZDRADZIŁ!!!! PRZECIEŻ JA OGLĄDAŁEM OD POCZĄTKU JEGO MINECRAFT, JAK ON W OGÓLE ŚMIE ZOSTAWIĆ SERIĘ, KTÓRĄ JA (!!!!!) LUBIĘ I ZAJĄĆ SIĘ CZYMŚ CO INTERESUJE INNYCH?????" Takie zachowanie to szczyt dziecinady poza tym jest to wyraźne ograniczenie umysłowe :o

Jeśli nie lubisz jakiegoś zespołu muzycznego, ale podoba ci się ich piosenka, to nie mówisz, że lubisz zespół, tylko że piosenkę... Skoro nie podoba ci się Let's Play Trine, God of War to nie jesteś fanem Jokera, tylko Przygód z Minecraft Jokera ; o

Notabene Joker przeciągnął swoją serię zdecydowanie za daleko, powoli jednak spowszedniała. CTSG wstawia filmy wolniej, więc cała akcja rozciąga się fabularnie, to ciągle nie wyczerpało jeszcze widzów natłokiem filmów jak u JJaya (mimo to obu bardzo szanuję i są w moich subskrypjach od zawsze)

Podejrzewam, że zacznie przygody W NOWYM ŚWIECIE.


Joker mówił to wiele razy, zostanie na tym świecie i będzie ciągnąć FABUŁĘ, czyli coś, czego do tej pory nie miał w swoich filmach.

Skupi się najpewniej nad mieszkańcem przeklętej wieży, może odpali serwer na multi i będzie nagrywał filmy z jakimś innym graczem (że to niby mroczny mieszkaniec)

Jeśli mam wybrać za Miencraft, to wolę CTSG... jeśli za całość, to wolę Jokera (przez niego kupiłem PSP)

#10 kokomando

kokomando

    Znawca

  • Użytkownik
  • 293 posts

Posted 27 April 2011 - 05:57

Ja lubie jjayjokera,nie za minecraft ale za całośc w każdym jego let's playu [chyba tak sie odmienia] jest humor.A ctsg to że tak powiem smutas bez poczucia humoru wiem bo swego czasu oglądałem ale mnie nie śmieszyło.A ci co lubią jjayjokera za minecrafta to nie fani jak lubią za jeden let'splay.

Officjalnie zteletubisiowany.


#11 Crazy_N

Crazy_N

    Diamond POWER !

  • Użytkownik
  • 45 posts

Posted 27 April 2011 - 09:43

A ja się odłączę od tych dwóch mimo tego, że są świetni .
Coestar i jego Coe's Quest - mimo tego, że po angielsku jest najlepszą serią z minecrafta !
Ale jeśli chodzi o tych dwóch, to zdecydowanie CTSG.

#12 Galik

Galik

    Wait, wut?

  • Użytkownik
  • 22 posts

Posted 27 April 2011 - 11:20

Ja tam wole Bananapielord i Uberhaxornove
ale jakbym miał wybierać spośród ctsg i JJay to wybrałbym JJay'a

#13 Duros

Duros

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 199 posts

Posted 27 April 2011 - 11:44

CTSG ze względu na to, że dzięki jego filmikom gram w minecraft. Z niecierpliwością czekam na coraz to kolejny odcinek kanciastej codzienności, ale rozumiem (jak niektórzy na YT) że CTSG ma własne prywatne życie i nie spamuje mu na kanale komentarzami typu: Kiedy nowy odcinek?!?!?!
JJayJoker-a również lubię oglądać ma super pomysły i jest również naprawdę dobrym budowniczym, ale znacznie bardziej czekam na filmiki CTSG niż JJayJoker-a :D

#14 Sarevok

Sarevok

    Czarny charakter :P

  • Użytkownik
  • 44 posts

Posted 27 April 2011 - 13:38

Hmm, w tytule nie napisano, że chodzi wyłącznie o polskie let's playe, więc chciałbym polecić tych 2 anglików :P




Na prawdę świetnie się ogląda tych (raczej nie pro) graczy. Typowy let's play- survival z czasem przechodzi w coś na kształt Role Play.

#15 Hubkra

Hubkra

    Sługa HEROBRINE

  • Użytkownik
  • 431 posts
  • Hubkra

Posted 27 April 2011 - 14:36

Obaj są świetni i obu subskrybuje. Sam nie wiem kogo wolę.
CTSG robi świetne filmiki o tym co można zbudować w Minecraft, robi konkursy, chyba wie prawie wszystko na temat Minecraft.
JJayJoker robi spontaniczne filmiki, które są śmieszne. Wie trochę o Minecraft, ale nie tyle co CTSG.
Co do częstotliwości wrzucania filmików CTSG w ostatniej Kanciastej codzienności powiedział: "Mógłbym nagrywać filmik w godzinę ale było by to jakieś uganianie się po lesie i naśmiewanie się z krów." (Mniej więcej. Piszę z pamięci.) Może miał na myśli JJaya?

Do twórcy tematu.
Chcesz rozpętać 3 wojnę światową? :o

#16 KoSa

KoSa

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 posts

Posted 27 April 2011 - 14:58

Według mnie najlepszy jest JJay Joker ! :D

#17 Nekor

Nekor

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 posts

Posted 27 April 2011 - 15:17

Joker ma zabawniejsze filmiki, ale według mnie CTSG jest zdecydowanie lepszy.

#18 MrJuro10

MrJuro10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 posts

Posted 27 April 2011 - 15:20

Nie chciałem rozpocząć trzeciej wojny światowej. 1.Chciałem ich polecić dla osób które ich nie znają 2. Chciałem zobaczyć co o nich sądzą ludzie 3. Chciałem napisać co JA o nich sądzę.

Obaj są świetni, naprawdę! Powinniście oglądać ich obu. Obaj są przebojem jeżeli chodzi o Minecraft! Oczywiście jest jeszcze BlueXephos i Honeydew, są sławniejsi... Jak ktoś nie zna angielskiego to i tak ich polecam ponieważ zwykły poradnik z Minecraft zmienia się w wielką przygodę! JJay również tak zaczął.

---------> sprawa do zamknięcia <-----------

#19 xlolo

xlolo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 posts

Posted 27 April 2011 - 19:06

Ja tam wole CTSG. jjay też jest fajny ale znudziły mnie jego filmiki. Np. kroniki podróżnika. Nudy.

#20 Markus

Markus

    Mistrz zabawiania :)

  • Użytkownik
  • 406 posts

Posted 27 April 2011 - 19:28

Jakie nudy? Walka o przetrwanie,piękne krajobrazy,smutek po rozstaniu się z Warwickiem,wspaniałe przygody,mieszkaniec przeklętej wierzy , powrót do przeszłości. Jak to może być nudne?
Dołączona grafika