Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Tapety na pulpit


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 The Szynszyl

The Szynszyl

    Zwierzak forum

  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 05 July 2012 - 22:16

Cześć dziś pokaże wam tapety robione w Gimpie. Wiem, że nie umywają się do tapet robionych w Cinema 4d ale ja tego programu nie posiadam .


Link:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować




craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 05 July 2012 - 23:42

Jak na GIMP'a to tapety ładne. :) Każda ma swój specyficzny nastrój. Czekam na kolejne. ;)

#3 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 06 July 2012 - 21:31

Ekhm..Dodałeś screen i tylko jeden filtr? Ale jak na Gimp to chyba wystarczy :D

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#4 The Szynszyl

The Szynszyl

    Zwierzak forum

  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 07 July 2012 - 13:41

Nie jeden.

#5 Byamarro

Byamarro

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 183 postów
  • Byamarro

Napisano 09 July 2012 - 09:48

Jak na GIMP'a to tapety ładne. :) Każda ma swój specyficzny nastrój. Czekam na kolejne.

Ekhm..Dodałeś screen i tylko jeden filtr? Ale jak na Gimp to chyba wystarczy

Aż mnie głowa rozbolała, jak osoby które z tego co widać nie znają nawet 1% możliwości GIMP'a wypowiadają się na jego temat.
GIMP to kombajn niemal tak potężny jak Photshop. Trzeba go poznać, a dopiero potem się wypowiadać.
Obrazki które zapodał pan The Szynszyl (z całym szacunkiem dla szynszyli ;)) są żenujące i przedstawiają bardzo niski poziom.
The Szynszyl, musisz zrozumieć, że grafika to nie pestka. Nad dobrą pracą trzeba czasami posiedzieć kilka dni/godzin, żeby dopracować każdy jej piksel.
Nie zdobędziesz uznania taką galerią. 1/10.

minecraft_propaganda.jpg


#6 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 09 July 2012 - 11:27

osoby które z tego co widać nie znają nawet 1% możliwości GIMP'a wypowiadają się na jego temat.


Tu masz rację. :P Z GIMP'a nie korzystałem nigdy w życiu. Widzę, że prace pana The Szynszyl nie są arcydziełami, ale gdybym miał oceniać w taki sposób, to właściwie 90% moich opinii byłoby negatywnych: "Rzeczywiście tapety przedstawione w tym temacie to żenada, weź się w garść i wykonaj coś porządnego.". Możliwe, że autor przedstawionych prac nie ma zbyt wysokich umiejętności i przedstawił najlepsze prace jakie mu wyszły. Chcąc się nimi podzielić z innymi użytkownikami, wstawił na forum. Niektórzy w dziale grafika wrzucają proste prace robione w systemowym Paincie. :)

PS.: Czyżby nowy grafik na forum? ;)
Byłoby fajnie, bo brakowało mi fachowych opinii na CraftPortal. :)

#7 The Szynszyl

The Szynszyl

    Zwierzak forum

  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 09 July 2012 - 12:27

Macie racje moje prace nie są arcydziełami. Chciałbym zaznaczyć, że jestem początkującym i dopiero się uczę. Nie chciałem ,,zdobywać uznania" chciałem tylko abyście to ocenili.

#8 Dynamic

Dynamic

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 09 July 2012 - 16:05

jak dla mnie to 7/10