Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak nagrywać mój głos i kolegi??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukos124

lukos124

    Nowy

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 24 April 2011 - 18:11

Tak wiec chciał bym nagrać zagrajmy w minecraft multiplayer i chce żeby było słychać mnie i kolege jakiego programu uzyć albo jak skonfigurowac frapsa bo moje zagrajmy w nagrywam frapsem prosze o odpowiedzi.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 xPablas

xPablas

    ProblemoRozwiązywacz

  • Użytkownik
  • 413 postów

Napisano 24 April 2011 - 19:12

Spróbujcie wejść z kolegą na ten sam server TeamSpeaka lub innego komunikatora głosowego i nagrywaj normalnie :)
(tylko zrób tak by fraps przechwytywał dzwięk z komputera, a nie z mikrofonu)

#3 lukos124

lukos124

    Nowy

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 24 April 2011 - 19:49

a morze być na skype????i jak ustawić we frapsie zeby nagrywał z komputera prosze o instrukcje????

#4 iszn_11

iszn_11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 25 April 2011 - 11:44

Skype może być, ważne, żeby było was obydwu słychać na twoim komputerze. We Frapsie w zakładce "Movies", przy opcji "Sound Input" powinno być "Stereo Mix". Żeby tak zrobić, ja musiałem zaznaczyć "Detect best sound input". Nie wiem, czy tak jest na wszystkich komputerach.

#5 lukos124

lukos124

    Nowy

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 25 April 2011 - 19:37

ja mam we frapsie dwie morzliwosci
1.Detect best sound input
2.Use Windows input
i nie wiem co mam zaznaczyc ja mam detect best sonud input i słysze tylko siebie hyba że kolega musi głosiniej muwić bo go nie słyhać.
I ja mam tylko takie opcje o mam starego frapsa
powurzcie bo hce nagrać ten let's play.
A i odrazy zapraszam na mój kanał narazie nic tam nie ma bo dopiero zaczynam ale niedłu go bedzie zagrajmy w minecraft singleplayer.
Mój nieck to mrlukos124.
ZAPRASZAM

#6 xPablas

xPablas

    ProblemoRozwiązywacz

  • Użytkownik
  • 413 postów

Napisano 25 April 2011 - 20:32

Spróbuj użyc Windows input (y Stereo Mix to jest od tego co słyszy mikrofon o ile mi się zdaje)

#7 lukos124

lukos124

    Nowy

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 07 May 2011 - 15:44

dzieki xPablas miałeś racje wielkie dzieki naprawde i + do reputacji i jeszcze raz wielkie dzieki i tu macie link do mojego kanału na yt:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować