Skocz do zawartości


Zdjęcie

(Wideo-Poradnik) Jak kopiować budowle w Minecraft (Poradnik HD)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzdylek

grzdylek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 22 May 2012 - 19:46

Witam , film prezentuje krótki i przejżysty poradnik jak w minecraft kopiować budowle i wybrany teren za pomocą Single Player Commands. Myślę , że poradnik sie spodoba , jeśli tak , licze na pozytywną ocene. Zapraszam na mój kanał youtube do SUBSKRYBOWANIA.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Karimiri

Karimiri

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1274 postów

Napisano 22 May 2012 - 22:56

najnowsza wersja SPC jest zbugowana i "wand"(siekierka/patyk dla /repl [id]) nie zawsze zaznacza dokładnie ten blok na który klikniemy(autor moda wie o tym i nad tym pracuje)
dla 100% pewności polecam używać:
//hpos1
//hpos2

edit: i powinieneś dodać w filmie że potrzeba ściągnąć moda :P

"Nie wszyscy mogą nagrywać filmy z gier, a z pośród tych co mogą, nie wszyscy powinni..."
sg_sig.png
(YouTube)


#3 grzdylek

grzdylek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 23 May 2012 - 09:57

najnowsza wersja SPC jest zbugowana i "wand"(siekierka/patyk dla /repl [id]) nie zawsze zaznacza dokładnie ten blok na który klikniemy(autor moda wie o tym i nad tym pracuje)
dla 100% pewności polecam używać:
//hpos1
//hpos2

edit: i powinieneś dodać w filmie że potrzeba ściągnąć moda :P


Może i jest zbugowana ale ja właśnie robie wszystko na najnowszym Minecrafcie i najnowszym SPC , nie spotkałem sie z jakims bugiem narazie , a co do tego ze mogłem napisać , że potrzebny SPC to chyba jak karzdy zobaczy konsolke to sie domyśli że albo to na multi albo na singlu z SPC . Ale dziekuje za uwage :)