Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Łódź wikingów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasiik1234

kasiik1234

    Uczony

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 20 April 2012 - 15:48

Witam. Przedstawiam wam moją pierwszą budowlę "na serio". Budowałem już wiele innych budowli, ale były one byle jakie, stworzono tylko po to, aby były (domek na Survivalu itp.) Jest to łódź wikingów. No to będzie na tyle z opisu.



Zdjęcia:

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika


Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 kowal25

kowal25

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 20 April 2012 - 15:53

daj teżzdjęcia w dzień albo je trochę rozjaśniej bo na tych screenach ciut mało widać

#3 Warhammer

Warhammer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 20 April 2012 - 16:17

Po 1 nie ma tarcz na burtach chyba że te włazy mają je imitować a jeśli tak to marnie je imitują.
Po 2 czy te coś na końcu ma imitować głowę smoka odstraszającą duchy opiekuńcze osady? Jeśli tak to mogłeś trochę większe zrobić i dać jakieś oczy i paszczę a tak to nie przypomina żadnego smoka.
Po 3 łodzie wikingów były długie i wąskie a twoja jest dosyć krótka i szeroka i nie przypomina kształtem łodzi wikingów.
To tyle odemnie. Niestety dosyć słabe.

#4 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 20 April 2012 - 16:37

Łódź powinna być troche większa i dłuższa i mniej monotonna. 5,5/10

#5 Zajcus

Zajcus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 20 April 2012 - 18:06

Kurcze, strasznie mało widać :/ . Jednak z tego co zauważyłem, Twój projekt jest trochę mało urozmaicony - masz maszt, kadłub, jak dla mnie to zdecydowania za mało. Dodaj jakieś pokoje na statku, dodatki, urozmaicenia i będzie dobrze. Pozdrawiam.

Nie mo?e ten, kto nie chce.


#6 kasiik1234

kasiik1234

    Uczony

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 20 April 2012 - 19:56

Wiem, wiem. Wszystko co napisaliście jest prawdą, już zajmuje się budowaniem lepszego projektu. Warhammer okrągłe tarcze to właśnie zapadnie, brzydko je imitują, ale nie było nic lepszego dla tej skali.
Dołączona grafika

#7 Warhammer

Warhammer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 21 April 2012 - 10:50

No to skoro robisz lodź wikingów mogłeś zrobić od razu większą i by się zmieściło a z resztą nawet na tej łodzi mogłeś zrobić tarcze w takim kształcie:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Coś takiego te czerwone to czerwony klocek wełny a siwe to siwy klocek wełny