Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mineshafter!- Skiny na serwerach non- premium! (1.2.3)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 VerttyPL

VerttyPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 06 March 2012 - 20:02

Mineshafter to zmodyfikowana wersja clienta minecraft. Pozwala ona na zmianę naszego skina, bez konieczności podmieniania plików gry. Ale to nie jest jego główna zaleta. Kiedy my korzystamy z mineshaftera, i osoba z którą gramy na serwerze non- premium także, będziemy nawzajem widzieć swoje skiny. Kiedy na serwerze większość osób ma mineshaftera, gra staje się ciekawsza. Teraz po kolei opiszę jak go zainstalować.

0) Jeśli nie mamy, zakładamy konto na minecraft.net (UWAGA! nick na mineshafterze będzie taki sam jak na minecraft.net)
1) Zakładamy konto na

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


2) Wchodzimy na stronę

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


3) Logujemy się na niego, naszym kontem z gmaila.
4) Po prawej stronie jest napisany nasz e- mail z gmaila. Klikamy w to i logujemy się podając nasze dane z minecraft.net
4) Na stronie Mineshafter wchodzimy w zakładkę downloads i pobieramy Mineshafter- proxy.jar
5) Owy plik wrzucamy do %appdata% -> .minecraft
6) Tworzymy skrót pliku Mineshafter- proxy.jar np. na pulpicie.
7) Dobrze, teraz trzeba wgrać naszego skina. Wrzucamy go na np.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


8) W zakładce która nazywa się tak jak nasz nick z minecraft.net i mineshafter, jest miejsce Skin Url. To tutaj wklejamy adres naszego skina.
9) Klikamy set i czekamy aż skin się załaduje. (pelerynkę wgrywamy tak samo, ale w polu poniżej)
10) Uruchamiamy mineshaftera ze skrótu który wkleiliśmy na pulpit. Przy zalogowywaniu używamy nicku i hasła z minecraft.net.

Pozdrawiam, i zapraszam do korzystania na serwerach. Gra wtedy staje się dużo ciekawsza!
ten poradnik został kiedyś umieszczony przeze mnie na stronie gamesboard.pl

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 06 March 2012 - 20:24

Zaraz będą posty typu: CO WSPIERASZ PIRACTWO :D

Error


#3 KonsPL

KonsPL

    Znawca

  • Użytkownik
  • 347 postów

Napisano 06 March 2012 - 20:27

Ty Wpsierający Piractwo draniu ;)
Nie no..
To jest przydatne ale jak dla mnie dziwne.. Bo oszukujsz sam siebie.. Zamiast kupić premium to.. Jakies mineshaftery..

#4 VerttyPL

VerttyPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 06 March 2012 - 20:28

@Mrerror
Sam notch wspiera piractwo. Wspominał o tym w kilku wywiadach. Mówił, że jeżeli ktoś nie ma kasy na minecrafta, to niech go spiraci, a potem kupi. Twierdzi, że bez piractwa jego gra nie osiągnęła by takiego sukcesu. I tu ma racje. Podam jeden prawdziwy przykład. Ja o grze dowiedziałem się gdzieś ok. maja. Pokazałem ją 3 kolegom. Ja gry do tej pory nie kupiłem (ale planuje) ale oni wszyscy kupili. Czyli Notch na jednym piracie sprzedał 3 oryginały. Takich przypadków na pewno jest więcej.

#5 Aracz

Aracz

    Elektryk

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 06 March 2012 - 20:46

Czyli dzięki temu nie będę musiał kupić premium żeby mieć własnego skina? I czy inni nie będą musieli mieć tego "triku" żeby widzieć mój skin? Bo jeśli nie muszą to masz plusika :D.
Dołączona grafika
o/
o/ o/ o/ o/
o/ o/ o/ o/

#6 Famir

Famir

    Król

  • Użytkownik
  • 183 postów

Napisano 06 March 2012 - 20:54

Muszą też mieć mineshaftera.

#7 VerttyPL

VerttyPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 06 March 2012 - 20:54

@Aracz
Jeśli chcesz, żeby ktoś widział twojego skina, on też musi to wgrać. Wydaje Ci się, że to za wiele? Widywałem serwery non- premium, na których administracja dawała jakieś bonusy za korzystanie z niego.

#8 szymonpierzak

szymonpierzak

    Smoko Bójca

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 06 March 2012 - 21:08

jak dal mnie mineshafter jest bardzo fajny gdyż jestem piratem AHOJ
Dołączona grafikaJa go pokona?em a ty?

#9 mikimak

mikimak

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 128 postów

Napisano 08 March 2012 - 18:42

super sprawiłem se skina ale czy na server musi to być wgrane? bo tam przy pobieraniu było coś na server.

#10 Famir

Famir

    Król

  • Użytkownik
  • 183 postów

Napisano 09 March 2012 - 15:41

Nie musi tylko jeśli ktoś ma widzieć twojego skina musi mieć również mineshaftera.

#11 mikimak

mikimak

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 128 postów

Napisano 09 March 2012 - 22:34

Mam problem... czasami mam peleryne z kawałków mojego skina a samego skina mam normalnego. Na początku miałem tylko oczekiwanego skina ale póżniej się zepsuło. Proszę o pomoc.

#12 Mejn

Mejn

    Nowy

  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 10 March 2012 - 00:23

Strona(MineShafter) uległa małej zmianie,ale to odbywa się mniej wiecej tak samo :P Pozdrawiam.

#13 The Karol

The Karol

    Love Sens Music

  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Karol1998P

Napisano 10 March 2012 - 09:00

Ciekawe :-P Mi MC pokazał kolega, a ja kupiłem GIFT, on nadal nie ma :D
Sygnatura została ukradnięta :c

#14 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 10 March 2012 - 11:18

Ciekawe :-P Mi MC pokazał kolega, a ja kupiłem GIFT, on nadal nie ma :D


Wiem coś o tym :D

Topic: Znana "modyfikacja", grałem z kolegą na tym, gdy nie miałem jeszcze premki :)

#15 Mtax

Mtax

    Wróg Publiczny

  • Użytkownik
  • 239 postów

Napisano 10 March 2012 - 12:29

Ten plik to pobrania, to nie jest laucher przecierz, tylko archiwum, jak to odpalić?

RUCH PALIKOTA RLZ!
Dołączona grafika


#16 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 10 March 2012 - 14:26

U mnie niestety jest problem ;/ Bo pisze mi tylko Skin,Remove skin może ktoś pomóc?!

Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#17 Mankom

Mankom

    Taktyczny Wpieh*ol

  • Użytkownik+
  • 792 postów
  • Mankom

Napisano 11 March 2012 - 10:43

lol ja sie tam nie loguję...To może być jakieś kradziejstwo konta Gmail i konta z minecraft.net.

[*]


#18 VerttyPL

VerttyPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 11 March 2012 - 11:20

@Mankom
Raczej wątpię żeby to było oszustwo. Baaardzo dużo osób z tego korzysta. Gdyby coś wykradali, to już by się głośno zrobiło.

#19 VerttyPL

VerttyPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 11 March 2012 - 12:55

Teraz zauważyłem, że kiedy logujemy się na mineshaftera pojawia się taka informacja:

Google nie jest powiązany z zawartością aplikacji Mineshafter ani z jej właścicielami. Po zalogowaniu Google udostępni aplikacji Mineshafter Twój adres e-mail, ale hasło i inne dane osobowe pozostaną tajemnicą.

Czyli nie trzeba martwić się o to, że hasło do gmaila zostanie ukradzione.

#20 kittykitty7

kittykitty7

    Niezdecydowany

  • Użytkownik
  • 314 postów

Napisano 09 April 2012 - 21:18

Nie ma się co martwić o dane z gmaila. Odbywa się to przez appspot i API Google do logowania. Pozatym Mineshafter rozwiązuje też inne problemy występujące na zwykłym piracie. Nawet jeśli nie potrzeba nam skina i nie mamy kasy żeby kupić, warto tego użyć.
Dołączona grafika
Denerwuje Ci? "chuda" czcionka na polskim j?zyku w MC ?
Jest na to rozwi?zanie ! http://craftsite.pl/...polskim-jezyku/
Mój blog: http://kittykitty7.tk