Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Alarm antywłamaniowy


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 warmen

warmen

    v. 2.0 fixed

  • Użytkownik
  • 113 posts

Posted 21 January 2011 - 15:19

ściągne z ciekawości, bo moje własnej roboty pulsery albo urywają kable, albo nie działają jak trzeba. i to przecież ulubiony dźwięk, trzeba posłuchać :)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 bodzio222

bodzio222

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 posts

Posted 21 January 2011 - 14:46

OMG! Niezłe dzieło! Gratulacje! 0.0

PS.
Nie lubie pobierać savów ale chyba z ciekawości pobiorę. ;]

#3 Jajnick

Jajnick

    Pr0 kolorek nicku

  • Użytkownik
  • 483 posts

Posted 21 January 2011 - 14:27

Witajcie kompani!
To znowu Ja, wasz ulubiony śmieszek Jajnick! Tak... tym razem mam Wam do zaprezentowania genialny wytwór mojego geniuszu, jakim jest alarm antywłamaniowy. Cóż za radość, że wersja Beta daje nam możliwość delektowania się naszą ulubioną melodią (dźwiękiem A#/B oktawy drugiej powtarzającym się w nieskończoność z wysoką częstotliwością) podczas gdy ktoś buszuje nam po domu...
Fabuła:
No to tak: Jesteśmy pasterzykiem, i ktoś wybudował nam na polu dom :o. Zakładamy nasze skórzane wdzianko, bierzemy motykę i drewniany mieczyk na specjalne okazje i wyruszamy zezłoszczeni w kierunku pustego domu, w celu griefowania go.
Screeny:




To wszystko co mam Wam do pokazania. Zaleca się dezaktywować alarm i w ogóle nie wchodzić do piwnicy, ze względu na panujący tam syf:
-Komórka pamięci
-Pulser
-Bramka AND dla dźwigni
-Kilka rzeczy o których sam nie wiem :?

SAVE (2,8 MB):

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


@EDIT Save chyba nie działa... rypane nakido, zmieniam hosting.

#4 Adshi

Adshi

    Założyciel

  • Użytkownik
  • 436 posts

Posted 21 January 2011 - 20:33

No, fajna sprawa. Szczególnie na multi. Sam wymyśliłeś? :)

#5 Jajnick

Jajnick

    Pr0 kolorek nicku

  • Użytkownik
  • 483 posts

Posted 21 January 2011 - 20:37

No jasne, że jasne, że sam. Pozwól że zacytuję:

mam Wam do zaprezentowania genialny wytwór mojego geniuszu(...)

Nom. Ale jest jedna wada: Po aktywacji gra epicko się laguje (przynajmniej na moim "magicznym" komputerze, co może być niekomfortowe dla wszystkich graczy...

#6 wlatca

wlatca

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 posts

Posted 21 January 2011 - 22:32

@Up. Ta... A na moim kompie to było by gorzej

@topic Niezły system. Ocenie :P 91/100 ( Dodaje 1 bo byłeś w moim klanie )

#7 Darkm0

Darkm0

    Ten ze Slashem w Avku ^^

  • Użytkownik
  • 64 posts

Posted 22 January 2011 - 10:31

Nieźle...Toż to araby postawiły chatkę!

#8 MaszWarna

MaszWarna

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 posts

Posted 22 January 2011 - 20:40

Jajnick, weź zrób film i wciepnij gdzieś, bo save'a niestety nie sprawdzę, jestem u cioci, a ciocia ma super-uber-mega zaawansowany komp z prockiem Intel Celeron, zintegrowaną grafiką i pamięcią RAM 256MB. Wiecie jakie mam epickie lagi? Jakbym ten alarm aktywował, to komputer chyba by zawstydził Creepcia. No , ateraz o alarmie. Jak dla mnie bomba, jak zobaczę go w akcji to może coś więcej napiszę. Jajnick, czy potencjalny gracz, na multi nie skapnął by się, że te płytki naciskowe odpalają alarm?

#9 Jajnick

Jajnick

    Pr0 kolorek nicku

  • Użytkownik
  • 483 posts

Posted 22 January 2011 - 22:16

@UP
Wątpię, raczej zaszedł by w głowę do czego służą, co skończyłoby się aktywacją alarmu. Co do filmu: Myślisz że u mnie jest lepiej?

#10 Radvvan

Radvvan

    <text not found>

  • Użytkownik
  • 69 posts

Posted 22 January 2011 - 22:24

Ja, po pierwszym ss'ie myślałem, że to ta chatka jest systemem antywłamaniowym - przecież nikt się do czegoś takiego nie będzie włamywał, bo po co xD
Ale sam alarm...
Ma on dość prostą konstrukcję jak i pomysł - nie trzeba było się mocno nagłowić, aby coś takiego wymyślić, ale żeby to zrobić, zbudować, skonstruować, znaleźć miejsce... to już jest problem.
3/10 za pomysł
7/10 za pracę
+1 za sygnaturkę
6/10