Skocz do zawartości


Zdjęcie

minecraft sie tnie :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 chakalaka

chakalaka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 02 March 2011 - 20:56

moje wymagania komputera:
Karta graficzna:Pentium® 4 CPU 1.80GHz
Ram:640 MB ram



MineCraft mi sie bardzo tnie na play oflline i neiwiem czemu wlanczam gre normalnie czekam aż bende mogl grac wszystko sie pojawia elegancko ale mi sie tnie okropnie prosze o pomoc z gory dzieki

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Barlots

Barlots

    Wesoły ^^

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 02 March 2011 - 21:05

Ja mam to samo .... Gra czasami chodzi plynnie, ale czesto jest tak ze mam 1-3 FPS(!) po wygenerowaniu mapy.

Procesor: Intel Pentium 4 3.20 GHz
Ram: 2GB DDR2

Nie wiem czemu ale podobnie mam na multi (tak, tak... przez hamachi). Gdy stawiam serwer na 2 os razem ze mną, komp mi muli i FPS sięgają 6-7 FPS. Moim zdaniem powinienem utrzymać 2 os na serwerze...

Internet download 5GB; up 0,5GB
Plusik + :)

#3 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 03 March 2011 - 00:16

moje wymagania komputera:
Karta graficzna:Pentium® 4 CPU 1.80GHz
Ram:640 MB ram

MineCraft mi sie bardzo tnie na play oflline i neiwiem czemu wlanczam gre normalnie czekam aż bende mogl grac wszystko sie pojawia elegancko ale mi sie tnie okropnie prosze o pomoc z gory dzieki


tragedia :S
Zmniejsz zasięg pola widzenia - naciskaj klawisz F.

7dnEj.png


#4 Barlots

Barlots

    Wesoły ^^

  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 03 March 2011 - 15:05

Jak zmniejszam do najmniejszej odległości to (nie wiem czemu) są jeszcze większe laggi ! Najlepiej mi sie gra na Far ale wyskakują Black SS więc zostaje Normal...
Plusik + :)

#5 Mofixil

Mofixil

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 03 March 2011 - 15:05

Internet download 5GB; up 0,5GB


Chyba limitu D:
@Up:
Nie tylko zmniejszyć ODLEGŁOŚĆ RYSOWANIA (pole widzenia nie ma nic do rzeczy, 4:3 to zawsze 75 stopni, 16:9/16:10 to nawet ponad 90)
I grafikę na fast, na dodatek NIC nie wspominasz o karcie graficznej która pewnie pamięta czasy rewolucji przemysłowej jak reszta kompa.

#6 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 03 March 2011 - 15:12

Jak zmniejszam do najmniejszej odległości to (nie wiem czemu) są jeszcze większe laggi ! Najlepiej mi sie gra na Far ale wyskakują Black SS więc zostaje Normal...


Nie wiem czy to poprawili już, ale jeszcze w wersji 1.2 też miałem na FAR i nie dało się grac przez wycieki pamięci - MC rozrastał się do ponad 1 GB RAM, a wystarczyło zmienić dystans na właśnie 'normal' i już jest ok.

7dnEj.png