Jump to content


Photo
- - - - -

Mordor by Cielii


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Cielii

Cielii

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 posts

Posted 23 February 2011 - 14:09

Witam zaczolem prace nad Mordorem
Narazie zakonczylem prace nad Barad Dur oto on:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Mam zamiar teraz zrobic gore przeznaczenia i czarna brame mam nadzieje ze sie spodoba komus moja praca ;]

dokonczylem bardziej podstawe i prezentuje efekt nocny ;P

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Cielii

Cielii

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 posts

Posted 23 February 2011 - 16:02


1. Najpierw to w miarę skończ.
2. Popracuj nad językiem, nie każdy lubi, gdy ktoś pisze niezgodnie z ortografią.

Narazie nie będę oceniał, dokończ to.


Jesli czyjas ortografia ci przeszkadza zapisz sie na polonistyke


Prosze moderatora o usuniecie powyzszych psotow bo nie maja one zwiazku z tym dzialem.
Dzial Budowle Jest od chwalenia sie swoimi pracami i komentowanie tych prac a nie o styl pisania i poprawnosc ortograficzna. jezeli macie zamiar se popisac o ortografi znajdzcie se temat, forum zwiazane z tym.

#3 mateusz007157

mateusz007157

    Inkwizytor

  • Użytkownik
  • 194 posts

Posted 23 February 2011 - 17:40

1. Nie do chwalenia tylko pokazania chwalenie to jest jak np. Zrobi się zamek na pół mapy Minecrafta i praca ta była wykonywana przez 1 osobę i była robiona miesiąc czy dwa :) A co do ortografii to wolałbym aby była gdyż jak ktoś pisze np. "ja zaczolem" to nie zabardzo :/ Dam ci ocene jak to skończysz do końca :)
Dołączona grafika
Sygnatura stworzona przez NikusGFX

#4 Cielii

Cielii

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 posts

Posted 23 February 2011 - 17:57

1. Nie do chwalenia tylko pokazania chwalenie to jest jak np. Zrobi się zamek na pół mapy Minecrafta i praca ta była wykonywana przez 1 osobę i była robiona miesiąc czy dwa :) A co do ortografii to wolałbym aby była gdyż jak ktoś pisze np. "ja zaczolem" to nie zabardzo :/ Dam ci ocene jak to skończysz do końca :)


:] ja sie chwale xD bo jest to moja peirwsza praca w ktorej sam wszystko przetapiam i zdobywam surowce pochlania to wiele pracy wiec sam wiem ile w to wysylku wkladam :] ale mam nadzieje ze jak skoncze wszystko spodoba sie ludza

#5 mateusz007157

mateusz007157

    Inkwizytor

  • Użytkownik
  • 194 posts

Posted 23 February 2011 - 18:51

Pomysł dość niezły przyznam szczerze :) Ja też próbuje z (nie wiem czy można pisać o swoich pracach) więc projekcie :) Dobrze że robisz sam i nie korzystasz z czitów ale musisz popracować nad ortografią i będzie niezły git
Dołączona grafika
Sygnatura stworzona przez NikusGFX

#6 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 posts

Posted 24 February 2011 - 09:44

Ladna wieza, ale moim zdaniem gryzie sie z texture packiem, ktorego uzywasz. Zainstaluj sobie jakis inny, ktory nada klimatu tej budowli :)
Przy podstawie brakuje troche elementow, poniewaz jak wiemy nie byla ona regularna budowla, porownaj sobie ze zdjeciami.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


 


#7 ArgonathX

ArgonathX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 posts

Posted 24 February 2011 - 11:12

Czyli mój projekt nad którym pracuje nie jest taki oryginalny choć ja staram się zrobić Czarną Wieżę w całości z obsidianu XD
Jak na pierwszą pracę całkiem nieźle , ale jak słusznie zauważyła GreyHavens , poszukaj jakiegoś bradziej klimatycznego texturepacka ;) Póki co 7/10.

#8 Evagor

Evagor

    Akolita

  • Użytkownik
  • 4 posts

Posted 24 February 2011 - 20:55

Bardzo ładnie, gryzie mnie w oczy "stone"... Do tego projektu bardziej pasowałby netherrack. Ale już za poźno...

Kształt: 8/10
Użycie stone'a: -1
Ogólnie 7/10

#9 CzarnyBrat12

CzarnyBrat12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 posts

Posted 26 February 2011 - 19:31

Mi się bardzo podoba ale trochę mało różnorodny i z niecierpliwością czekam na resztę projektu , a ocenie dopiero jak dopniesz wszystko na ostatni guzik zapowiada się całkiem nieźle.