Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zabawy w photoshopie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Roots

Roots

    Lookin' for a Zion.

  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 03 September 2011 - 00:17

Witam.

Czasami jak mam chwilę wolnego czasu lubię pobawić się w photoshopie. Moje umiejętności są praktycznie na poziomie zerowym, ale tak czy siak chciałbym się pochwalić tym co kiedyś tam wymodziłem. Mile widziane komentarze ;)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- moja tapekta zrobiona z nudów

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- druga tapetka

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- jakieś gó**o

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- lol'd

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- sygna1

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- sygna2

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- sygna3

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- sygna4

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- sygna5

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- sygna6

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- okładka książki


Pozdrawiam,
Roots.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Grzesiol

Grzesiol

    Nikt, totalne zero.

  • Użytkownik
  • 129 postów

Napisano 03 September 2011 - 05:31

Powiem Ci, że jak na photoshop'a to marnie...
Chociaż sygna z lwem mieści się w dobrej ocenie :>

Dołączona grafika

Na wakacjach od 03.07.12 do 03.08.12!


#3 Roots

Roots

    Lookin' for a Zion.

  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 04 September 2011 - 08:09

Weź pod uwagę to że uczę się sam i poświęcam temu max 2h w tygodniu ;)

#4 Argo

Argo

    Diamond Miner

  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 04 September 2011 - 08:35

Według mnie są fajne ;p

#5 tor

tor

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 04 September 2011 - 18:05

wiesz, to że uczysz się sam i 2h w tygodniu nie zmienia tego, że twoje prace są marne.
jedyne co mnie zainteresowało to te motywy z kwiatami. (kwiatami/roślinami/cokolwiek to jest) sam rysowałeś, brushe, czy co?

#6 Roots

Roots

    Lookin' for a Zion.

  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 05 September 2011 - 19:38

Brushe z internetu.

#7 Karmelova

Karmelova

    that's what she said

  • Użytkownik
  • 160 postów

Napisano 05 September 2011 - 23:56

Urzekły mnie Twoje prace buhahahaha :*

#8 Roots

Roots

    Lookin' for a Zion.

  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 05 September 2011 - 23:58

A mnie Twoja karmelova słodkość :D

#9 xPablas

xPablas

    ProblemoRozwiązywacz

  • Użytkownik
  • 413 postów

Napisano 06 September 2011 - 17:07

Słabe

#10 StefexX

StefexX

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • s_stefex_x

Napisano 13 September 2011 - 07:17

Fajne :D.

w3rzds647271i02fg.jpg


#11 adek12

adek12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 13 September 2011 - 08:11

spoko a ty masz darmowego PhotoShopa?? (jezeli masz darmowy to wstaw link bo nie moge znalezc xd)

#12 lilithin

lilithin

    Pełnoetatowa Wiedźma

  • Użytkownik
  • 962 postów
  • lilithin

Napisano 13 September 2011 - 10:01

spoko a ty masz darmowego PhotoShopa?? (jezeli masz darmowy to wstaw link bo nie moge znalezc xd)


Nie ma nic za darmo ;).

Co do grafik: czerwień na okładce książki jest imho zbyt czerwona, ja bym zrobiła mniej kontrastową, bo ta po prostu 'jebie' po oczach ;)

#13 Muzik

Muzik

    Cult of Persionality

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 13 September 2011 - 21:00


spoko a ty masz darmowego PhotoShopa?? (jezeli masz darmowy to wstaw link bo nie moge znalezc xd)


Nie ma nic za darmo ;).

A Gimp? ;> Według mnie, jak na początek nie ma źle, przynajmniej nie wklejasz rendera na czarne tło i się chwalisz że jesteś pro ;P Sygna 1 mi najbardziej wpadła w oko. Co do okładki, to mogłeś poszukać jakiejś tekstury która by to jakoś "urealniła", no i kolory(a raczej sam czerwony) jest za jaskrawy i jakby był żywcem wyciągnięty z Painta. Co do reszty, nie ograniczaj się do samego stocka i napisu. Poeksperymentuj z filtrami, których nie lubię używać ale czasem dzięki nim może wyjść fajny efekt, albo chociażby z teksturami i blending mode(nie mam pojęcia jak to na polski przetłumaczyć, może tryb mieszania lub coś w te gusta ;)) Nie przejmuj się ludźmi którzy piszą "słabe" lub "nie podoba mi się" bo tacy ludzie tylko napiszą a w niczym nie pomogą. Też nie lubiłem się bawić tutorialami, ale czasem się to przyda ;) Mam nadzieję że się zbyt nie rozpisałem i będzie ci się chciało to czytać :)

#14 lilithin

lilithin

    Pełnoetatowa Wiedźma

  • Użytkownik
  • 962 postów
  • lilithin

Napisano 13 September 2011 - 21:08



spoko a ty masz darmowego PhotoShopa?? (jezeli masz darmowy to wstaw link bo nie moge znalezc xd)


Nie ma nic za darmo ;).

A Gimp? ;> Według mnie, jak na początek nie ma źle, przynajmniej nie wklejasz rendera na czarne tło i się chwalisz że jesteś pro ;P Sygna 1 mi najbardziej wpadła w oko. Co do okładki, to mogłeś poszukać jakiejś tekstury która by to jakoś "urealniła", no i kolory(a raczej sam czerwony) jest za jaskrawy i jakby był żywcem wyciągnięty z Painta. Co do reszty, nie ograniczaj się do samego stocka i napisu. Poeksperymentuj z filtrami, których nie lubię używać ale czasem dzięki nim może wyjść fajny efekt, albo chociażby z teksturami i blending mode(nie mam pojęcia jak to na polski przetłumaczyć, może tryb mieszania lub coś w te gusta ;)) Nie przejmuj się ludźmi którzy piszą "słabe" lub "nie podoba mi się" bo tacy ludzie tylko napiszą a w niczym nie pomogą. Też nie lubiłem się bawić tutorialami, ale czasem się to przyda ;) Mam nadzieję że się zbyt nie rozpisałem i będzie ci się chciało to czytać :)


Ale kolega pytał o produkt Adobe. Gimp może być dobry, może być nawet bardzo dobry, ale fotoszopem nie jest :).

Nie wiem, dlaczego, ale za Gimpem nigdy nie przepadałam. Może za długo pracowałam w fotoszopie i corelu, dlatego trudno mi się przestawić.