Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Zombie House


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hakon

Hakon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 12 February 2011 - 00:09

Otóż od pewnego czasu...Poznałem grę szatana..zwą ją "Minecraft"...Postanowiłem iż będę tworzył niecodzienne budowle..Tak więc powstał ten o to domek :)Niestety nie wykończony wnętrz ;/
1.Tutaj hmm początek budowli skali 1:1 niestety mogłem pomylić się przy obliczaniu pikseli ;/

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


2.Tutaj Widok z korony :)Tzw punkt widokowy

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


3.Rozmieszczenie Budowli :)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


4.Wygląd końcowy

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



P.S Chciałem by wyglądał jak shrek stąd te uszy xD...To moja 1 praca nie licząc beznadziejnych kwadratowych domków :)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Evagor

Evagor

    Akolita

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 12 February 2011 - 01:42

Podoba mi się, zombiak lekko "sztywny", ale tak to się dzieje jak się wstaje z martwych (czy tam powraca do żywych ;D). Ta koszulka ma wchodzić tak dziwnie na spodnie, chodzi mi o ten fragment w prawym dolnym rogu gdzie styka się koszulka i spodnie? A propos pokoi, w głowie zombiaka możesz zrobić mózg z świecącego kamienia z netheru.

#3 Hakon

Hakon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 12 February 2011 - 08:10

Tak :) Tak ma być wzorowałem się na zombiaku i miał "nie wpuszczoną koszulke" He Mózg powiadasz? Interesujące

#4 XeroX

XeroX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 12 February 2011 - 08:17

Hihi fajne, tylko skąd wytrzasnąłeś tyle diamentów?

#5 Hakon

Hakon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 12 February 2011 - 08:48

Hihi fajne, tylko skąd wytrzasnąłeś tyle diamentów?


Ehh :) To nie diament tylko wełna,Jest troche podobna ale to przez mojego texture packa :)



#6 kazzpi

kazzpi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 12 February 2011 - 12:33

Mi się jednak wydaje, że nawet jeśli to wełna to przyspawniłeś sobie troche materiałów. Ogólnie ładnie ale nie wkradło się w moje łaski. Za ciężką pracę 6/10.

#7 przemek11

przemek11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 12 February 2011 - 14:08

Dobry pomysł na dom , ale te ręce powinny być do przodu a przy okazji pokoje byly by dluższe : D

#8 Araniero

Araniero

    H

  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 16 February 2011 - 17:14

Świetne! Brakuje mi słów, żeby to opisać. A wykonanie z zew. jest perfekcyjne. Może wrzucisz screeny z wew.? 8/10

#9 Radvvan

Radvvan

    <text not found>

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 17 February 2011 - 12:24

Hmmm... powiem tak:
Gdyby to był sam pomnik, to nawet bym nie ocenił - bo jest dość słaby. Praktycznie same kontury (-korona), ale że są robione pokoje w środku, to trochę zmienia, bo jest więcej pracy. Udekoruj wnętrze, znajdź dlań jakieś zastosowania itp, oraz dodaj jakieś dodatki do wyglądu zewnętrznego np jak ktoś wspomniał wcześniej mózg, czy np można dodać kawałek zakrwawionego mięsa w dłoni :D
Czekam na jakąś kontynuację pracy, może cieniowanie ubrania, bo może być ciekawa praca :)
Będzie save do ściągnięcia ?

#10 Hakon

Hakon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 19 February 2011 - 15:25

Właściwie to porzuciłem tamtego save w otchłaniach nicości... :D ale skoro chcecie moge popróbować coś wykombinować a potem dam wam save :)