Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam kogoś kto zrobi mi plugin lub da mi propozycje pluginu/kogoś kto zrobi mi plugin

Plugin Tworzenie pluginu

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Plebsov_

Plebsov_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 25 August 2022 - 14:40

Mam 2 propozycje na plugin można zrobić 1 lub 2 z tych propozycji jeśli ktoś jest chętny do zrobienia mi pluginu.
Pierwsza opcja:
Zrobienie czegoś takiego że jak mamy maksymalny poziom enchantowania (30 level) to jak kogoś zabijemy to dostajemy 2 poziomy więcej maksymalnego enchantowania i im większy tym większa szansa na trafienie największego poziomu enchantu a jak zginiemy to spada nam maksymalny poziom enchantowania o 2 i jak zejdzie poniżej 0 poziomu to jest ban. I jeszcze chciałbym żeby było coś takiego że jak ktoś ma np. protection (ochrona) 4 to jak maksymalny poziom enchantowania zejdzie poniżej poziomu na który można enchantować na protection (ochronę) 4 to schodzi na protection (ochronę) 3 i tak z każdym enchantem. Liczba biblioteczek przy enchantingu nie ma znaczenia
Druga opcja:
Chciałbym aby każdy gracz miał kilka/kilkanaście posągów i jak komuś się zniszczą wszystkie posągi to coś się dzieje nie chce żeby to był ban ale coś co przeszkodzi w dalszej rozgrywce temu który straci posągi, można coś zaproponować. Posąg ma być jednym blokiem i dobrze by było gdyby wyświetlało się ile ma się posągów i jak się ktoś zniszczy posąg (to drugie nie musi być). Posąg będzie można normalnie wszystkim zniszczyć. Chciałbym też a nawet było by mega fajnie gdyby tego posągu nie można byłoby spalić ani zniszczyć w żaden inny sposób ani żeby nie zniknał. Tylko będzie można go zniszczyć paląc go w źródle lawy (albo coś tego typu) które będzie na Spawnie i nie będzie można tej lawy zabudować ani zalać wodą ani w żaden sposób tak zrobić żeby zniknęła. Jeszcze nie konieczne byłoby coś takiego że posągi są losowo rozrzucone po całej mapie.

Jeśli masz jakiś pomysł na plugin tego typu co napisałem, Lifesteal czy taki jak na Drop SMP napisz

Jeśli ktoś ma jakieś pytanie/pomysł/propozycje lub coś innego to może mi napisać na:
E-mail ---> [email protected]
Discord ---> Plebsov#0689

Na tych dwóch powyżej jestem praktycznie codziennie aktywny

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Plugin, Tworzenie pluginu