Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zostanę Technikiem/Programistą

Technik Programista Zostanę

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rozumek29

Rozumek29

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • rozumek29

Napisano 07 September 2021 - 14:40

Witam,

Zostanę technikiem/programistą. Mam 18lat. Posiadam rozległą wiedze techniczną z dziedziny informatyki jak i samego programowania. Szukam nowo powstającego serwera gdzie będę mógł z kimś wspólnie postawić serwer od 0 i popisać autorskie pluginy.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Amiś

Amiś

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 November 2021 - 12:22

Witam,
Zostanę technikiem/programistą. Mam 18lat. Posiadam rozległą wiedze techniczną z dziedziny informatyki jak i samego programowania. Szukam nowo powstającego serwera gdzie będę mógł z kimś wspólnie postawić serwer od 0 i popisać autorskie pluginy.



Temat aktualny?

Użytkownik Amiś edytował ten post 28 November 2021 - 12:23


#3 Survival+działki

Survival+działki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • _slodziak1_YT#5771
  • _slodziak1_

Napisano 03 December 2021 - 21:22

Witam,

Zostanę technikiem/programistą. Mam 18lat. Posiadam rozległą wiedze techniczną z dziedziny informatyki jak i samego programowania. Szukam nowo powstającego serwera gdzie będę mógł z kimś wspólnie postawić serwer od 0 i popisać autorskie pluginy.


Witam,

Zostanę technikiem/programistą. Mam 18lat. Posiadam rozległą wiedze techniczną z dziedziny informatyki jak i samego programowania. Szukam nowo powstającego serwera gdzie będę mógł z kimś wspólnie postawić serwer od 0 i popisać autorskie pluginy.

Aktualne



#4 Amiś

Amiś

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 05 December 2021 - 22:12

Mógłbyś podać swojego discorda?

#5 PanOski

PanOski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • PanOski

Napisano 14 December 2021 - 15:07

Witam,

Zostanę technikiem/programistą. Mam 18lat. Posiadam rozległą wiedze techniczną z dziedziny informatyki jak i samego programowania. Szukam nowo powstającego serwera gdzie będę mógł z kimś wspólnie postawić serwer od 0 i popisać autorskie pluginy.Cz

Cześć! Mój kolega ma zamiar zrobić serwer, jednakże on ma mało czasu bo pracuje. Poszukujemy ludzi którzy pomogą wszystko ogarnąć. Napisz do mnie na discordzie: PanOski#5257



#6 TomgraPlaying

TomgraPlaying

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Tomgra#7080
  • Tomgra

Napisano 16 December 2021 - 17:31

Polecam użytkownika, jest osobą inteligentną, ogarniającą temat, nie było problemów z kontaktem.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Technik, Programista, Zostanę