Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kompilacja Modów Średniowiecze & Fantasy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 BioMarv

BioMarv

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 01 September 2021 - 09:13

Witam wszystkich jestem nowy w temacie Minecrafta. Najgorsze jest to że zainstalowałem aby umieć wytłumaczyć mojej córce co ma 7 lat jak na pc obsługiwać tą grę bo jon stop słyszę Minecraft to Minecraft tamto a więc i zacząłem grać aby wiedzieć co i jak i teraz po tygodniu sam gram i przestać nie mogę. Pytanie kieruję do grona doświadczonych graczy którzy operują na modach. Czy jesteście w stanie polecić mi zestaw modów w klimacie Fantasy & Medieval - średniowiecze z lepszymi biomami , raidami , zamkami bandytów lepszymi jaskiniami i dungeonami ??? Sam w pobawiłem się w kodowanie i obecnie mam 42 mody i mi crashuje gra a potrzebuje ciekawy zestaw modów co urozmaica grę w klimacie wyżej opisanym. Wersja gry może być 1.16.5 lub 1.17.1 . Bardzo proszę o propozycję kompilacji tak aby nie gryzły mody się ze sobą. Korzystam z biblioteki modów Forge na Launcherze TLauncher mam też zainstalowany Launcher Forge.

Dziękuję za podpowiedzi i serdecznie pozdrawiam

BioMarv
Duży tata ;)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam