Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Pomoc ze starą seria fabularną z Minecrafta, może ktoś pamięta?

pomoc pytanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Zarian

Zarian

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 24 July 2021 - 18:23

Czołem wszystkim, z jakiegoś powodu naszły mnie ostatnio przebłyski wspomnień sprzed 8 lat, oglądałem wtedy pewną serie fabularną Minecrafta na YT, niestety kompletnie nie pamiętam jej nazwy.
Oto to co pamiętam z niej:

Zaczynała się w drewnianej chacie w jakimś lesie, miała texture pack Dokucraft Dark albo coś podobnego, głównymi postaciami byli dwaj chyba bracia. Któryś z owych braci w nocy zauważył jakąś niepokojącą postać przez okno chaty i przez pewien okres obserwowali ją, potem zebrali kilka rzeczy i wybiegli z chaty w las. Nie pamiętam jak sie tam dostali ale w następnych odcinkach uciekając od tej postaci wpadli do jakichś podziemi. W jednym z następnych odcinków doszło do jakiegoś zdarzenia przez co bohaterowie zostali uwięzieni przez głównego złego na długi czas (kilkaset lat?). Jeden z braci budzi się potem w jakimś chyba sarkofagu w jaskini, drugi z braci pojawia się potem tylko jako głos w głowie pierwszego z nich. Tu nie jestem pewien ale jeden z braci w pewnym momencie eksplorował pustynne ruiny, potem seria była chyba porzucona ale nie jestem pewien.

Na kanale na którym była ta seria w pewnym momencie pojawił się zwiastun serwera prowadzonego przez autorów serii, pamiętam że mówił o tym że jeśli szukasz serwera z immersją i poczuciem przygody oraz

masz ponad 16 albo 15 lat to serwer dla ciebie czy jakoś tak.

 

Mam nadzieje żę pomożecie mi znaleźć tą serie, fajnie by było odświeżyć sobie dzieciństwo.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc, pytanie