Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Administrator] Zostanę administratorem!

Administrator Helper Pomocnik Moderator PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Neffu

Neffu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • n.#2742
  • Neffu

Napisano 29 October 2020 - 21:59

Witam!



Jestem Filip, mam 13lat(Niedługo kończę 14).


Skoro tu jesteś to najprawdopodobniej uzupełniasz swój sztab administracji serwera Minecraft


i poszukujesz osób, które będą odpowiednie do pełnienia takowych funkcji. Jeśli mam racje to idealnie trafiłeś


ponieważ z chęcią ci pomogę!



Oczekuje


serwera, który oferuje dobrą współprace i posiada ambitny projekt.


Nie chce żeby nasza współpraca skończyła się wciągu kilku dni więc mam nadzieje


że dany projekt wypali bądź już działa i dobrze mu się powodzi.


Jestem wstanie pełnić funkcję administratora na dowolnym serwerze pvp!



Dlaczego ja?


Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta i postaram się ją sprostować.


Jestem z pozoru zwykłym graczem minecrafta lecz kiedy pozna się mnie bliżej myślę ze spojrzy się na mnie trochę inaczej.


Gram w minecrafta już ok. 6 lat i myślę że jest to bardzo duży staż, wciągu swojej 6 letniej kariery profesjonalnego stawiacza klocków w sześciennej grze udało mi się pełnić funkcje administratora na wielu, wielu serwerach Minecraft i myślę że mam już duże rozeznanie w terenie.


Jestem osobą, która nie nudzi się czymś szybko i podchodzi do każdego tematu jak najbardziej poważnie, nie zmienia to faktu że jednak mam ten humor. Posiadam respekt dla osób starszy jak i młodszych dopóki jest on obustronny. Szanuje każdego nie zależnie od jego wieku, koloru skóry czy wyglądu, nie jestem toxyczny a wszystkie sprawy staram się rozwiązywać pokojowo i nie popieram kłótni. Znam większość tajników moderacji na serwerze minecraft i posiadam dużą wiedzę na temat: komend, sprawdzania, serwerów itp. Bardzo lubię pomagać a kiedy jednocześnie mogę komuś pomóc robiąc to co lubię to robię to jeszcze chętniej i dlatego chcę pełnić takowe stanowisko. Mam nadzieje że znajdzie się jakaś garstka osób, które potrzebują mojej pomocy.




Kontakt


n.#2742




Oczywiście szukam serwera pvp(megadropy, hardcore itp.).


Użytkownik Neffu edytował ten post 01 December 2020 - 10:59

Moją pasją jest jedzenie..


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Eweqlina

Eweqlina

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Mangus#1504

Napisano 27 November 2020 - 21:03

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 - Tutaj jest więcej informacji. Możesz również złożyć podanie.

Szukamy Grafików, Budowniczych i Helperów na serwer PixMC.pl.

Wersja: 1.14.4

Tryb: Survival. Niedługo wprowadzimy MegaDrop, w planach jest SkyBlock z autorskimi pluginami oraz Minigry.

Premium/NonPremium



#3 Neffu

Neffu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • n.#2742
  • Neffu

Napisano 01 December 2020 - 10:07

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 - Tutaj jest więcej informacji. Możesz również złożyć podanie.

Szukamy Grafików, Budowniczych i Helperów na serwer PixMC.pl.

Wersja: 1.14.4

Tryb: Survival. Niedługo wprowadzimy MegaDrop, w planach jest SkyBlock z autorskimi pluginami oraz Minigry.

Premium/NonPremium

Czy taki wiek nie sprawi problemów w rekrutacji? Ostatnio czytając wasz post w dziale poszukuje natknąłem się na kawałek tekstu, w którym jest opisane wymaganie wiekowe, którego jeśli dobrze pamiętam nie spełniam. Dla mnie nie jest to problem tylko się pytam żeby w przyszłości nie było problemów. 


Moją pasją jest jedzenie..






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Administrator, Helper, Pomocnik, Moderator, PvP