Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję kogoś kto jest chętny by zrobić ze mną serwer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 knypek

knypek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 13 September 2020 - 16:02

Mam już troche lat i już od dawna chciałem mieć serwer minecraft. Dużo o tym już myślałem i w ogóle, i wiem że jestem prawie gotowy, i mam dość pomysłów jak zrobić dobry serwer. Brakuje mi tylko kogoś kto byłby dobrym współwłaścicielem i znał się na pluginach i hostingu, bo chodź jestem dość cierpliwy i gotów poświęcić dużo czasu serwerowi, to wiem że doświatczenie gra tu kluczową rolę, i że jest tu ktoś kto już dużo przesiedział szukając hostingów i wgrywająć pluginy.

 

Jak wspomniałęm jestem gotów poświęcić wiele czasu i cierpliwości na serwerze by był jak najlepszy dla graczy. Bo grając na wielu serwerach widzialem już serwery które upadały bo niesłuchały graczy, albo szły tylko pod kase, albo miały takie zasady które po prosty były głupie, lub ludzi w administracji którzy nie sprawowali swojej funkcji jak powinni.   Ja chcę utworzyć serwer dla graczy, nie dla kasy.    

 

Serwer który planuję stworzyć to serwer Survival Gildie. I tak wiem, że to nie jest gatunek serwera pokochany przez dużą część graczy jak np sky wars. Ale wiem jak trudno znaleźć dobry serwer tego typu, który albo zaraz nie upadnie, ma dość graczy by dobrze się bawić i dobrą uczciwą administracje.

 

Jestem jednak pewiem że uda mi się stworzyć taki serwer, bo sam byłem graczem, i przegrałęm już wiele setek godzin w takie serwery, i widziałęm błędy administracji, oraz jej zalety, i pamiętam to bo sam odczuwałem skutki.

 

Mam nadzieję że ten ktoś kto zechce mi pomóc, ma również ten sam cel. By stworzyć serwer na którym będą gromadzić się gracze szukający takiego serwera, i by mogli tam normalnie grać. Skąd jednak ten pomysł by zrobić taki serwer? Sam  jako gracz wiem jak męczy szukanie serwera takiego, oraz zawsze chciałęm mieć taki serwer, jak juz wcześniej wspomniałem. A skąd takie przypuszczenie że serwer bęzie niczym dom dla graczy szukających taki serwer? Grałęm na serwerze gdzie było z kilkanaście osób, a potem nagle coraz więcej i więcej, do ponad 70, i wiem co to sprowadziło, co dawało ten popyt, oraz co doprowadziło do tego że to się skończyło. A wiem że część tam grała tylko dlatego żę nie wiedziala gdzie indziej może, bo serwer suvival gildie takich łatwo się nie znajdzie. Oczywiście że znajdzie się jakiś drop ze stona albo jakiś który jest jako tryb na serwerze. Ja wole drop z rud, taki prawie jak survival.

 

I wiem że wspomniałęm pare razy już o tym że mam pomysły i plany wielkie jak złote góry. I że żadnego pomysłu nie podałem. Dlaczego? bo większość to plany autorskie, nie chce wszystkiego tu zdradzić, nawet nie wiem czy tu kogoś takiego znajde kto mi pomoże, ale mam nadzieje że tak.

 

Więc dla przypomnienia - Serwer Survival Gildie. wersja 1.12.2 ( dlatego że pomiędzy 1.12 / 1.13 jest taka różnica że większośći graczom, zwłaszcza młodszy już 1.12 dziala normalnie, a 1.13 bardzo laguje )

Co oferuję. wsparcie finansowe dla hostingu, jeśli nie całkowitą zapłate za hosting. i zrobienie prawie wszystkiego na serwerze.

Co jedynie od ciebie gdybyś postawowił mi pomóc wymagam - wybór dobrego hostingu i pomoc z wgraniem pluginów, co zapewne dla ciebie nie jest trudne, lecz czasochłonne, jednak mam nadzieje że poświęcisz ten czas by ze mną stworzyć dobry serwer dla graczy.

 

Wiem że to nie brzmi być możę dla większości z was zbyt zachęcająca, i myślicie że się nie uda, jak większość serwerów, jednak tak jak założyciel amazona, stwierdził że jeśli go nie założy i nie spróbuje, to przez całę życie bedzie żałował że nie spróbował, tak samo ja teraz próbuje, bo chce stworzyć tak serwer jak stary, lecz inny i lepszy.

 

 

                                                                                                                                               Dziękuje ci za poświęcenie czasu na przeczytanie tego, co oznacza

                                                                                                                                               że jesteś bardzo cierpliwy bądź ciekawski :)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 deadchap

deadchap

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • gandalf#9324
  • deadchap

Napisano 15 September 2020 - 17:31

mój discord gandalf#9324

chętnie został bym modem lub budowniczym takiego serwera ,niestety nie znam się na pluginach


Użytkownik deadchap edytował ten post 17 September 2020 - 20:02


#3 BTO_Bially

BTO_Bially

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Bially#1645
  • Bially

Napisano 16 September 2020 - 21:48

Zaproś mnie na discord ツYūKing♛#1645 to pogadamy na ten temat



#4 heyo

heyo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 17 September 2020 - 12:07

napisz dc pogadamy heyo#7444



#5 ChickenOfGold

ChickenOfGold

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • ChickenOfGold

Napisano 17 September 2020 - 19:15

Chicken#2673 na discord mogę być budowniczy :D
A I na pluginach też się znam

#6 xSieniux

xSieniux

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Siuniux#4461
  • gogetx

Napisano 24 September 2020 - 11:24

Siuniux#4461 mogę pomóc z pluginami, skryptami, konfiguracją vps czy dedyka itd.

Użytkownik xSieniux edytował ten post 24 September 2020 - 11:28


#7 Datrix

Datrix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • Datrix_Ytt

Napisano 25 September 2020 - 13:28

Napisz do mnie Discord Datrixplay#5085

#8 Slurpp999

Slurpp999

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Chcę robić lean <3#5808
  • Slurpp999

Napisano 27 September 2020 - 11:32

Mogę ogarnąć pluginy typu Rangi na serwerze,Motd,Tab.

 

Mój dsc;Chcę robić lean <3#5808