Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

[AKTUALIZACJA] Wspólne nagrywanie na YouTube Minecraft na modach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 danielz

danielz

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 87 postów
  • deevee1982

Napisano 29 May 2020 - 19:51

Cześć,

 

Szukam Partnerki/Partnera do wspólnego nagrywania serii Minecrat na modach. Dodatkowo mam zamiar nagrywać kompleksowe opisy poszczególnych modów. Seria, byłaby robiona przede wszystkim na paczce technicznej. Najpewniej All The Mods 3, ponieważ mam tą serię ograną już w około 15% (co przy 257 modach) stanowi i tak dużą część. Jest to bardzo stabilna paczka, co rzadko zdarza się przy takiej ilości modów. Przez dwa miesiące miałem pięć crashy gry, które bez problemu naprawiłem.

 

Jeżeli chodzi o same mody ich konfigurację itd., to prowadziłem przez dwa lata swój serwer BungeeCord – Lobby, Survival, Creative, SkyBlock (bez modów), który był przeze mnie skonfigurowany i prowadzony. Jestem otwarty na wykorzystanie innej paczki modów np.: ATM 4 czy ATM 5. Są one jednak uboższe w mody (lub też posiadają inne mody niż ATM 3). W razie współpracy  możemy porozmawiać również o innych paczkach (są paczki typowo techniczne, typowo przygodowe etc. Są też paczki, które posiadają nawet około 500 modów).

 

Przy wyborze innej paczki, ważne będzie dla mnie, żeby były w niej mody takie jak:

 

- Applied Energistics 2

- Botania

- Mekanism

- Ender IO

- Forestry

- Immersive Engineering

- IndustrialCraft 2

- JourneyMap

- RFTools

- Tinkers' Construct

 

Jeżeli ktoś chciałby sobie wstępnie przetestować tą paczkę zanim do mnie napisze można ją pobrać z aplikacji Twitch→Mody→Minecraft i wyszukać All The Mods 3. (To jest najłatwiejszy i najprostszy sposób na zasadzie klikaj dalej i graj). Trzeba mieć na uwadze, że ta paczka ma bardzo duże wymagania. Przy mojej konfiguracji zamieszczonej poniżej przeznaczam 20GB i gra ładuje się około 3 min. Jeżeli ktoś by się zdecydował na spróbowanie, przeznaczyłem stary komputer i5, 16GB ram, dysk SSD na serwer, na którym moglibyśmy nagrywać (ustawiony Ubuntu i skonfigurowany, żeby można było się do niego łączyć zdalnie).

 

ADRES DO TESTÓW: 87.205.112.166:19191 (Proszę mieć na uwadze, że jest to czysty serwer, można grać, próbować). Możecie też wpisać /op nick żeby uzyskać prawa admina.

 

Paczkę oczywiście można też pobrać ze strony np.:

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

lista modów:

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Posiadam nowy komputer:

PŁYTA GŁOWNA: ASROCK B450 STEEL LEGEND ASRock B450 STEEL LEGEND, AM4, DDR4 3533+, 6 SATA3, HDMI, DP, USB3.1

 

PAMIĘĆ: 2x KINGSTON HX430C15FB3A/16 Kingston HyperX FURY 16GB 3000MHz DDR4 CL15 DIMM RGB

DYSK: ADATA AGAMMIXS11P-1TT-C Adata SSD 1TB XPG GAMMIX S11 Pro PCIe Gen3x4 M.2 2280, R/W 3500/3000MB/s

 

PROCESOR: AMD 100-100000071BOX AMD Ryzen 7 3700X, 8C/16T, 4.4 GHz, 36 MB, AM4, 65W, 7nm, BOX

 

GRAFIKA: XFX RX-57XT8DFD6 XFX Radeon RX 5700 XT THICC II, 8G DDR6, 3xDP, 1Xhdmi

 

MIKROFON: NOVOX NXC

 

MONITOR: 3x G2730HSU (PANORAMA)

 

Dodatkowo, jeżeli ktoś spełni poniższe kryteria, a kompletnie nie ogarnia modów ich instalowania, sposobu gry (a ten dużo różni się od normalnego Minecrafta) obiecuję, że Cię nauczę, a przy okazji powtórzę sobie pewne rzeczy. Rozwijając się w Minecraft na modach, zdobywając coraz lepsze maszyny z czasem zapomina się jak się robiło te pierwsze. Całe szczęście, że są tutoriale i same podpowiedzi w grze.

 

KRYTERIA:

 

Wiek: 20+ (chyba, że ktoś mi udowodni, że trzyma poziom). Z pewnością nie zgodzę się na osoby poniżej 15 lat.

 

Komputer: Minimum procesor klasy i5, 16GB ram, dysk SSD (tutaj możemy podyskutować, ewentualnie przetestować jak będzie działała paczka na innym kompie, trzeba mieć na uwadze, że zalecane jest minimum 6,5 GB ram i nie gra się wtedy komfortowo. Dobrze żeby osoba, która się zdecyduje pracowała na dwóch monitorach (fajnie by było). Jest to bardzo wskazane, ponieważ na jednym jest odpalony Minecraft, a na drugim można oglądać/czytać tutoriale. Ułatwia to znacząco grę.

 

Inne: Dyspozycyjność, sumienność, chęć do nauki modów – tudzież samemu zdobywanie wiedzy i przekazywanie jej mi. Jeżeli umawiamy się na nagrywanie, to znaczy, że się umawiamy.

 

Mikrofon: Tutaj zostawiam pewną dowolność ale zakładam, że musi to być coś +300 zł.

 

Kontakt: Telefon/Disccord (podczas nagrywania).

 

 

O MNIE: Mam 38 lat, w MC gram od 6-7 lat. Prowadziłem własny Multiserwer Minecraft, było około 50-70 stałych graczy. Próbowałem już z yt, nagrałem różne serie ale nie przyciągnęło to uwagi innych osób. To będzie moja druga i ostatnia próba. Mam pokój przeznaczony tylko pod komputery, laptopy, 3 monitory, green screen itd. Znam się wystarczająco, żeby przyzwoicie obrobić film. Nie mam problemu z tworzeniem grafik, loga, zajawek graficznych do filmów. Nie stanowi dla mnie postawienie serwera TeamSpeak, korzystanie z OBS’a. Krótko mówiąc, zrobię serwer, skonfiguruję go, zrobię grafiki kanałów, loga, Ukończyłem studia informatyczne.

 


EDYCJA 1.8 OD 30.kwiecień.2015 g. 18:00 Serwery: Survival, Minigames, Creative, SkyBlock, SeaBlock, Parkours
 
Maszyna dedykowana:   PROCESOR: Intel Xeon E3 1225v2 4 c/4 t 3.2 GHz+, RAM: 32 GB, DYSK: 3x 120 GB SSD  
 

15021053.jpg?1429862195


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Osa555

Osa555

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Osa555

Napisano 30 May 2020 - 20:12

Cześć, bardzo chętnie zagram, jeśli dalej szukasz graczy :)
23 lata, na modach trochę już trochę grałem... 
Discord - Fedrin_Lucas#4499

Użytkownik Osa555 edytował ten post 30 May 2020 - 20:12