Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.15.2][NP][Survival] PROJECTSURVIVAL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ProjectSurvival

ProjectSurvival

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Damon

Napisano 24 March 2020 - 18:38

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


  • ChesterVance lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ProjectSurvival

ProjectSurvival

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Damon

Napisano 24 March 2020 - 20:30

Discord: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#3 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 01 April 2020 - 09:04

Pograłam na tym serwerze i wydaje sie w porządku oprócz tego, że nie ma żadnego większego pomysłu. Gracze są zostawieni samym sobie, nie ma żadnych organizacji odnośnie tworzenia większych społeczności czy miast. Na chacie jest non stop spam bo nie ma rozróżnienia pomiędzy chatem globalnym i lokalnym. Dodatkowo jest pełno analfabetów, którzy nie potrafią pisać.

 

Niestety największą wadą tego serwera jest to, że gra tam kilku zjebów, którzy wysysają jakąkolwiek przyjemność z gry. Przykładowo przyjdą cię zastraszać na działkę i wymusić od ciebie różne przedmioty. Wyobraźcie sobie sytuację, w której ich się nie możesz pozbyć bo ty jesteś w jakiejś żelaznej zbroi a oni w wyenchantowanej diamentowej i będą cię tak gankować, że nie możesz się ruszyć poza swoją działkę bo cię od razu zabiją. Jeden z typów otwarcie powiedział mi, że ustawi sobie tutaj home i będzie czekał dopóki nie dam mu skór. (a na dodatek, ten gość ma tytuł VIPa na serwerze... <facepalm>).

 

Jak dla mnie taka sytuacja to jest porażka.

 

Serwer jest też momentami niewydolny, bo ludzie pobudowali sobie ogromne perpetum mobile farmy z observerami i redstone, które są wiecznie aktywne.

 

Osobiście przeszkadza mi to PVP, spam na chacie i to, że nie ma w ogóle jakiejkolwiek kontroli nad graczami, którzy zachowują się jak ch*je.

 

Wady:

- serwer głównie przeznaczony dla dzieci

- PVP

- niektórzy gracze to debile

- brak kontroli nad graczami

- zdarzają się lagi

- spam

 

Zalety:

- duża mapa


Użytkownik GreyHavens edytował ten post 01 April 2020 - 09:11

 


#4 ProjectSurvival

ProjectSurvival

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Damon

Napisano 02 April 2020 - 15:22

Pograłam na tym serwerze i wydaje sie w porządku oprócz tego, że nie ma żadnego większego pomysłu. Gracze są zostawieni samym sobie, nie ma żadnych organizacji odnośnie tworzenia większych społeczności czy miast. Na chacie jest non stop spam bo nie ma rozróżnienia pomiędzy chatem globalnym i lokalnym. Dodatkowo jest pełno analfabetów, którzy nie potrafią pisać.

 

Niestety największą wadą tego serwera jest to, że gra tam kilku zjebów, którzy wysysają jakąkolwiek przyjemność z gry. Przykładowo przyjdą cię zastraszać na działkę i wymusić od ciebie różne przedmioty. Wyobraźcie sobie sytuację, w której ich się nie możesz pozbyć bo ty jesteś w jakiejś żelaznej zbroi a oni w wyenchantowanej diamentowej i będą cię tak gankować, że nie możesz się ruszyć poza swoją działkę bo cię od razu zabiją. Jeden z typów otwarcie powiedział mi, że ustawi sobie tutaj home i będzie czekał dopóki nie dam mu skór. (a na dodatek, ten gość ma tytuł VIPa na serwerze... <facepalm>).

 

Jak dla mnie taka sytuacja to jest porażka.

 

Serwer jest też momentami niewydolny, bo ludzie pobudowali sobie ogromne perpetum mobile farmy z observerami i redstone, które są wiecznie aktywne.

 

Osobiście przeszkadza mi to PVP, spam na chacie i to, że nie ma w ogóle jakiejkolwiek kontroli nad graczami, którzy zachowują się jak ch*je.

 

Wady:

- serwer głównie przeznaczony dla dzieci

- PVP

- niektórzy gracze to debile

- brak kontroli nad graczami

- zdarzają się lagi

- spam

 

Zalety:

- duża mapa

Przykro nam, że przytrafiły Ci się takie sytuacje, ale...

Serwer jest przeznaczony dla wielu osob o różnych kategoriach wiekowych,

To jest serwer survival, nie freebuild - PVP na działkach jest wyłączone,

Graczy nie da się wybrać, zdarzają się różni niezależnie od serwera, na którym grasz,

Gracze są ciągle kontrolowani i to, że ich nie zgłaszasz to jest twój problem. Nad chatem ciągle czuwa plugin na wyłapywanie przekleństw oraz helper, który zawsze go kontroluje.

Wyobraź sobie sytuacje, że gracze są koło twojej działki i co dalej? Na twojej działce nie mogą Cię w żaden sposób zabić, a ty ich tak! Ponadto zawsze możesz wpisać komendę /rtp i zdobywać materiały na działkę daleko od nich.

Pozdrawiam ~Damon


Użytkownik ProjectSurvival edytował ten post 02 April 2020 - 15:22


#5 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 29 August 2020 - 12:54

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/