Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyskusja na temat easy hc i hardcorów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 LennoxConner

LennoxConner

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 March 2020 - 10:25

Witajcie, w tym temacie porozmawiajmy o easy hc itd. Twórcy niech powiedzą nam po co to robią, a przeciwnicy co im się nie podoba. Postarajmy się podejść do tematu jak najobiektywniej i bez spin.


Użytkownik Katniss edytował ten post 19 April 2020 - 16:22

  • Lord Gacek lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 22 March 2020 - 15:03

Kompletny brak jakiegokolwiek wkładu w serwer mi się nie podoba.

 

I co prawda nie jest to ograniczone do trybu izihace, to na takich trybach jest to bardzo często widziane.


  • gbzp i Lord Gacek lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Lord Gacek

Lord Gacek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 23 March 2020 - 17:54

 W mojej opinii EasyHC to maszynka do robienia pieniędzy. Wiele serwerów opartych na tym trybie ma toksyczną społeczność. Masakryczne lagi.



#4 Lysyzbrazzers

Lysyzbrazzers

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 08 April 2020 - 21:40

Serwery easyhc zazwyczaj są robione pod kasę większość administracji tych serwerów nie ma pojęcia o tym co robią przerabiają pluginy żeby jakoś to wyglądalo (Jest zbyt za dużo tych serwerów) Administracja tych serwerów woli serwer pod klepe/i kase a tak naprawde wiekszosc tych serwerów to nie wypały (Najlepiej gdyby powróciły stare serwery hardcore typu skkf) ;)



#5 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 18 April 2020 - 12:48

Te serwery są zwyczajnie nudne. Kopiesz stone, robisz seta, klepiesz się, powtarzasz. Poza tym sama nazwa EasyHC kompletnie nie ma sensu - ponieważ nie jest Hardcore'em, nie masz żadnej kary za umieranie. Drop to inna rzecz, która jest idiotyczna - diamenty z kamienia? Serio? Maksymalny set zdobywasz w ciągu 10 pierwszych minut rozgrywki. Równie dobrze mógłbyś go dać każdemu na starcie... co również jest bez sensu. Do tego edycje trwają po miesiącu - wszystko, co osiągasz, idzie tak naprawdę na marne. Wiem, że to tylko gra - ale lubię widzieć progress.


  • gbzp i Katniss lubią to

#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 18 April 2020 - 14:49

 W mojej opinii EasyHC to maszynka do robienia pieniędzy. Wiele serwerów opartych na tym trybie ma toksyczną społeczność. Masakryczne lagi.

Nie wiem jak ty chcesz robić pieniądze na serwerze na którym nikt nie gra  ;)


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#7 gbzp

gbzp

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 46 postów

Napisano 18 April 2020 - 16:18

Nie wiem jak ty chcesz robić pieniądze na serwerze na którym nikt nie gra  ;)

 

To że nikt nie gra nie znaczy, że autor serwera nie chciał z niego zrobić takiej maszynki tylko nie ma pojęcia że ludzie wcale nie czują potrzeby grania akurat na jego słabym klonie tego samego pomysłu.
Poza tym są jeszcze youtuberzy za którymi ich widzowie pójdą na izihace i jeszcze dalej...


  • Katniss lubi to

 


#8 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 19 April 2020 - 04:39

Mam wrażenie, że się zatrzymaliście parę lat temu jeżeli chodzi o informacje.. Otóż to izihc jest faktycznie maszynką pieniędzy o ile właściciel odpowiednio o to zadba. Dla przykładu taki dragon ma po kilka tysięcy graczy na starcie. Nie trawię tego serwera chyba najbardziej ze wszystkich serwerów mc. Wieczne lagi, niewyobrażalna ilość przedmiotów w item shopie za śmieszne pieniądze i oczywiście drop z kosmosu. Edycja trwa maksymalnie miesiąc i znowu nowa edycja, ale z innym spawnem ewentualnie minimalne zmiany w pluginach