Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.15.2][NP][Survival] PROJECTSURVIVAL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ProjectSurvival

ProjectSurvival

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Damon

Napisano 24 February 2020 - 15:51

Fv0D3ac.png

 

Co cechuje serwer?

 

Otóż jest to klasyczny survival z możliwością tworzenia przez graczy działek, na których wszystkie budowle, przedmioty będą całkowicie bezpieczne (odpowiada za to komenda /land).

Serwer był tworzony początkowo z myślą o grze dla znajomych/przyjaciół - grało nas sporo - około 20, ale niestety wszystko ma swój początek i koniec, więc po około roku grania każdy z nas zmienił grę. Wpadłem na pomysł stworzenia serwera publicznego na tych samych zasadach - ClassicSurvival z dodatkiem działek. Żadnych dropów, udogodnień - czysta zabawa jak na singlu z tym, że na serwerze stworzyłem mini sklep + skup żeby ekonomia i handel pomiędzy graczami trochę kwitł. W skupie jak i w sklepie są tylko podstawowe przedmioty (skup: m.in. przedmioty rolnicze, górnicze) (sklep: m.in. elytra, beacon - ciężko dostępne przedmioty). 

Więcej na temat serwera napiszę poniżej w bardziej przejrzystych podpunktach.

 

Informacje o serwerze:

 

IP: projectsurvival.pl

Wersja: 1.15.2 (będzie aktualizowana za każdym razem, gdy wyjdzie nowa wersja  )

Tryb: Survival + działki

 

Informacje v2:

 

* brak modów, dziwnych skryptów i innych niszczących survival (np. drop ze stone)

* czysty klasycyzm z odrobiną urozmaicenia w postaci działek

* sklep i skup z podstawowymi przedmiotami, aby nakręcić ekonomię

* dość ważne komendy:

   /pomoc - najważniejsza z komend jeżeli nie zna się serwera   :)

   - /land - gui z menu działki

   - /rynek - gui z rynkiem (handel pomiedzy graczami)

   /wystaw - komenda powiązana z rynkiem

 

Serwer tworzyłem sam kilka dni mając już bazę i doświadczenie z poprzednich swoich serwerów. Rekordowo na moim serwerze w przeszłości grało 54 osoby, może kiedyś uda mi się pobić ten wynik - kto wie... Wiem, że takich serwerów przewija się sporo, ale ten wyróżnia świetny (jak myślę) właściciel, który robi serwer z pasji do tej gry, nie w celu zarobkowym. Owszem VIP będzie, ale nie na zasadzie PAY2WIN - forma wsparcia serwera.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam do odwiedzin serwera projectsurvival.ench.pl oraz tworzenia gospodarki, klimatu oraz własnych kaprysów   ;)

 

2R16f91.png

hX4Pjr6.png


Użytkownik ProjectSurvival edytował ten post 21 March 2020 - 02:30


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ProjectSurvival

ProjectSurvival

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Damon

Napisano 26 February 2020 - 14:39

Serwerowi została zmieniona maszyna na lepszą,

Stworzono discorda: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#3 ProjectSurvival

ProjectSurvival

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Damon

Napisano 21 March 2020 - 09:31

Serwer został przeniesiony na VPS, dodane nowe IP: projectsurvival.pl



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 23 March 2020 - 21:18

Kosz na prośbę autora

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/