Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Szukamy budowniczych!

rekrutacja budowniczy mediumhc survival minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 08 September 2019 - 00:08

✫ Nazwa i opis projektu/serwera: MyLife.pl - nowo powstający serwer MediumHC, założycielem serwera jest Skazitelny, który w przeszłości miał już styczność z innymi serwerami.

✫ Oczekuję: Jedyne czego oczekuję to aktywność i zaangażowanie w swoją pracę - wiek nie jest ważny.

✫ Oferuję: 

  • ranga na serwerze & discordzie;
  • praca w miłym gronie;
  • w późniejszym czasie większe szanse na dostanie się do administracji;

✫ O mnie: Mam na imię Dawid, mieszkam w Poznaniu a lat mam siedemnaście. Więcej informacji po ewentualnym zapoznaniu. 

✫ Kontakt: Zainteresowanych zapraszam na oficjalnego discorda serwera (

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

), a następnie do konwersacji w prywatnej wiadomości (nick: Skazitelny).


Użytkownik Skazitelny edytował ten post 08 September 2019 - 12:37


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gonciak

Gonciak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Gonti #2908
  • Ninjuu

Napisano 08 September 2019 - 13:18

Kolejny serwer typu hardcore, nie znudziło wam się to jeszcze?

 

Nie profesjonalne podejście właściciela

Brak pieniędzy nawet na budowniczego z czego można wywnioskować że maszyna tez będzie po prostu beznadziejna



#3 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 08 September 2019 - 15:02

Kolejny serwer typu hardcore, nie znudziło wam się to jeszcze?

 

Nie profesjonalne podejście właściciela

Brak pieniędzy nawet na budowniczego z czego można wywnioskować że maszyna tez będzie po prostu beznadziejna

 

Oj, jak mi Ciebie szkoda, że Ci właściciel nie zapłacił za budowniczego.

Hmmm.. A może ktoś tutaj nie zapoznał się z podpunktem "Oferuję"?

 

Słuchaj kolego, jeżeli brakuje Ci pieniędzy to idź do pracy zarobić, a nie narzucasz się komuś, że ma Ci zapłacić - jeżeli Ci nie odpowiada to mi przykro, zawsze możesz poszukać sobie coś innego.

 

Pozdrawiam,

Skazitelny



#4 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 08 September 2019 - 18:11

Kolejny serwer typu hardcore, nie znudziło wam się to jeszcze?

 

Nie profesjonalne podejście właściciela

Brak pieniędzy nawet na budowniczego z czego można wywnioskować że maszyna tez będzie po prostu beznadziejna

"KOLEJNY SERWER TYPU HARDCORE, NIE ZNUDZIŁO WAM SIĘ TO JESZCZE?" XDDDDDDDDDDDDDDD AHAHAHAH XDXDXDXDXDXDXDXD

Skoro wytykasz komuś "błędy", to dobrze by było gdybyś sam ich nie popełniał. Pamiętaj, że ty się pchałeś w takie tryby więc nie wiem jaki sens ma ten twój śmieszny post :))))))


  • Skazitelny lubi to

#5 Gonciak

Gonciak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Gonti #2908
  • Ninjuu

Napisano 14 September 2019 - 09:19

"KOLEJNY SERWER TYPU HARDCORE, NIE ZNUDZIŁO WAM SIĘ TO JESZCZE?" XDDDDDDDDDDDDDDD AHAHAHAH XDXDXDXDXDXDXDXD

Skoro wytykasz komuś "błędy", to dobrze by było gdybyś sam ich nie popełniał. Pamiętaj, że ty się pchałeś w takie tryby więc nie wiem jaki sens ma ten twój śmieszny post :))))))

No i oczywiście musiałeś ty przyjść. Osoba która ch**a ma do powiedzenia i wszystko komentuje, kolego zajmij się sobą i idź prowadzić twój serwerek hc na którym gra z 3 osoby ;)))))))))))

 

Pchałem się w te tryby z jakieś 3/4 lata temu jak to było popularne więc umilknij ;)


Użytkownik Gonciak edytował ten post 20 September 2019 - 16:23






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rekrutacja, budowniczy, mediumhc, survival, minecraft