Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ Sponor ] Dla ukończonego projektu serwera Minecraft!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OreSHC

OreSHC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 10 February 2019 - 19:42

Witajcie, użytkownicy Forum!

Posiadamy projekt przygotowany na wystartowanie edycji serwera MineCraft, abyśmy mogli wystartować poszukujemy osobę sponsorującą reklamy ewentualnie przejmie na siebie projekt jako YouTuber powyżej 100.000 tys subskrypcji.

Nie chcemy się bawić w jakieś śmieszne kwoty i organizacje. Zależy nam na zawarciu umowy pisennej na jakich warunkach ma się odbyć i kto z obu stron chce uzyskać.
Zgłaszający Sponsor może liczyć u nas na akceptacje spisanych warunków współpracy a youtuber/ka na przejęcie serwera pod własne warunki niego działania, aczkolwiek z wymaganiem promowania niego przez siebie.

Opowiemy kilka słów o sobie, w jaki sposób się możemy zaprezentować.
Nasze działania w internecie są wykonywane jako OreSHC, czyli nazwa serwera minecraft. Posiadamy mały zorganizowany zespół obejmujący prowadzenie danej sieci. Naszym głównym celem jest wprowadzanie tych dodatków do gier, jakie
każdy z graczy wymaga od serwerów. Nie ogranicza nas nic a tylko wartościowe pomysły, które byśmy mogli wprowadzić. Większość komentarzy pewnie pojawi się pseudo "ekspertów" programujących jakiś podstawy pluginów do minecrafta tak jasne może i z pewnymi
faktami macie racie, aczkolwiek my stawiamy na swoje. Jesteśmy osobami zdolnymi i zgranymi, które potrafią wprowadzić i prowadzić serwer na poziomie zasługującym gry. Komentarze typu pluginy są z internetu możecie sobie darować, ponieważ bez oceny pliku, jak i wyglądu nie jesteście w stanie
ocenić naszej pracy nad każdą linijką kodu.

Dla osób, które uważają o serwerach, które są badziewne bez sektorów spokojnie. W razie, jeśli zbierzemy odpowiednią ilość graczy bezproblemowo możemy stworzyć działające stabilne sektory.

Osoby zainteresowane z chęcią możemy oprowadzić po stworzonym projekcie od podstaw do końca tak, aby wszystko było jasne oraz potwierdzało fakt, że nikt z nas nie robi kolejnego "gó**o" serwera w community minecraftowe.

Proszę o wiadomość w komentarzu w razie chęci nawiązania współpracy.

Email: ytwerton123@gmail.com


Użytkownik OreSHC edytował ten post 10 February 2019 - 20:54


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 EugenBro

EugenBro

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 February 2019 - 21:01

Cześć!
Przepraszam za mój polski, po części ja korzystam z tłumacza
Znajomy podesłał i wytłumaczył mi wasz pomysł na projekt który robicie, wygląda ciekawie i ja byłbym chciał pomocy z nim prowadzić kanał na yt z minecraft ja mam duża ilość widzów którzy chcieli grać ze mną, wasz projekt wydawaje mi sie pomocą z tym pomysłu. Niestety ja nie mam 100.000 k subów ale za to 3 milion ja mam nadzieje że wziąć mnie na poważnie, bo ja taki jestem


  • Kamilkime i OreSHC lubią to

#3 OreSHC

OreSHC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 10 February 2019 - 21:23

Cześć!
Przepraszam za mój polski, po części ja korzystam z tłumacza
Znajomy podesłał i wytłumaczył mi wasz pomysł na projekt który robicie, wygląda ciekawie i ja byłbym chciał pomocy z nim prowadzić kanał na yt z minecraft ja mam duża ilość widzów którzy chcieli grać ze mną, wasz projekt wydawaje mi sie pomocą z tym pomysłu. Niestety ja nie mam 100.000 k subów ale za to 3 milion ja mam nadzieje że wziąć mnie na poważnie, bo ja taki jestem

Hi, we are very pleased that you are interested. Do you think that we are able to create a Polish server on the topic of Russian talks and activities?