Skocz do zawartości


Zdjęcie

Otherdrops - problem z enchantami

otherproblem enchant plugin enchanty drops zaklecia dropy serwer 1.12.2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pszemkooo

Pszemkooo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • RussianDoge69

Napisano 07 January 2019 - 21:04

Witam, mam problem z pluginem Otherdrops. Mianowicie chodzi dokładnie o enchanty na kilofach. Chce by kilof z fortunką I, II etc. dawał wiecej dropu. Zrobiłem na razie bazę na węglu ale coś nie chce do końca działać. Co prawda jeśli kilof ma tą fortunę na którymś poziomie to drop jest własnie dla tej fortuny lecz gdy dorzucę do tego kilofa np Efficiency 5 to nagle drop ustawia się jakby kilof wgl nie miał żadnego enchantu. Kiedyś robiłem już config do otherdrops i normalnie działało tak jak mam teraz napisane a teraz nie wiem czemu coś się psuje. Mam postawiony serwer dedykowany na 1.12.2, nie lubię korzystać z hostingu so wole sam zrobić XD. Poniżej znajduje się cfg dla węgla. Proszę o jakaś rade co zrobiłem nie tak ;)

 

otherdrops:
    STONE:
        #wegiel
        - drop: COAL
          tool: [WOODEN_PICKAXE, STONE_PICKAXE, IRON_PICKAXE, GOLD_PICKAXE, DIAMOND_PICKAXE]
          quantity: 1
          chance: 3
          height: <132
          message: "Znalazles &8wegiel!"
        - drop: COAL
          tool: [WOODEN_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#1, STONE_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#1, IRON_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#1, GOLD_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#1, DIAMOND_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#1]
          quantity: 1-2
          chance: 2.9
          height: <132
          message: "Uzywasz kilofa &aFortune I &fi znalazłes &8%q wegla&f !"
        - drop: COAL
          tool: [WOODEN_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#2, STONE_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#2, IRON_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#2, GOLD_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#2, DIAMOND_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#2]
          quantity: 2-3
          chance: 2.7
          height: <132
          message: "Uzywasz kilofa &aFortune II &fi znalazles &8%q wegla&f !"
        - drop: COAL
          tool: [WOODEN_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#3, STONE_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#3, IRON_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#3, GOLD_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#3, DIAMOND_PICKAXE@!LOOT_BONUS_BLOCKS#3]
          quantity: 4-5
          chance: 2.5
          height: <132
          message: "Uzywasz kilofa &aFortune III &fi znalazles &8%q wegla&f !"
 
 
 
P.S: Używam funkcji includes w otherdrops-drops.yml. Ale funkcja podpinania osobnego pliku działa dobrze wiec wątpię ze to jest problemem


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 08 January 2019 - 11:06

Zrób drop z rud jak normalny człowiek.

Użytkownik MrKisiel edytował ten post 08 January 2019 - 11:06


#3 Pszemkooo

Pszemkooo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • RussianDoge69

Napisano 08 January 2019 - 11:51

Zrób drop z rud jak normalny człowiek.

Ziomuś, jakbym chciał to bym zrobił wiec jeśli nie chcesz pomóc to nie przeszkadzaj chociaż ;)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: otherproblem, enchant, plugin, enchanty, drops, zaklecia, dropy, serwer, 1.12.2