Skocz do zawartości


Zdjęcie

[RP] [666s] LEGENDARNY AVERNUS RPG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 07 January 2019 - 14:09

AVERNUS RPG
 
Adres IP: c2.mineserv.eu:22030
Potwory: Tak (16 rodzajów)
Zwierzęta: Tak
Inne światy: Tak (4 typy)
Whitelist: Nie
Premium: Nie
Sloty: 666
 
 
Najważniejsze mody:
Thaumcraft (z dodatkami)
Tinkers Construct + Metallurgy
Mystcraft
Mo'Creatures
Growthcraft (z dodatkami)
Custom NPC
Grimoire of Gaia
 
zarządzanie terenem oparte na TOWNY które WSPÓŁPRACUJE Z MODAMI
 
 
AVERNUS <3
 
 
 
INSTRUKCJA WGRANIA PACZKI
 
1. Upewnij się, że masz aktualne oprogramowanie Java
2. Usuń katalog .minecraft jeśli taki posiadasz
3. Pobierz sugerowany launcher i modpack: https://mega.nz/#!KA...G0sw5h3_Y2O1pEA
4. Wypakuj plik Launcher_Shiginima.exe i uruchom go, zamknij launcher
5. Uruchom najnowszą wersję Minecrafta aby zaktualizować pliki, zamknij launcher
6. Rozpakuj katalog modpack a następnie przekopiuj jego zawartość do katalogu .minecraft
7. Uruchom Launcher, wybierz Edit Profile, Wybierz wersję Release Avernus
8. IP serwera: c2.mineserv.eu:22018
 
 
ISTNIEJEMY JUŻ CAŁĄ WIECZNOŚĆ
 
 
Byłem tam, w ostatnich godzinach świata, kiedy lądy zapadały się w otchłań, a niebo zapłonęło ogniem. Widziałem Imperatora, który trwał bez lęku na swoim tronie, do końca wydając rozkazy. Jego spokojny, mocny głos unosił się ponad łoskotem pękających ścian, gdy nakazywał uczonym wynosić z biblioteki tysiącletnie księgi oraz pergaminy. Właśnie wtedy wysłał najwyższych  kapłanów do świątyni z poleceniem, aby utrzymali portale otwarte tak długo, jak to możliwe. Mówiło się wtedy, że nie dbał o ludzi. Że sterty zakurzonych tomów są dla niego ważniejsze niż życie poddanych. Ja wiedziałem jednak, że dusza Cesarstwa była właśnie tam, w opustoszałych kryptach archiwów, nie zaś pośród oszalałego motłochu na płonących ulicach.
 
Duma oraz poczucie obowiązku nie pozwalały mi opuścić Wielkiej Sali, chociaż kolumny z alabastru i białego marmuru rozsypywały się w gruzy, grzebiąc pod sobą kolejne ofiary. Senatorzy i arystokraci rozpierzchli się w panice, a kiedy przed tronem pozostała już tylko niewzruszona cesarska gwardia, Imperator przywołał mnie do siebie. Zdjął ze swych skroni koronę Wszystkich Światów, po czym przekazując mi polecił, abym zabrał ją w miejsce, gdzie będzie bezpieczna. Ukryta przed tymi, którzy nie są jej godni, czeka teraz na kogoś, kto odbuduje Cesarstwo i przywróci mu dawną chwałę.
 
                                                                                                                                                                               — Artabanus, Archont Tarraco
 
 
 
SKBPauG.jpg
 
Minęło pół tysiąca lat od czasu kiedy magiczny kataklizm pochłonął stare Cesarstwo, zamykając międzywymiarowe portale łączące jego światy i kładąc kres władzy imperatora. Dawni bogowie odeszli, dawna wiedza została zapomniana a linia cesarskich spadkobierców wygasła. Dziesiątki suwerennych władców panują nad Podzielonymi Ziemiami, walcząc ze sobą, zawiązując i zrywając sojusze. Będący na ich służbie uczeni starają się na nowo odkryć tajniki prastarej magii, a poszukiwacze przygód przetrząsają zakurzone krypty i grobowce w poszukiwaniu starożytnych artefaktów... Zbliża się jednak kres Wieków Ciemnych i nadchodzi świt nowej epoki. Na polach bitew pojawia się broń palna, prasa drukarska zastępuje skryptoria a pełnomorskie żaglowce docierają do najdalszych krańców świata.
 
 Kim chcesz być? Spokojnym kupcem, którego jedynym zmartwieniem będą rosnące podatki? Wyrachowanym najemnikiem, oferującym swoje usługi każdemu kto dobrze zapłaci? Uczonym magiem, prowadzącym w zaciszu swej wieży badania niezrozumiałe dla zwykłych śmiertelników? Zręcznym złodziejem, prostym rolnikiem.... Królem? A może zuchwale marzysz o tym, by ogłosić się Imperatorem i zjednoczyć świat pod jednym berłem?
 
                                                                              *    *    *
 
 Magiczna kraina Avernus stwarza dla przybyłych do niej śmiałków wiele  niesamowitych możliwości. Dzięki współpracy z wieloma doświadczonymi graczami i administratorami stworzyliśmy wspólnie świat, który opierając się na standardowym silniku Minecrafta  oraz starannie dobranych modyfikacjach  doskonale odzwierciedla specyficzne realia Fantasy, nawiązując klimatem do takich gier jak seria Gothic czy The Elder Scrolls. Sprzyja temu dodanie wielu nowych elementów gry, wśród których znajdziesz między innymi system magii oparty na żywiołach, prawdziwe okręty, oswojone smoki, stylowe meble, nowe rośliny oraz stwory. Prócz tego niewątpliwym atutem serwera jest zaawansowana ekonomia, oparta na systemie profesji oraz zamkniętym obiegu pieniądza a także rozbudowany system polityki, pozwalający powoływać do istnienia zarówno wioski i miasta jak i całe państwa. Naszą wizytówką jest dbałość o szczegóły (piękna, ręcznie wykonana mapa oraz realistyczne budowle), spójna wizja świata (fabuła) oraz dbanie o porządek (selekcja graczy).
 
Nie jest tutaj łatwo, od razu trzeba to zaznaczyć. Musisz starannie wybrać pierwszą profesję, zoszczędzić nieco złota, a potem wyruszyć w świat, szukając starych krypt i grobowców z zaklętymi artefaktami, albo znaleść miejsce, gdzie możesz się osiedlić, zbudować dom i wieść spokojne życie. Innowacją jest sytem spożywania posiłków. Nie możesz żywić się ciągle tymi samymi produktami, gdyż stosując tak mało zróżnicowaną dietę szybko opadniesz z sił pożywienie przestanie wpływać na Twój stan. Nagrodą za wytrwałość w pierwszych dniach gry na serwerze, jeśli się nie zniechęcisz, będą rzeczy jakich nie znajdziesz nigdzie indziej - odkrywanie tajników magii (rozwijanie drzewa wiedzy magicznej w sposób podobny do odkryć z serii gier Civilization), awansowanie na szczeblach kariery zawodowej, gdzie przykładowo, zaczynając od prostego kowala możesz w końcu stać się doświadczonymmetalurgiem wytapiającym mithril, albo wyśmienitym zbrojmistrzem. A może po prostu pragniesz zostać renesansownym artystą, rzeźbiącym posągi władców oraz malującym obrazy? Inną ściężką twego życia może być założenie osady, która z czasem przekształci się w miasto, a być może ostatecznie załozysz państwo, do którego dołączą inne wioski i miasta, stając się królem? Chyba, że wcześniej dopadnie Cię pradawna kląwa i staniesz się wampirem... Ale kto powiedział, że wampir  nie może władać cesarstwem...?
 
------------------------------------------------------------
PRZEWAGA SERWERA NAD INNYMI TEGO RODZAJU:
------------------------------------------------------------
 
- Serwer istnieje już cztery lata. Jest trwały i stabilny. Jeśli wybudujesz na nim godną podziwu budowlę, możesz być pewien, że przetrwa i będzie cieszyć oczy kolejnych graczy, którzy do nas zawitają. Dodatkowym atutem jest dbanie o porządek - nie ma u nas miejsca dla osób, które są złośliwe, wulgarne i nie potrafię wspólnie z innymi się bawić.
 
- Serwer przeznaczony dla ludzi pragnących tworzyć. Stawiając swoją budowlę masz do dyspozycji blisko 100 rodzajów materiału. Oprócz tego możesz rzeźbić pojedyncze bloki, za pomocą drążenia ich oraz cięcia formując z nich co tylko zapragniesz.
 
- Otoczenie wygląda znacznie lepiej niż w standardowym Minecrafcie. Dzięki modom na poprawę wyglądu środowiska gry, drzewa nie są już zielonymi blokami, na piasku zostają ślady, a trawa faluje kiedy po niej idziesz.
 
- Rozbudowany system rozwijania postaci, polegający na nauce kolejnych profesji z ze schematu zawodów, od podstawowych do coraz bardziej zaawansowanych.Przykładowo, aby zostać zaklinaczem, musisz wcześniej rozwinąć profesję skryby, a potem maga.
 
- Unikalny system zasobów. Rośliny uprawne i drzewa mogą być sadzone i dają plony tylko na określonych biomach. Pszenica nie urośnie na śnieżnych biomach czy pustynnych, a ziemniaki dadzą lepszy plon na równinach niż w terenie górzystym. Oprócz tego, surowce takie jak węgiel, złoto czy żelazo nie występują wszędzie, ale również na określonych biomach. Ten system jest naszym własnym pomysłem i wcześniej nie był wykorzystywany na żadnym innym serwerze.
 
- Aby zagrać, nie musisz przygotować wcześniej karty postaci, którą będziesz musiał poprawiać kilka razy, tak aby w końcu spodobała się administracji. Nie musisz czekać na zaakceptowanie Twojego konta. Nie musisz mieć szczególnego skina czy nicku. Nie dyskryminujemy graczy, którzy wydając pieniądze zakupili legalnie Minecrafta, ale posiadają nick, który na innym serwerze RPG może się nie spodobać (np Ziom1990 czy TheBestPL). Po prostu grając u nas nadamy Ci nowe imie, które będzie wyświetlane.
 
- Jednakże... Warto zadbać mimo wszystko o właściwą skórkę, kartę postaci czy stosowne odgrywanie swojego bohatera, gdyż nagradzamy graczy, potrafiących wczuć się w realia RolePlay. Służy temu specjalny system przyznawania Punktów Sławy, będący kolejnym naszym autorskim pomysłem, nigdzie wcześniej nie zastosowanym, ale szybko podchwyconym przez inne serwery. Punkty te pozwalają Ci wpływać na kształt świata, po przez zakładanie rodów, miast, a nawet państw.
 
 
NASZE AUTORSKIE POMYSŁY:
 
yj2X2Jz.png
Tabela Rozwoju Miasta: Odpowiednie budowle pozwalają zwiększyć jego obszar
 
6kT0lz4.png
Zaawansowane Rolnictwo: Daną roślinę można uprawiać tylko na określonym biomie
 
spc42Hq.png
Zaawansowane Górnictwo: Dany surowiec występuje tylko na określonym biomie
 
V9PBZiF.jpg
Awans Społeczny: Gracz może osiągać kolejne tytuły w hierarchii feudalnej
 
 
PRZEWODNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH:
 
Posiadamy starannie zredagowany, obszerny Podręcznik Gracza, wyjaśniający wszystkie aspekty rozgrywki, dzięki czemu w łatwy sposób możesz zacząć zabawę, pomimo wysokiej złożoności zasad i mechaniki serwera. Podręcznik w formacie pdf można śpobrać z naszej strony głównej z działu download.
 
 
 
nBaJYgc.png
 
D51lZqO.png
Przykładowe strony Podręcznika Gracza
 
 
PREZENTACJA OBRAZÓW:
 
I2iaob8.png
Targowisko Cesarskie w stolicy
 
8UyaCZD.png
Nieprzebyte lasy krainy Avernus
 
fZFqTuH.png
Stolica: Dzielnica Świątynna
 
Op4frgV.png
Cesarskie Skryptorium w podziemiach świątyni
 
TE6OZsz.png
Katakumby pod świątynią - mieszkają tutaj wampiry
 
PODSUMOWANIE:
 
ATUTEM SERWERA JEST:
 
- ponad 200 nowych bloków
- ponad 100 roślin
- ponad 25 unikalnych potworów
- ponad 50 różnego rodzaju broni białej
- ponad 25 rodzajów broni palnej
- ponad 250 odkryć na drzewku rozwoju magii
- ponad 50 rodzajów prawdziwych mebli
- ponad 100 przedmiotów dekoracyjnych
- ponad 150 motyli do schwytania
- ponad 800 unikalnych herbów do powieszenia
- ponad 20 rodzajów surowców do wydobycia
- ponad 10 rodzajów roślin uprawnych
- ponad 15 starannie zaplanowanych profesji
- ponad 5 rodzajów smoków do oswojenia!
- oparty na modach system zielarstwa, hutnictwa i browarnictwa
- oparty na modach system handlu i straganów
 
Dodatkowo:
 
- system walki przy pomocy dwóch broni lub broni i tarczy
- autorski system ekonomiczny symulujący zamknięty obieg pieniądza
- autorski system rozwijania miasta dzięki stawianiu kolejnych budowli
- nowatorski system rolnictwa i zielarstwa
- nowatorski system występowania surowców
 
Jeżeli serwer na którym grasz pomimo wielkich zapowiedzi i wspaniałych obietnic okazał się zwykłym serwerem Minecrafta ze szkieletami, pająkami, kwadratowymi drzewami oraz garścią pluginów i skryptów, które miały sprawić cuda, nie czekaj dłużej tylko dołącz do nas!

Użytkownik poncjusz edytował ten post 01 December 2019 - 12:42

  • coldness lubi to

sob7f7.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 coldness

coldness

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 07 January 2019 - 18:49

Polecam, bardzo dopracowany i wciągający serwer. Gram od wczoraj i już zdążył mnie pochłonąć. :D


  • poncjusz lubi to

#3 Smolki14

Smolki14

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 07 January 2019 - 19:47

Czekajcie....
Czy to jest ten serwer od "Zaawansowanego Systemu P2W"?
 

(jeżeli dobrze pamiętam właściciel uważał to za rzecz pozytywną)


  • KondziouPL lubi to

SadBeneficialBunny-size_restricted.gif


#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 07 January 2019 - 20:00

Czekajcie....
Czy to jest ten serwer od "Zaawansowanego Systemu P2W"?
 

(jeżeli dobrze pamiętam właściciel uważał to za rzecz pozytywną)

Tak, to właśnie ten serwer.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 10 January 2019 - 12:47

Wegetujący od lat w stanie śmierci klinicznej serwer na modach i prehistorycznej wersji gdzie peak graczy to 4. Oraz oczywiście toksyczny właściciel który na każdego komu jego twór się nie podoba nasyła swoich 4 graczy.


  • HelloDoggo lubi to


#6 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 14 January 2019 - 16:36

Wegetujący od lat w stanie śmierci klinicznej serwer na modach i prehistorycznej wersji gdzie peak graczy to 4. Oraz oczywiście toksyczny właściciel który na każdego komu jego twór się nie podoba nasyła swoich 4 graczy.


Liczyłem na to że któryś z naczelnych stulejarzy tego forum znów będzie podbijał temat : D


Dołączona grafika

sob7f7.png


#7 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 16 January 2019 - 21:07

r09ixf.png

 

Obrzydliwym kłamstwem maluczkich hejterów (tych co zawsze) jest że serwer nie posiada graczy. Na samym spawnie kręci się ich więcej niż cztery osoby.


sob7f7.png


#8 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 21 January 2019 - 08:35

2ro2dkz.png

 

Ilość graczy wzrasta z każdym dniem.


sob7f7.png


#9 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 24 January 2019 - 05:48

Podoba mi się to że serwer istnieje od lat cenię coś takiego i widać wiele pracy włożone w projekt, jednak nie jest to mój tryb rozgrywki oraz odstrasza mnie wersja MC która jest sprzed wielu lat


4.png


#10 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 24 January 2019 - 22:40

Podoba mi się to że serwer istnieje od lat cenię coś takiego i widać wiele pracy włożone w projekt, jednak nie jest to mój tryb rozgrywki oraz odstrasza mnie wersja MC która jest sprzed wielu lat

 

Co konkretnie odstrasza Cię w "wersji sprzed wielu lat"? Przecież to tylko rdzeń na którym jest ponad 50 modów dających kilkadziesiąt razy więcej wszystkiego niż najnowsza wersja.


sob7f7.png


#11 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 25 January 2019 - 11:00

Ciężko konkretnie powiedzieć ale po prostu po całości odpycha już tak stara wersja wiedząc że jest nowsza z wieloma usprawnieniami, lepszą wydajnością, pomocą przy craftowaniu, dobrze działającymi statystykami i świadomością że wszystkie nowe pluginy są pisane na najnowsze wersje Owszem mody dają dużo ale to już nie to samo co główny nurt wprowadzany przez twórców gry do najnowszych wersji.

 

Ale zawitam kiedyś z ciekawości bo nie można oceniać książki po okładce i nie tyczy się to prezentacji która jest ładna :)


4.png


#12 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 25 January 2019 - 13:22

Ciężko konkretnie powiedzieć ale po prostu po całości odpycha już tak stara wersja wiedząc że jest nowsza z wieloma usprawnieniami, lepszą wydajnością, pomocą przy craftowaniu, dobrze działającymi statystykami i świadomością że wszystkie nowe pluginy są pisane na najnowsze wersje Owszem mody dają dużo ale to już nie to samo co główny nurt wprowadzany przez twórców gry do najnowszych wersji.

 

Ale zawitam kiedyś z ciekawości bo nie można oceniać książki po okładce i nie tyczy się to prezentacji która jest ładna :)

 

No zapraszam, chociaż ja Cie nie rozumiem. Najwięcej modów i pluginów było na wersje 1.6.4 oraz 1.7.10. Wiele dobrych modów nie jest rozwijanych już od tych wersji wzwyż. Nowe wersje nie mają jakiejś super lepszej wydajności. A dodają tylko parę mało wnoszących bloków i przedmiotów. W kwestii chociażby mechaniki redstona nic się nie zmieniło od lat. Jedynie dodają rzeczy typu stojaki, króliczki, jakies podwodne cegły itp. A tego typu rzeczy były w modach już dawno.

 

A te "nowe wersje" po pół roku są już stare - bo nie mają aktualnego nowego bloczka : D


Użytkownik poncjusz edytował ten post 25 January 2019 - 13:23

sob7f7.png


#13 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 27 January 2019 - 16:40

Większość użytych przez ciebie modów już dawno otrzymało aktualizację na 1.12.2 i zostały znacząco wzbogacone o zawartość
  • KondziouPL lubi to

#14 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 27 January 2019 - 22:48

Większość użytych przez ciebie modów już dawno otrzymało aktualizację na 1.12.2 i zostały znacząco wzbogacone o zawartość

 

 

Pozostaje bardzo istotna z punktu widzenia mechaniki i założeń serwera mniejszość.


sob7f7.png


#15 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 27 January 2019 - 22:51

Pozostaje bardzo istotna z punktu widzenia mechaniki i założeń serwera mniejszość.


Na przykład?

#16 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 28 January 2019 - 01:44

Na przykład?

 

tailormod

herblore

better gras and leaves (przede wszystkim ten)

dynamic earth

lanterns

painter's flower pot

 

Nawet jeśli są jakieś zamienniki to nie działają one dokładnie tak jak przedstawione mody, które jak powiedziałem, są niezbędne, aby serwer posiadał zaoplanowaną przeze mnie formę i mechanikę.

 

I napiszę raz jeszcze - za pół roku wersja 1.12.2 będzie już przestarzała. Właśnie to bezsensowne klepanie przez Mojang nowych wersji, które różnią się tylko dodaniem paru nowych bloczków, zniechęca modderów. No ale to jest mechanizm nakręcania popytu w stylu "najnowszy ajfon jest lepszy", co można zrozumieć biorąc pod uwagę, że praktycznie wszystko co jeszcze Mojang może dodać było już wieki temu w modach.


Użytkownik poncjusz edytował ten post 28 January 2019 - 01:47

sob7f7.png


#17 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 28 January 2019 - 05:49

I napiszę raz jeszcze - za pół roku wersja 1.12.2 będzie już przestarzała. Właśnie to bezsensowne klepanie przez Mojang nowych wersji, które różnią się tylko dodaniem paru nowych bloczków, zniechęca modderów. No ale to jest mechanizm nakręcania popytu w stylu "najnowszy ajfon jest lepszy", co można zrozumieć biorąc pod uwagę, że praktycznie wszystko co jeszcze Mojang może dodać było już wieki temu w modach.

Nah, modderów zniechęca brak spójnego pomiędzy wersjami, oficjalnego API. W wyniku czego każda zmiana wersji wymaga przepisywania różnych elementów kodu. (No i czekania na aktualizacje Forge'a)

1.12.2 już jest przestarzałe.

A użycie starej wersji jest tu dość uzasadnione, tym bardziej, że serwer nie idzie w klimat MC, tylko we własny.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#18 Olidan

Olidan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Olidan

Napisano 30 January 2019 - 19:29

Jestem pod wrażeniem, że po tylu latach ten serwer nadal istnieje. Mając na uwadze parszywy charakter właściciela to naprawdę nie lada osiągnięcie!

 

Chociaż jak to jest, karaluchy trzymają się życia najbardziej :)

 

 



#19 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 31 January 2019 - 07:51

Jestem pod wrażeniem, że po tylu latach ten serwer nadal istnieje. Mając na uwadze parszywy charakter właściciela to naprawdę nie lada osiągnięcie!

 

Chociaż jak to jest, karaluchy trzymają się życia najbardziej :)

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszym serwerem i komentarz. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać do działu obsługi technicznej.


sob7f7.png


#20 iKriss

iKriss

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Multi-zone.gclan.pl
  • Wirtuoz
  • Wirtuoz

Napisano 08 March 2019 - 22:19

No, naprawdę ciekawy serwer. W najbliższym czasie postaram się zawitać na nim. Wydaje się ogarnięty . Jeśli społeczność tego serwera będzie mi pasowała to moze zostanę na dłużej.
  • poncjusz lubi to
ckeg56d.gif
Multi-Zone.gclan.pl
CZEKAMY NA CIEBIE!
560x95_FFFFFF_03FF5B_000000_000000.png