Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z tą EULĄ? - wtf (MINESERWER/GC2/KRAINAMC)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 03 December 2018 - 00:40

Czemu do serwerów o małym stopniu p2w np. Krainamc, gc2 się przyczepiają i każą robić reformy, a z takimi serwerami szybkiegobanana gdzie na survivalu wydanie 30 zł zaoszczędza 10h gry, nic nie robią. Kupienie vipa za 25 zł również daje OGROMNĄ PRZEWAGĘ juz patrząc na sama cenę. A na jego trybach wojownicy vs potwory, wojownicy dusz to juz nie da się grać bez wydania złotówki. A najlepsze jest to, ze banan na lajwach mówi: „nie moja wina że ktoś jest skąpy” - no wtf


Czemu MOJANG nie doprowadzi jego serwerów do porządku? :P

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 03 December 2018 - 06:47

Akurat na krainie i gc2 był spory p2w, mojang ma stronę na której można zgłaszać serwery, te które dostały najwięcej zgłoszeń to dostały ultimatum. Widocznie serwery szybkiegosrania i inne nie dostały dużo zgłoszeń lub mojangowi jest trudno zrozumieć czy ten serwer jest p2w i jak bardzo. Należy też wiedzieć że codziennie dostają setki zgłoszeń serwerów Hiszpańskich, Ruskich... uważam też że mojang w pewnym stopniu przymyka na to oko.
Ja tam się cieszę że te raki zostały ogarnięte i mam nadzieję że ze wszystkimi tak zrobią.

#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 December 2018 - 17:07

Nic z nią nie jest, mojang sobie po prostu urządziło serię banów i tyle, koniec.

Nie robili nic z tym już od dobrych kilku lat.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 03 December 2018 - 18:15

@ Somka

Akurat na mineserwer/minefox jest bardzo łatwo stwierdzić, ze ten serwer jest p2w szczególnie kiedy wszędzie na spawnie jesst napisane „WYŚLIJ SMS”

@Katniss

Kilka dni temu postawili ultimatum serwerowi GC2, wiec chyba jednak cos z tym robią. Ale jestem ciekawy co zrobi banan jak się wezmą za jego serwery (a na to liczę mocno Xd)

#5 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 December 2018 - 18:20

Kilka dni temu postawili ultimatum serwerowi GC2

Jasne... Source?


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#6 soból_master

soból_master

    Brat Stali / Lego Majster

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 03 December 2018 - 18:34

No właściciel gc2 pisał o tym już ponad dwa miesiące temu a efektów jeszcze nie widać

REPORTUJMY BANANA NA POTĘGE 


opencraft.pl 


#7 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 03 December 2018 - 19:47

Jasne... Source?



Facebook fanpage GC2 w jednej z wiadomości pod postem napisali, ze teraz u nich rangi i rzeczy ze sklepu beda miały tylko zalety kosmetyczne.
A itemy typu Smocze Sety itp, które kiedys były za SMS, od teraz będą za „talony”, które będzie można zdobyć tylko grając.

Niedługo nowa edycja SkyBlocka ma być, jak będzie to się przekonamy.
Ty kiedys byłeś w adm na gc2,co nie?

#8 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 03 December 2018 - 20:43

To ,,ultimatum" nie jest dla Mojangu niczym innym niż bezwartościowym przekopiowanym świstkiem e-papieru. Na MyM czy Desteria nie sprawdzali wcale, czy zostało wykonane, a są to bardzo duże zagraniczne sieci. Nawet po zbanowaniu za P2W The Archon (uzasadnione, serwer posiadał rangi za nawet 500$, a ich otrzymanie nie było nawet gwarantowane - ewidentne zarabianie na źle ukrytych portfelach rodziców) serwer został po dwóch miesiącach odbanowany bez ŻADNYCH zmian w dostępnych mikropłatnościach. Nie traktowałbym tego poważnie.



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 December 2018 - 20:46

Facebook fanpage GC2 w jednej z wiadomości pod postem napisali, ze teraz u nich rangi i rzeczy ze sklepu beda miały tylko zalety kosmetyczne.
A itemy typu Smocze Sety itp, które kiedys były za SMS, od teraz będą za „talony”, które będzie można zdobyć tylko grając.

Niedługo nowa edycja SkyBlocka ma być, jak będzie to się przekonamy.
Ty kiedys byłeś w adm na gc2,co nie?

Byłem, owszem... Jakiś rok temu. Od tego czasu nie mam żadnego związku z tym serwerem.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#10 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 03 December 2018 - 21:04

Panowie postawiłbym każdemu flaszkę i razem z Wami wypił gdyby zamknęli raz na zawsze wszystkie wytwórnie szybkiegobanana, minecraftpolska.net, minefox, vertez.pl, gc2 i inne bagna. 



#11 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 04 December 2018 - 06:43

Hm, można to rozwiązać w inny sposób. Przestać tam grać i pokazać innym, że to bez sensu. Może część (płacących) ucieknie na jakieś ciekawsze serwery.


Gdyby komuś to przeszkadzało już dawno przestałby tam grać.
  • HelloDoggo, Somka i ZdzisiuMaszWulkanik lubią to

#12 MiamiBear

MiamiBear

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 70 postów

Napisano 04 December 2018 - 18:22

SzybkiBanan bardzo lubi nas okradać.
Pamiętam jak zaczął robić lajwy i mówił że NIGDY nie da możliwości donejtowania, bo w sumie zarabia z serwera.

MIESIĄC PÓŹNIEJ

Donate: ON

 

ಠ_ಠ

 

Niech zamknie serwer.

 

 

 

 

Proszę.


 Dotacje w formie  :diament: diaxów:


#13 soból_master

soból_master

    Brat Stali / Lego Majster

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 04 December 2018 - 20:33

Panowie postawiłbym każdemu flaszkę i razem z Wami wypił gdyby zamknęli raz na zawsze wszystkie wytwórnie szybkiegobanana, minecraftpolska.net, minefox, vertez.pl, gc2 i inne bagna. 

Akurat ja chętniej wypiłbym gdyby gc2 się zmieniło bo mam spory sentyment ale co do banana i innych - pełna zgoda!


opencraft.pl 


#14 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 05 December 2018 - 09:59

Mojang próbuje wywołać u nas złudzenie, że coś robi.


grepolis.png


#15 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 05 December 2018 - 13:19

To i tak nie zmienia faktu, że to nie minecraft jest temu wszystkiemu winny, a ludzie (czyt. dzieciaczki na serwerach) którzy dają się na coś takiego łapać i w ogóle tam grać.


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#16 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 05 December 2018 - 14:02

To i tak nie zmienia faktu, że to nie minecraft jest temu wszystkiemu winny, a ludzie (czyt. dzieciaczki na serwerach) którzy dają się na coś takiego łapać i w ogóle tam grać.


Może właśnie dlatego, że są dziećmi i nie mają naszego bagażu doświadczeń? Wszyscy byliśmy dziećmi (czas użyty w tym zdaniu nie zgadza się tylko w przypadku autora ale to nieistotny szczegół)

Użytkownik benio1394 edytował ten post 05 December 2018 - 14:03


#17 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 05 December 2018 - 15:14

Hm, można to rozwiązać w inny sposób. Przestać tam grać i pokazać innym, że to bez sensu. Może część (płacących) ucieknie na jakieś ciekawsze serwery.

 

Ludzie i tak dalej będą tam grać, bo ich ulubiony jupiter SzybkiBanan jest właścicielem i nagrywa z tego serwera.  

 

Ja tak szczerze tylko raz wydałem kasę na mineserwer z 2 lata temu - 150 zł na tryb Wojownicy Vs Potwory, ale tylko dlatego, że ten tryb był Meeega za czasów jego świetności i mimo, że był mocno P2W fajnie się grało (teraz ten tryb już upadł, bo nikt na nim nie gra - wersja 1.7) 

Ale kiedyś mineserwer to była też inna bajka ; 800 graczy online, dużo ogarniętych osób, teraz 100-200 osób online - zostali tylko dziecinni widzowie banana i pomocnicy. Może z kilku ogarów się znajdzie, ale duża część osób już odeszła

 

ale z serwerów banana mogę polecić BESTRPG.PL <=== Bardzo fajny RPG

 

-----------------

Jak narazie znam chyba ze 3 serwery, które utrzymują się z kosmetycznych dodatków bez p2w

krainamc,derpmc i feerko

 

Znacie jakieś jeszcze (?)


Użytkownik arekch72 edytował ten post 05 December 2018 - 15:20


#18 soból_master

soból_master

    Brat Stali / Lego Majster

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 05 December 2018 - 19:22

Przyznaje się: na tokeny na gc2 wydałem około 90zł ale tego akurat aż tak nie żałuje (sentyment).

Minecraft "zraczał" przez swoja społeczność którą w conajmniej 60% tworzą DZIECI.


opencraft.pl 


#19 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 05 December 2018 - 21:21

Przyznaje się: na tokeny na gc2 wydałem około 90zł ale tego akurat aż tak nie żałuje (sentyment).

Minecraft "zraczał" przez swoja społeczność którą w conajmniej 60% tworzą DZIECI.

 

akurat na gcku nie trzeba wydawać hajsu na tokeny, łatwo wg mnie je zarobić. Ja np. sprzedałem ostatnio wszystkie swoje itemy na frakcjach graczom i zarobiłem z tego prawie 8k tokenów, czyli prawie 90 zł.

Wyjątkiem są te generatory, ale one raczej zostaną usunięte na nowych edycjach, bo EULA raczej sprzedawania za psc na priv też zabrania (tych itemów co dają przewagę)

 

Ogólnie to ja na gc2 wydałem tylko 3 lata temu 30 zł na svipa na wszystkie serwery i na ten serwer raczej nie będę hajsu wydawał :P

 

Ten serwer właśnie dlatego jest fajny ; co chwile widać na czacie "kupie sm set za tokeny/bloki terenu za tokeny/kryształy za tokeny" i dlatego WG mnie nie jest w jakimś dużym stopniu p2w (tylko trochę, bo jak ktoś kupi toki za sms to jednak ma jakąś tam przewagę, ale osoba bez kasy też ma szansę je zdobyć przez samo granie)


Użytkownik arekch72 edytował ten post 05 December 2018 - 21:25


#20 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 05 December 2018 - 23:23

>narzekaj na p2w
>samemu wydawaj pieniądze na takich serwerach
  • blyak lubi to