Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.13.1][NP][Survival] Bewilder Minecraft - WorldQuesty/NoLimitCuboidy/Współpraca/4Fun

NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 01 December 2018 - 18:08

2lkuw4p.jpg



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 02 December 2018 - 12:56

Znowu cubboidy bez limitu.

 

Czy ty naprawdę chcesz w dniu startu mieć mapę wyłożoną cubboidami w wielkich ilościach tak zupełnie bez powodu? To nie wypali, koniec tematu.


  • Hevbis lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#3 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 02 December 2018 - 13:12

Jeśli zwróciłbyś uwagę na dzień otwarcia, to zauważyłbyś prawdopodobnie, że dzień otwarcia był wczoraj i o ironio, cała mapa nie zostawała wyłożona cuboidami :P
Może nakreślę na przyszłość: nie oczekuję 100 graczy o każdej godzinie. Oczekuję 20 graczy, z którymi będziemy w stanie nawiązać fajną relację. Można to wywnioskować z jednego z podpunktów w sekcji "Główne cechy".

#4 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 02 December 2018 - 13:24

Jeśli zwróciłbyś uwagę na dzień otwarcia, to zauważyłbyś prawdopodobnie, że dzień otwarcia był wczoraj i o ironio, cała mapa nie zostawała wyłożona cuboidami :P
Może nakreślę na przyszłość: nie oczekuję 100 graczy o każdej godzinie. Oczekuję 20 graczy, z którymi będziemy w stanie nawiązać fajną relację. Można to wywnioskować z jednego z podpunktów w sekcji "Główne cechy".

W każdym razie, nielimitowane cuboidy nie są dobrym pomysłem. Wystarczy, że kilku dzbanów (a co gorsze trolli) zajmie sobie większy teren, którego nie będą później eksploatować i już tworzy się niepotrzebny harmider. Gracz, który stanie się częścią community i tak szybko zarobi sobie na działkę.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 02 December 2018 - 13:25

  • HelloDoggo lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#5 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 02 December 2018 - 14:14

Słaba prezentacja, jedna wielka ściana wyśrodkowanego tekstu. Zwykły serwer bez żadnych urozmaiceń, który zapewne upadnie szybciej niż powstał, a Ty zamiast wpłacić na jakąś fundacje polsat wyrzucasz pieniądze w błoto.


W każdym razie, nielimitowane cuboidy nie są dobrym pomysłem. Wystarczy, że kilku dzbanów (a co gorsze trolli) zajmie sobie większy teren, którego nie będą później eksploatować i już tworzy się niepotrzebny harmider. Gracz, który stanie się częścią community i tak szybko zarobi sobie na działkę.

Każdy jeden serwer z cuboidami to dno, a ten na dodatek jest z nielimitowanymi.


  • Somka lubi to

#6 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 02 December 2018 - 14:37

Ta grafika dobrze nie wygląda, brak podstawowych informacji, tak jak pisali poprzednicy działki bez limitu to porażka, stąd mogę wnieść że właściciel nie ma doświadczenia.
Jaki poziom trudności?
  • HelloDoggo lubi to

#7 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 02 December 2018 - 14:42

W każdym razie, nielimitowane cuboidy nie są dobrym pomysłem. Wystarczy, że kilku dzbanów (a co gorsze trolli) zajmie sobie większy teren, którego nie będą później eksploatować i już tworzy się niepotrzebny harmider. Gracz, który stanie się częścią community i tak szybko zarobi sobie na działkę.

Ciekawiej będzie jak ktoś zaclaimuje sobie mur dookoła spawnu, na tyle szeroki, że nie pójdzie sie podbudować od góry. Ale ja nic nie mówiłem...


  • Hevbis i HelloDoggo lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#8 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 02 December 2018 - 14:51

Ty zamiast wpłacić na jakąś fundacje polsat wyrzucasz pieniądze w błoto.

H0i ci do tego na co kto wydaje pieniądze xD


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#9 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 02 December 2018 - 15:06

@Hevbis
Nie zaclaimuje sobie, ponieważ to moderacja/administracja nadaje terytorium. Jeżeli nie będą go później rozwijać a ktoś bardzo będzie chciał dany obszar to po prostu usuwa się poprzedniego cuboida i tyle w temacie. Czemu miałbym trzymać teren graczowi, który ostatnio online był 2 miesiące temu?

@CallOfDuty
Niezmiernie cieszy mnie twoja opinia, ponieważ podbijasz mi temat ^^ I cytując kolegę powyżej: nie pchaj się ze swoimi łapskami do mojego portfela z łaski swojej.

@ Somka
Dzięki za opinie, ale akurat w kwestii doświadczenia to mam całkiem niezłe. I co ciekawe, akurat z kwestią tych działek, o których tak dużo tutaj piszecie, nigdy nie było problemu. Żadnego :P
Hard

@Katniss
Nie zaclaimuje ;)

Użytkownik moryx edytował ten post 02 December 2018 - 15:09


#10 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 02 December 2018 - 15:23

@moryx
Dobrze byłoby gdybyś napisał coś więcej o serwerze, nikt nie wie czy to administracja nadaje cuboildy i przez to było tyle dramy.
Osobiście uważam ze gracz powinien decydować bez udziału administracji gdzie chce i kiedy chce postawić cuboilda, oczywiście miałby ograniczoną ilość działek, a jeśli chciałby mieć więcej to tylko za zgodą administracji.

Użytkownik Somka edytował ten post 02 December 2018 - 15:27


#11 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 02 December 2018 - 15:26

@ Somka
Znaczy imo np. to nie była drama, co najwyżej wymiana opinii.
Równie dobrze każda z tych osób mogła po prostu wejść i sprawdzić jak to wygląda - listy pluginów nie ukrywam i dodatkowo najważniejsze informacje są na spawnie :P Ale jak mówię, najpierw trzeba wejść na serwer :D

(edit)
I oczywiście to gracz decyduje gdzie i kiedy chce założyć działkę. Kiedy podejmie decyzje, zgłasza to moderacji/administracji i ta wykonuje swoją pracę.
Co do kwestii kilku działek to absolutnie nie ma z tym problemu w momencie, gdy gracz na serwerze jest już rozpoznawalny.

Użytkownik moryx edytował ten post 02 December 2018 - 15:45


#12 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 02 December 2018 - 15:52

H0i ci do tego na co kto wydaje pieniądze xD

Nic, tylko jak Ja bym nawet nie podejmował się tworzenia takiego serwera, a jakbym miał wyrzucić przez to pieniądze w błoto to wolałbym przeznaczyć na cele charytatywne. Nie interesuje mnie na co on wydaje pieniądze, tylko efektu tym nie osiągnie bo nikt na takich serwerach nie chce grać. Są głupie i bezsensu, przykro mi.



#13 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 02 December 2018 - 15:57

@CallOfDuty
No to ciekawe że jednak wczoraj mimo beznadziejnej pory na otwarcie i szukanie graczy pojawiło się kilka osób i nawet kilkoro z nich grało już dzisiaj ^^ A z informacji, które otrzymałem wynika, że tych osób na dniach pojawi się więcej :P Czyżbyś spudłował swoimi autorytarnymi stwierdzeniami? Auuuu! :3

#14 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 02 December 2018 - 16:01

@Hevbis
Nie zaclaimuje sobie, ponieważ to moderacja/administracja nadaje terytorium. Jeżeli nie będą go później rozwijać a ktoś bardzo będzie chciał dany obszar to po prostu usuwa się poprzedniego cuboida i tyle w temacie. Czemu miałbym trzymać teren graczowi, który ostatnio online był 2 miesiące temu?

@CallOfDuty
Niezmiernie cieszy mnie twoja opinia, ponieważ podbijasz mi temat ^^ I cytując kolegę powyżej: nie pchaj się ze swoimi łapskami do mojego portfela z łaski swojej.

@ Somka
Dzięki za opinie, ale akurat w kwestii doświadczenia to mam całkiem niezłe. I co ciekawe, akurat z kwestią tych działek, o których tak dużo tutaj piszecie, nigdy nie było problemu. Żadnego :P
Hard

@Katniss
Nie zaclaimuje ;)

Nie pcham się do Twojego portfela. Podejrzewam, że dużo na ten serwer nie wydałeś bo jest nieprzemyślany, zrobiony na szybko i bezsensu, tak samo jak prezentacja. Przykro mi, ale takie serwery jak Twój zazwyczaj kończą się szybciej niż powstały, z powodu braku graczy. Przykra prawda. Gdybyś zrobił to bez cuboidów każdy by patrzył na to inaczej. Napisałeś, że w kwestii doświadczenia masz całkiem nieźle, nie wydaje mi się. Nie potrafisz napisać ani zrobić prezentacji, a to ona powinna wyglądać jak najlepiej bo jest wizytówką Twojego serwera. Nie przemyślałeś również jak wspomniałem wcześniej i moi przedmówcy nielimitowanych cuboidów. Dużo pracy jeszcze przed Tobą, cóż każdy uczy się na błędach.


@CallOfDuty
No to ciekawe że jednak wczoraj mimo beznadziejnej pory na otwarcie i szukanie graczy pojawiło się kilka osób i nawet kilkoro z nich grało już dzisiaj ^^ A z informacji, które otrzymałem wynika, że tych osób na dniach pojawi się więcej :P Czyżbyś spudłował swoimi autorytarnymi stwierdzeniami? Auuuu! :3

Takie stwierdzenie nie ma sensu, tak samo jakby ktoś napisał mi, że na easyhc gra blisko dwieście graczy. Owszem, gra, tylko, że to nie są szanujący się gracze tylko niedorozwinięte dzieci, które lubią dorabiać właścicieli i godzinami wydobywać jabłka z kamienia. Kilka, czyli nie więcej niż dziesięć osób, jest to słaby wynik bo na głupim easyhc gra więcej dzieci niż na tym bagnie.



#15 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 02 December 2018 - 16:32

Nie pcham się do Twojego portfela. Podejrzewam, że dużo na ten serwer nie wydałeś bo jest nieprzemyślany, zrobiony na szybko i bezsensu, tak samo jak prezentacja. Przykro mi, ale takie serwery jak Twój zazwyczaj kończą się szybciej niż powstały, z powodu braku graczy. Przykra prawda. Gdybyś zrobił to bez cuboidów każdy by patrzył na to inaczej. Napisałeś, że w kwestii doświadczenia masz całkiem nieźle, nie wydaje mi się. Nie potrafisz napisać ani zrobić prezentacji, a to ona powinna wyglądać jak najlepiej bo jest wizytówką Twojego serwera. 

Zabawne, jak wiele ludzie potrafią sobie dopowiedzieć, na podstawie swoich domysłów i uprzedzeń...

 

Nie przemyślałeś również jak wspomniałem wcześniej i moi przedmówcy nielimitowanych cuboidów. Dużo pracy jeszcze przed Tobą, cóż każdy uczy się na błędach.

... jak trudno jest im przeczytać całą wypowiedź oponenta, wybierając jedynie wygodne dla nich fragmenty, łatwe do nadinterpretacji... 

 

Takie stwierdzenie nie ma sensu, tak samo jakby ktoś napisał mi, że na easyhc gra blisko dwieście graczy. Owszem, gra, tylko, że to nie są szanujący się gracze tylko niedorozwinięte dzieci, które lubią dorabiać właścicieli i godzinami wydobywać jabłka z kamienia. Kilka, czyli nie więcej niż dziesięć osób, jest to słaby wynik bo na głupim easyhc gra więcej dzieci niż na tym bagnie.

... i jak łatwo szufladkuje im się inne osoby, w oparciu o ich odmienne upodobania.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 02 December 2018 - 16:33

  • moryx i HelloDoggo lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#16 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 02 December 2018 - 16:50

@Hevbis
W punkt! +10 do celności XD

@CallOfDuty
Zawiść się z Ciebie wylewa przyjacielu hektolitrami :P

#17 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 02 December 2018 - 18:20

Prawdę powiedziawszy to jest zwykły syf, co tutaj ukrywać.

 

Wbiję zaraz na server i zrobię wam o taką działkę że wam spawn du**ą wyjdzie.


  • HelloDoggo i ZdzisiuMaszWulkanik lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#18 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 02 December 2018 - 18:37

@CallOfDuty
Dlaczego zakładasz, że będę się komukolwiek tutaj żalił bo mój serwer upadł?
I trochę nie rozumiem w jaki sposób z mojego serwera wylewa się zawiść o.o Zechcesz wyjaśnić?

@Egzequtor
Dzięki za opinię i odświeżenie posta!

#19 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 02 December 2018 - 20:59

@Egzequtor
Każda taka odpowiedź pokazuje, że mam dystans do siebie i nie przejmuje się trashtalkiem. Wiem też, że niezmiernie się cieszę z takich komentarzy ponieważ podbijacie mi wyświetlenia tematu ^^

Jak najbardziej, być może zbyt surowo Cię potraktowałem ale sam widzisz po komentarzach innych. Nie lepiej stworzyć czysty survival lub coś innego co by mogło przyciągnąć graczy? popatrz na inne tego typu serwery, z początku gra po kilka osób, a za kilka dni lub tygodni serwer upada. Prezentacji nie umiesz robić ale za sam dystans do siebie świadczy o Tobie coś dobrego. 



#20 moryx

moryx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 02 December 2018 - 21:07

Nie zwracam uwagi na komentarze innych jeżeli jest to trashtalk. Jeżeli jest to krytyka, biorę ją pod uwagę. Jeżeli ktoś stara się mi mówić jak powinienem coś zrobić to czekam aż on zrobi to w taki sposób i udowodni tym samym, że nie jest to tylko gadanie :P Prezentacja moim zdaniem jest na tyle dobra, by przyciągnąć grupę graczy, w którą przede wszystkim celuję :P Nigdy nie patrzyłem na inne serwery i nie mam zamiaru tego zmieniać, wybacz przyjacielu. A zgłosiłem Cię nie dlatego, że coś złego o mnie napisałeś, ale dlatego, że akurat totalnego plucia jadem nie chciałbym widzieć pod prezentacją. Po prostu :P





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium