Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.13.2][NP][40s][Survival + Działki] ExploreSurv.eu - Survival dla Ciebie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 00:27

bg.png

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

IP do skopiowania: s1.exploresurv.eu

Discord: https://discord.gg/EGT5g4f

Facebook: https://www.facebook.com/ExploreSurv

Opis dla ludzi nie lubiących ogólników:

ExploreSurv.eu to nie jest zwykły Survival! Celem tego serwera jest odkrycie jak największej ilości opuszczonych miasteczek. W każdym opuszczonym mieście czeka na Ciebie masa pułapek i wyzwań, a dla zwycięzców przygotowaliśmy skrzynki ze specjalnymi itemami. Skarb można zdobyć tylko raz i może to być niebezpieczne, bowiem z każdej strony pojawiają się potwory! Opuszczone miasteczka i wszelkie inne artefakty będą dodawane co jakiś czas. Oprócz możliwości eksploracji nasz serwer sprawdzi się także jako zwykły serwer survival do pogrania ze znajomymi. Mamy też możliwość pracowania za sztabki złota oraz tworzenia własnych działek (Cuboidów) zabezpieczających twoją budowlę! Dla fanów PvP przygotowano specjalną arenę dedykowaną walce na /warp pvp. No to do dzieła Graczu! Podbijaj kolejne wioski, odkrywaj nieznane dotąd lądy i baw się jak nigdy dotąd na najnowszej wersji 1.13.2 ;)


Użytkownik Xanter edytował ten post 13 February 2019 - 14:49


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 28 November 2018 - 06:23

Jaki poziom trudności?

#3 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 12:59

Jaki poziom trudności?


Coś pomiędzy Easy a Medium. Praktycznie to jest czysty survival z dwoma dodatkami jak prace i działki, więc tak naprawdę poziom trudności rozgrywki zależy od gracza ;)

#4 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 28 November 2018 - 16:14

Wydaje się dobrym przykładem dla serwerów easyhc, coś czystego i przyjemnego, usunął bym tylko działki, pomysł z pracami nie jest zły. Życzę powodzenia, aczkolwiek większość ułomnych młodocianych woli właśnie easyhc.


  • Xanter lubi to

#5 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 16:37

Wydaje się dobrym przykładem dla serwerów easyhc, coś czystego i przyjemnego, usunął bym tylko działki, pomysł z pracami nie jest zły. Życzę powodzenia, aczkolwiek większość ułomnych młodocianych woli właśnie easyhc.

Serwerów typu Vanilla trochę już powstało. Ciężko byłoby nam wybić się bez dodatków, dlatego też nie robiliśmy całkowicie czystego survivalu.
EasyHC to już plaga, każde robione identycznie bez innowacji/nowości, tylko zwyczajne kopiuj wklej z paczki i serwer gotowy.
Raczej nie boimy się konkurencji ze strony EasyHC ;). Zresztą serwer stanowi także dobrą rozrywkę dla nas jako ekipy serwera i również sobie tutaj gramy bez wspomagaczy tak jak gracze, nie zapominając oczywiście o pilnowaniu graczy w czasie tej gry ;)

Użytkownik Xanter edytował ten post 28 November 2018 - 16:40


#6 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 28 November 2018 - 18:19

Serwerów typu Vanilla trochę już powstało. Ciężko byłoby nam wybić się bez dodatków, dlatego też nie robiliśmy całkowicie czystego survivalu.
EasyHC to już plaga, każde robione identycznie bez innowacji/nowości, tylko zwyczajne kopiuj wklej z paczki i serwer gotowy.
Raczej nie boimy się konkurencji ze strony EasyHC ;). Zresztą serwer stanowi także dobrą rozrywkę dla nas jako ekipy serwera i również sobie tutaj gramy bez wspomagaczy tak jak gracze, nie zapominając oczywiście o pilnowaniu graczy w czasie tej gry ;)

Hmm dodałbym coś jeszcze, jakieś drobnostki, aczkolwiek nie jest źle. Wiem jak ciężko jest współcześnie się wybić, właśnie przez takie gnojowiska jak easyhc. 



#7 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 28 November 2018 - 18:25

Kolejny serwer na którym nie ma nic  ;) Random tp? Działki? System prac? To wszystko było już 5 lat temu  ^_^  Jedyny plus za najnowszą wersję.

 

PS. Jak chcesz się wybić z serwerem to wymyśl coś oryginalnego.

 

Ocena 5/10 (całe 5 pkt za wersję :huh: )


  • Iku lubi to

Never lose hope.


#8 draken20

draken20

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • draken20

Napisano 28 November 2018 - 18:27

bardzo ładna prezentacja jakby nie 1.13 to bym wbił  :ocelot:


Użytkownik draken20 edytował ten post 28 November 2018 - 18:27

185.38.248.226:26750.png

 


#9 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 28 November 2018 - 18:40

bardzo ładna prezentacja jakby nie 1.13 to bym wbił  :ocelot:

Dlaczego drogi użytkowniku zniechęciła Cię do wejścia jedna z najnowszych wersji gry?



#10 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 18:40

Kolejny serwer na którym nie ma nic  ;) Random tp? Działki? System prac? To wszystko było już 5 lat temu  ^_^  Jedyny plus za najnowszą wersję.
 
PS. Jak chcesz się wybić z serwerem to wymyśl coś oryginalnego.
 
Ocena 5/10 (całe 5 pkt za wersję :huh: )


Bo takie są założenia tego serwera i jego idea, że ma ograniczone pluginy do minimum. Może i było takie coś, ale zatem wytłumacz czemu serwery Vanilla mają ostatnio największe wzięcie nie mając dosłownie nic? Nie wymyślisz już nic nowego, wszystko było, wszystkie serwery jakie widzisz na forach/grupach/youtube to ten sam pomysł na ten sam tryb.Nie powstają nowe tryby już od iluś lat. Ludzie wracają do starych pomysłów.

bardzo ładna prezentacja jakby nie 1.13 to bym wbił  :ocelot:

1.13.2 zostało mocno zoptymalizowane, też byłem fanem 1.12.2 i na 1.13 nie wydawałem żadnego serwera, ale 1.13.2 wprowadziło wiele poprawek optymalizacji dzięki czemu da się grać stabilnie na stabilnych FPS.

Użytkownik Xanter edytował ten post 28 November 2018 - 18:45


#11 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 28 November 2018 - 19:15

Coś pomiędzy Easy a Medium. Praktycznie to jest czysty survival z dwoma dodatkami jak prace i działki, więc tak naprawdę poziom trudności rozgrywki zależy od gracza ;)

Pytałem się o poziom trudności: https://minecraft.ga....com/Difficulty .

Wbiłem na serwer i okazało się że poziom trudności to easy, serwer nie może być nazywany survivalem, gdyż zwyczajnie nim nie jest.



#12 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 19:19

Pytałem się o poziom trudności: https://minecraft.ga....com/Difficulty .
Wbiłem na serwer i okazało się że poziom trudności to easy, serwer nie może być nazywany survivalem, gdyż zwyczajnie nim nie jest.


Zatem żaden Survival na tym forum nie jest Survivalem. Przecież Easy to to samo co Peacefull XD [IroniaMode]

Użytkownik Xanter edytował ten post 28 November 2018 - 19:23


#13 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 28 November 2018 - 19:26

Zatem żaden Survival na tym forum nie jest Survivalem.


Tylko ten jest na easy



Przecież Easy to to samo co Peacefull XD [IroniaMode]

W przypadku twojego serwera niemal tak
Nie ma to jak zmniejszyć spawn wrogich mobów prawie do zera i nazywać serwer survivalem.

Użytkownik Somka edytował ten post 28 November 2018 - 19:32


#14 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 19:31

Tylko ten jest na easy
 
W przypadku twojego serwera niemal tak


Uzasadnij czemu Easy jest tu jak PeaceFull :) Singleplayer też jest easy domyślnie, zatem to tez nie survival? W czym te "Easy" tobie tu przeszkadza?
Tylko mój? Hmm byłby to ewenement na skalę światową, gdybym tylko ja postawił EasySurvival.

"Nie ma to jak zmniejszyć spawn wrogich mobów prawie do zera i nazywać serwer survivalem. "

Nikt niczego nie zmniejszał, jest standardowy spawn.

Użytkownik Xanter edytował ten post 28 November 2018 - 19:43


#15 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 28 November 2018 - 19:43

Uzasadnij czemu Easy jest tu jak PeaceFull :) Singleplayer też jest easy domyślnie, zatem to tez nie survival? W czym te "Easy" tobie tu przeszkadza?Tylko mój? Hmm byłby to ewenement na skalę światową, gdybym tylko ja postawił EasySurvival

Domyślnie jest na medium, na singleplayer można ustawić poziom trudności nawet na pokojowy a i tak będzie pisać że to survival.
Na singleplayer survival na easy to survival, a na twoim serwerze są działki, dobre jedzenie na start, kilka /sethome, spawn czyli ulatwiles grę dodatkowo. Gdzie tu widzisz survival?


Użytkownik Somka edytował ten post 28 November 2018 - 19:47


#16 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 19:56

Domyślnie jest na medium, na singleplayer można ustawić poziom trudności nawet na pokojowy a i tak będzie pisać że to survival.
Na singleplayer survival na easy to survival, a na twoim serwerze są działki, dobre jedzenie na start, kilka /sethome, spawn czyli ulatwiles grę dodatkowo. Gdzie tu widzisz survival?


Brak kitów źle, skonfiguruj jednorazowy kit, którego nie uzyskasz nigdy później, bo /kit start jest zablokowany też źle.

Nikt nie napisał, że to jest w 100% czysty survival. Skoro nie odpowiadają tobie działki, to po co wybierasz i komentujesz serwer z działkami?

Użytkownik Xanter edytował ten post 28 November 2018 - 19:57


#17 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 28 November 2018 - 20:18

Brak kitów źle, skonfiguruj jednorazowy kit, którego nie uzyskasz nigdy później, bo /kit start jest zablokowany też źle.

Skoro nie odpowiadają tobie działki, to po co wybierasz i komentujesz serwer z działkami?

Nie sądzisz że kit powinien zawierać coś co ułatwi rozwój graczowi, np. coś aby pomogło mu w rozwoju upraw, motyka czy nasiona roślin, a nie befsztyk?

 

Do działek nie mam problemu, po prostu nie lubię jak ktoś nazywa serwer survivalem a okazuje się że nim wcale nie jest, widziałem już serwery które nazywały swój tryb easy survivalem lub wspominały że gra jest dziecinie łatwa, jednocześnie boli mnie jak w prezentacji serwera survival nie ma informacji o poziomie trudności.

 

Nikt nie napisał, że to jest w 100% czysty survival.

Czyli to po części freebuild?



#18 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 20:30

Nie sądzisz że kit powinien zawierać coś co ułatwi rozwój graczowi, np. coś aby pomogło mu w rozwoju upraw, motyka czy nasiona roślin, a nie befsztyk?
 
Do działek nie mam problemu, po prostu nie lubię jak ktoś nazywa serwer survivalem a okazuje się że nim wcale nie jest, widziałem już serwery które nazywały swój tryb easy survivalem lub wspominały że gra jest dziecinie łatwa, jednocześnie boli mnie jak w prezentacji serwera survival nie ma informacji o poziomie trudności.
 
Czyli to po części freebuild?


Widzę lubimy łapać za słówka i doszukiwać się byle czego. Działka u nas nie zabezpiecza przed atakami creeperów, dodatkowo gracz może sam wyłączyć flagę na spalanie na działce i wiele innych flag, które domyślnie są włączone. U nas poziom trudności zmieniony na Medium, lepiej Tobie na sercu i duszy?

Postaw Czysty w 100% Surv bez niczego, bez żadnych /kit itd. i spróbuj starcia z konkurencją :) Bez subskrypcji na Youtube możesz pomarzyć, że wybiorą twój czysty Surv, a nie kogoś innego.

Użytkownik Xanter edytował ten post 28 November 2018 - 20:41


#19 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 28 November 2018 - 20:48

Widzę lubimy łapać za słówka i doszukiwać się byle czego.

Co?

 

Działka u nas nie zabezpiecza przed atakami creeperów, dodatkowo gracz może sam wyłączyć flagę na spalanie na działce i wiele innych flag, które domyślnie są włączone.

To dobrze

 

U nas poziom trudności zmieniony na Medium, lepiej Tobie na sercu i duszy?

Oczywiście, w dzisiejszych czasach bardziej liczy się jaki jest drop ze stona, a taka rzecz jak poziom trudności jest olewany, kiedyś to było inaczej.

 

Postaw Czysty w 100% Surv bez niczego, bez żadnych /kit itd. i spróbuj starcia z konkurencją :) Bez subskrypcji na Youtube możesz pomarzyć, że wybiorą twój czysty Surv, a nie kogoś innego.

?

Ja swoimi postami sugerowałem że gra na serwerze jest super łatwa i serwer nie powinien nazywać się survivalem, nic nie mam do działek ani kitów i nigdzie nie wspominałem żebyś zrobił czysty survival.



#20 Xanter

Xanter

    Znawca

  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 28 November 2018 - 20:57

Co?
 
To dobrze
 
Oczywiście, w dzisiejszych czasach bardziej liczy się jaki jest drop ze stona, a taka rzecz jak poziom trudności jest olewany, kiedyś to było inaczej.
 
?
Ja swoimi postami sugerowałem że gra na serwerze jest super łatwa i serwer nie powinien nazywać się survivalem, nic nie mam do działek ani kitów i nigdzie nie wspominałem żebyś zrobił czysty survival.


"Czyli to po części freebuild?" Odniosłem się do tego. Nie jest jakaś super łatwa, inne serwery dodają jeszcze lepsze kity niż my, bo nie powiesz chyba że poza mięsem coś tam jest hiper super :P