Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.13.1][NP][Survival+działki] MySword.pl [Przygode czas zacząć]

NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 VirtuozPG

VirtuozPG

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 21 November 2018 - 20:37

prezentacja_mysword_by_ja.png

 

 


 

Poniżej wersja dla tych, którym nie chce się wchodzić w reklamę graficzną.
( grafika będzie zmieniana na dniach, gdyż grafik dostąpił takich rzeczy jak złośliwość rzeczy martwych i poszedł jego sprzęt z dymem  : / )

 


>>> Wstęp <<<

 

 

Witajcie wszyscy!


Po ostatnim naszym projekcie wyciągneliśmy wnioski ze wszystkich wskazówek jak i uwag składanych przez naszych graczy.
Dzięki odświeżonej ekipie osiągneliśmy to, co sobie postawiliśmy za cel do osiągnięcia przy przygotowywaniu serwera.


>>> Podstawowe informacje <<<

 

 

>>IP Serwera : mysword.pl
>> Wersja serwera : 1.13.1
>> Typ serwera : Survival + działki
>> Ilość slotów : 50
>> Drop : z rud
>> Whitelista : Nie
>> Premium : Nie
>> Forum : Mysword.pl
>> Fanpage :  www.facebook.com/myswordmc/
>> Discord :  https://discord.gg/ENuFKZr

 

 

 

 

>>> Administracja <<<

 

Właściciel -  VirtuozPG
Technik - Seed1212
Administrator - Exedron
Moderator - Black7

 

 


>>> Atrakcje <<<

 

 

Jedna z głównych rzeczy, którą znajdziecie na serwerze jest mniejsza ilość serduszek. Każdy z graczy będzie posiadał ich zaledwie 8.

 

Kolejna rzeczą na serwerze są Bossy, które dają dość spore zastrzyki gotówki oraz expa, jednak dla początkującego są nie lada wyczynem by je zgładzić.

 

Następne w kolejności są budowane własnoręcznie podziemne biomy, oraz Dungeony z ciekawą zawartością.

 

Oceany nie będę również puste, na ich powierzchni będzie można wyszukać również przez nas wybudowane bandery pirackie z ciekawym dropem.

 

Ostatnia atrakcja, która opiszemy są szeroko znane meble. Wszystkie meble posiadają crafting, który można zobaczyć na naszym discordzie.

 

Oraz wiele więcej, ale to zobaczycie już na samym starcie :D

 

 

 

>>> Screenshoty <<<

 

Screen1

Screen 2

 

Screen 3


Screen 4

 

Screen 5

 

Screen 6


( Nie mogłem dać inaczej screenshotów gdyż forum blokowało :D )


Użytkownik VirtuozPG edytował ten post 30 November 2018 - 22:24

  • Seed1212 lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 21 November 2018 - 21:31

Podejrzewam, że jest to Twoja pierwsza prezentacja. Na przyszłość użyj innego koloru czcionki, bo ten może dla niektórych być rażący w oczy. Start serwera mogłeś napisać w prezentacji, niż wklejać link. Szanuję za wersję oraz za drop z rud. Serwer zbytnio się nie wyróżnia wśród innych poza zmniejszoną ilością serc, bo meble czy bossy możemy znaleźć na setkach innych serwerów. W między czasie gdy serwer jeszcze nie wystartuje polecałbym jeszcze pomyśleć nad tym i dodać coś więcej. Życzę powodzenia, być może z tego coś będzie. 



#3 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 21 November 2018 - 21:45

Jak dla mnie serwer wygląda dobrze. Jest drop z rud, najnowsza wersja i serwer ma własną stronę internetową.
Niezmiernie byłoby mi miło gdyby w podstawowych informacjach znalazła się informacja o poziomie trudności.
@edit
Chodziło mi o forum, mój błąd

Użytkownik Somka edytował ten post 21 November 2018 - 22:04


#4 Seed1212

Seed1212

    Nowy

  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 21 November 2018 - 21:54

Podejrzewam, że jest to Twoja pierwsza prezentacja. Na przyszłość użyj innego koloru czcionki, bo ten może dla niektórych być rażący w oczy. Start serwera mogłeś napisać w prezentacji, niż wklejać link. Szanuję za wersję oraz za drop z rud. Serwer zbytnio się nie wyróżnia wśród innych poza zmniejszoną ilością serc, bo meble czy bossy możemy znaleźć na setkach innych serwerów. W między czasie gdy serwer jeszcze nie wystartuje polecałbym jeszcze pomyśleć nad tym i dodać coś więcej. Życzę powodzenia, być może z tego coś będzie. 

 

Na papierze faktycznie serwer może wygląda na nie wyróżniający się od innych, ale w praktyce wygląda to całkowicie inaczej ;) 

 

 

Jak dla mnie serwer wygląda dobrze. Jest drop z rud, najnowsza wersja i serwer ma własną stronę internetową.
Niezmiernie byłoby mi miło gdyby w podstawowych informacjach znalazła się informacja o poziomie trudności.

 

Jaką stronę internetową? 0 _ 0 Poziom trudności ustawiony jest na HARD, a mniejsza ilość serc czy bossy jeszcze bardziej utrudniają grę. Możliwe, że w przyszłości także ulepszymy zwykłe moby by zadawały więcej obrażeń czy byli bardziej wytrzymalsze, ale to już po starcie i nie pewne ;) 

 



#5 VirtuozPG

VirtuozPG

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 24 November 2018 - 17:34

Już dziś za Ponad 2 godziny start!

Zapraszamy serdecznie wszystkich!



#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 25 November 2018 - 12:24

Dlaczego nie 1.13.2?


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#7 VirtuozPG

VirtuozPG

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 25 November 2018 - 17:57

Dlaczego nie 1.13.2?


Gdy tworzyliśmy serwer nie było jeszcze łatki na linuxa, która umożliwiała stworzenie serwera początkowo na wersje 1.13.2.
W najbliższym czasie planujemy zaktualizowanie serwera do najnowszej wersji.


  • Katniss lubi to

#8 machelko

machelko

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 08 December 2018 - 18:41

Jeśli ktoś poszukuje dobrego serwera najbliżej zbliżonego do survivalowej vanilii to polecam. Miła atmosfera i wyzwania nawet po uzyskaniu najlepszych przedmiotów.
  • Seed1212 lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium