Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8-1.13.x][Sieć Serwerów] CraftMC.PL - Powiększanie wysp, questy, prace, prawdziwy survival -> Wejdź i zobacz sam!

Frakcje SkyBlock FreeBuild PvP MiniGames NoPremium Premium 1.8 1.7-1.8 1.7.9

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damper

Damper

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 15 October 2018 - 12:37

cls

Użytkownik Damper edytował ten post 12 August 2019 - 14:45


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 15 October 2018 - 13:47

Czyli kolejny typowy serwer bez żadnych nowości, a to co nazywacie „survivalem” to easy hc
  • Katniss, HelloDoggo, ŚwierszczuuPl i 1 inna osoba lubią to

#3 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 15 October 2018 - 14:06

Hahah ciekawe jaki jest poziom trudności na tym "prawdziwym survivarze".
Reszty mi się nie chce komentować.

#4 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 15 October 2018 - 17:25

13:37 - wykalkulowane pewnie ;------------------D


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#5 ZdzisiuMaszWulkanik

ZdzisiuMaszWulkanik

    Znawca

  • Zbanowany
  • 224 postów
  • cipkawokresie

Napisano 15 October 2018 - 17:33

[1.8-1.13.x][Sieć Serwerów] CraftMC.PL - Powiększanie wysp, questy, prace, prawdziwy survival -> Wejdź i zobacz sam!

 

Błąd w temacie. Nie jest to prawdziwy survival tylko kolejny gniot zwany easyhc. Brak nowości, przeciętny spawn. Serwer nie wyróżnia się kompletnie niczym od pozostałych serwerów, co by mogło zachęcić innych do gry. 500 slotów jest zbędne, ponieważ nikt nigdy nie osiągnie na tym serwerze tak sporą liczbę graczy.


  • Katniss lubi to

#6 Damper

Damper

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 16 October 2018 - 07:31

Czyli kolejny typowy serwer bez żadnych nowości, a to co nazywacie „survivalem” to easy hc

 

 

Hahah ciekawe jaki jest poziom trudności na tym "prawdziwym survivarze".
Reszty mi się nie chce komentować.

 

 

[1.8-1.13.x][Sieć Serwerów] CraftMC.PL - Powiększanie wysp, questy, prace, prawdziwy survival -> Wejdź i zobacz sam!

 

Błąd w temacie. Nie jest to prawdziwy survival tylko kolejny gniot zwany easyhc. Brak nowości, przeciętny spawn. Serwer nie wyróżnia się kompletnie niczym od pozostałych serwerów, co by mogło zachęcić innych do gry. 500 slotów jest zbędne, ponieważ nikt nigdy nie osiągnie na tym serwerze tak sporą liczbę graczy.

 

 

Dziękuje za komentarze, odnosząc się do trybu Survival+Gildie jest zwykłym, zabawnym survival'em gra głównie opiera się na wbijaniu do gildii przeciwnika oraz zdobywaniu punktów :)

 

Mam w planach prawdziwy Survival+Działki na wersję 1.14 :) No cóż, trochę trzeba poczekać  :D


Użytkownik Damper edytował ten post 16 October 2018 - 07:32


#7 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 16 October 2018 - 13:25

jaki jest poziom trudności

?

#8 Damper

Damper

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 17 October 2018 - 07:58

?

 

Poziom trudności, jest odpowiedni pod tryb: survival+gildie ( nie jest zbyt trudno, ani łatwo )

 

Tak jak pisałem wyżej, mam zamiar otworzyć już nie długo tryb na 1.14 z prawdziwym survival'em ( podchodzący pod hardcore ) ;)



#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 17 October 2018 - 08:20

Dziękuje za komentarze, odnosząc się do trybu Survival+Gildie jest zwykłym, zabawnym survival'em gra głównie opiera się na wbijaniu do gildii przeciwnika oraz zdobywaniu punktów :)

Właśnie udowodniłeś, że nie masz zielonego pojęcia co to jest "prawdziwy survival".

A także, że jesteś dzieckiem, które uważa prowadzenie serwera za zabawę i nie ma pojęcia jak to jest na prawdę.


  • ŚwierszczuuPl, Somka i ZdzisiuMaszWulkanik lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#10 Damper

Damper

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 17 October 2018 - 13:47

Właśnie udowodniłeś, że nie masz zielonego pojęcia co to jest "prawdziwy survival".

A także, że jesteś dzieckiem, które uważa prowadzenie serwera za zabawę i nie ma pojęcia jak to jest na prawdę.

 

Rozśmieszyłeś mnie tym komentarzem, naprawdę wielki + :D

Czyli mówisz, mając 20 lat jest się dzieckiem ? 


Użytkownik Damper edytował ten post 17 October 2018 - 15:27


#11 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 17 October 2018 - 15:51

Tutaj nie chodzi o to, ile masz lat.

 

No sorry, ale spójrz prawdzie w oczy ;) Twój survival+gildie to dno

 

- Kopia DRAGONSURVIVAL 1:1, jedyna różnica to magiczne szkatułki, czyli jeszcze dokładasz p2w

- Edycje trwające tydzień, ale sorry,  na takim śmiesznym serwerku edycja nie pociągnie dłużej

- 75% serwera to cheaterzy, chyba 100% dzieci

- 0 helperów, a jak już to nieogary (raz dostałem seta za free i się klepałem z cheaterem, zawołałem admina na /helpop i przyszedł bez vanisha i patrzył się jak cheater mnie klepie)

 

P.S: Ten system rankingowy nie jest "autorski" tylko podje*any z dragona


Użytkownik arekch72 edytował ten post 17 October 2018 - 16:05


#12 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 17 October 2018 - 15:53

Rozśmieszyłeś mnie tym komentarzem, naprawdę wielki + :D
Czyli mówisz, mając 20 lat jest się dzieckiem ?

Poziom trudności, jest odpowiedni pod tryb: survival+gildie ( nie jest zbyt trudno, ani łatwo )
 
Tak jak pisałem wyżej, mam zamiar otworzyć już nie długo tryb na 1.14 z prawdziwym survival'em ( podchodzący pod hardcore ) ;)
xDDDDD
Zachowujesz się jak dzieciak, nie wiesz co to znaczy prawdziwy survival i nie potrafisz mi odpowiedzieć na pytanie dla 5 latka.

#13 Damper

Damper

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 18 October 2018 - 08:52

Tutaj nie chodzi o to, ile masz lat.

 

No sorry, ale spójrz prawdzie w oczy ;) Twój survival+gildie to dno

 

- Kopia DRAGONSURVIVAL 1:1, jedyna różnica to magiczne szkatułki, czyli jeszcze dokładasz p2w

- Edycje trwające tydzień, ale sorry,  na takim śmiesznym serwerku edycja nie pociągnie dłużej

- 75% serwera to cheaterzy, chyba 100% dzieci

- 0 helperów, a jak już to nieogary (raz dostałem seta za free i się klepałem z cheaterem, zawołałem admina na /helpop i przyszedł bez vanisha i patrzył się jak cheater mnie klepie)

 

P.S: Ten system rankingowy nie jest "autorski" tylko podje*any z dragona

 

I tutaj jesteś w błędzie, edycje trwają u nas po 3-4 tygodnie NIE tydzień jak na innych serwera. Cheater'ów staramy się banować i jest ich coraz mniej... Dalej nie będę komentował...

 

xDDDDD
Zachowujesz się jak dzieciak, nie wiesz co to znaczy prawdziwy survival i nie potrafisz mi odpowiedzieć na pytanie dla 5 latka.

 

Jeżeli wiesz czym jest prawdziwy survival to zapraszam na Single Player.



#14 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 18 October 2018 - 12:41

@up

 

Tylko wyjaśnij jeszcze, dlaczego kopiujecie dragona? :) Wiesz, że to jest plagiat, bo wszystko skopiowałeś 1:1?

Może i edycje trwają 3-4 tygodnie, ale kończą sie po 1tygodniu, bo potem gra po 10-20 osób

 

Serio? Jeszcze kopiujesz wypowiedzi sajka, że niby wasz serwer się wyróżnia tym, że: "EDYCJE TRWAJĄ U NAS MIESIĄC, NIE JAK NA INNYCH SERWERACH"  Ty naprawdę masz problem ze sobą XD

 

 

I poza tym odniosłeś się do każdego zdania, oprócz tego, w którym zapytałem o dragona XDD i dobrze o tym wiesz, że z tego już się nie usprawiedliwisz XD


Użytkownik arekch72 edytował ten post 18 October 2018 - 12:48


#15 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 18 October 2018 - 13:17

@up

 

Tylko wyjaśnij jeszcze, dlaczego kopiujecie dragona? :) Wiesz, że to jest plagiat, bo wszystko skopiowałeś 1:1?

Może i edycje trwają 3-4 tygodnie, ale kończą sie po 1tygodniu, bo potem gra po 10-20 osób

 

Serio? Jeszcze kopiujesz wypowiedzi sajka, że niby wasz serwer się wyróżnia tym, że: "EDYCJE TRWAJĄ U NAS MIESIĄC, NIE JAK NA INNYCH SERWERACH"  Ty naprawdę masz problem ze sobą XD

 

 

I poza tym odniosłeś się do każdego zdania, oprócz tego, w którym zapytałem o dragona XDD i dobrze o tym wiesz, że z tego już się nie usprawiedliwisz XD

Kogo obchodzi dragon? Ten serwer jest po prostu słaby, a miesięczne edycje nie pozwalają na stworzenie jakiegokolwiek większego projektu. 


  • Katniss i ZdzisiuMaszWulkanik lubią to

#16 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 18 October 2018 - 15:38

Kogo obchodzi dragon? Ten serwer jest po prostu słaby, a miesięczne edycje nie pozwalają na stworzenie jakiegokolwiek większego projektu. 

 

No najwyraźniej twórce serwera craftmc obchodzi, bo wszystko jest skopiowane 1:1. Cały pomysł na serwer, pluginy, strona www - nic własnego nie mają, a takie coś jest po prostu żałosne i tyle



#17 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 20 October 2018 - 18:04

To dowiem się jaki jest poziom trudności?

#18 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 21 October 2018 - 12:35

To dowiem się jaki jest poziom trudności?

 

Może wejdź i sobie sprawdź (?)

 

poza tym w każdej prezentacji pytasz o to samo...


Użytkownik arekch72 edytował ten post 21 October 2018 - 12:38


#19 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 21 October 2018 - 13:56

Może wejdź i sobie sprawdź (?)

 

poza tym w każdej prezentacji pytasz o to samo...

Nie da się sprawdzić poziomu trudności na serwerze. I może o to pytać bo jest to związane z tematem.



#20 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 21 October 2018 - 14:32

Poziom trudności na serwerze da się sprawdzić, ale nie chce mi się marnować cennego czasu i miło byłoby gdybym wreszcie się dowiedział.
W każdej prezentacji serwera survival powinna być informacja o poziomie trudności.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Frakcje, SkyBlock, FreeBuild, PvP, MiniGames, NoPremium, Premium, 1.8, 1.7-1.8, 1.7.9