Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 9 głosy

Colorful Paradise Hub

Hub 3D art Spawn Colorful MisielHeaven

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 29 September 2018 - 14:26

Witajcie  

 

Chciałbym przedstawić Wam nowy projekt autorstwa MisielHeaven, będący również głównym spawnem dla polskiego serwera minigames.

 

Colorful Paradise przedstawia kompleks wielu niewielkich mieszkań oraz jeden główny pałac będący główną perełką tego projektu. Cała konstrukcja została umieszczona na wodzie, a  cały sens bytu danego miasteczka jest oczywiście oparty na niej. Mam nadzieję, że projekt podpadnie wam do gustów i wyrazicie waszą opinię w opisie  :3 

 

VEGcnWE.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GAl4Spz.pngewv6vWf.png

 

Build by MisielHeaven                    Render by Norbit4                          

Discord: Michelele#5041               Discord: NORBIT#7103

 

PMC: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik N0rbit4 edytował ten post 06 October 2018 - 20:40

  • Лукаш, Simon Rowninghton, Gigeno i 1 inna osoba lubią to

Never lose hope.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 29 September 2018 - 22:09

Dachy tego "pałacu", czy cokolwiek to jest są fajne, podobnie jak posąg. Domy strasznie nudne i podobne, ctrl+c, ctrl+v i troche rotacji generalnie. Całość potwornie niepraktyczna, wygląda jak zlepek nie wiadomo czego. Paleta bloków niczym u niewidomego. Tak samo masę pierdół i pseudo-ozdóbek napchane wszędzie, tylko nie tam gdzie ich potrzeba.

Drzewa z kwiatów wyglądają... Dziwnie. A domy zakładam, że wnętrz pewnie nie mają.

No i te FoV na screenach... Ałć...

 

Na pierwszy rzut oka wygląda nawet nieźle, ale po przyjrzeniu się wychodzi kicz na wierzch. 5/10 dam za wkład pracy.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 29 September 2018 - 22:58

Dachy tego "pałacu", czy cokolwiek to jest są fajne, podobnie jak posąg. Domy strasznie nudne i podobne, ctrl+c, ctrl+v i troche rotacji generalnie. Całość potwornie niepraktyczna, wygląda jak zlepek nie wiadomo czego. Paleta bloków niczym u niewidomego. Tak samo masę pierdół i pseudo-ozdóbek napchane wszędzie, tylko nie tam gdzie ich potrzeba.

Drzewa z kwiatów wyglądają... Dziwnie. A domy zakładam, że wnętrz pewnie nie mają.

No i te FoV na screenach... Ałć...

 

Na pierwszy rzut oka wygląda nawet nieźle, ale po przyjrzeniu się wychodzi kicz na wierzch. 5/10 dam za wkład pracy.

 

Każdy dom był robiony osobno, każde okno było robione RĘCZNIE. Każdy dom jest wykończony a przejścia są zrobione bardzo praktycznie. Hub jest bardzo oryginalny i ciekawy. 

 

Ale wiadomo tacy jak ty robią wszystko tylko przekopiowane w jednym stylu np taka "Mroczna klątwa" zrobiona w stylu yhm... medieval.

Niektórzy zatrzymali się w roku 2013 i nadal tworzą budowle w stylu medieval a niektórzy idą do przodu i wymyślają własne style.

Ogólnie śmieszy mnie że tworząc coś tak tandetnego pod względem budowlanym  jak "Mroczna klątwa"  śmiesz uważać to za kicz.

 

Kilka wnętrz przykładowych domków:

 

 

 

 

 


Użytkownik N0rbit4 edytował ten post 29 September 2018 - 23:01

  • Iku lubi to

Never lose hope.


#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 30 September 2018 - 06:20

Każdy dom był robiony osobno, każde okno było robione RĘCZNIE. Każdy dom jest wykończony a przejścia są zrobione bardzo praktycznie. Hub jest bardzo oryginalny i ciekawy. 

 

Ale wiadomo tacy jak ty robią wszystko tylko przekopiowane w jednym stylu np taka "Mroczna klątwa" zrobiona w stylu yhm... medieval.

Niektórzy zatrzymali się w roku 2013 i nadal tworzą budowle w stylu medieval a niektórzy idą do przodu i wymyślają własne style.

Ogólnie śmieszy mnie że tworząc coś tak tandetnego pod względem budowlanym  jak "Mroczna klątwa"  śmiesz uważać to za kicz.

 

Kilka wnętrz przykładowych domków:

 

 

 

 

 

Ja bym radził się jednak trzymać tematu, zamiast zbaczać na ścieżkę offtopu i bronić się hejtując styl budowlany mojej mapy. (Tak, hejtując - nie przytoczyłeś ani jednego argumentu)

To przecie jest tak dojrzałe i na poziomie, bo skoro ktoś Cię skrytykował i nawet podał argumenty, to oczywiście... Trzeba zacząć krytykować jego pracę (oczywiście, bez podawania argumentów, "bo nie"), bo przecież tak robią dojrzali ludzie...

 

A co do tego, że wszystko było robione ręcznie, to pisałem jedynie, że wszystkie domy są strasznie podobne do siebie. Ten sam styl dachu, te same wymiary, etc.

Nie, stwierdzenie "[...] ctrl+c, ctrl+v i troche rotacji generalnie" nie oznacza, że uważam, że wszystko było robione WE. Jedynie, że wygląda jakoby tak było.
A wnętrza które pokazałeś wyglądają nieźle, tzn poza paletą bloków oczywiście.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 30 September 2018 - 10:26

Domki są proste żeby nie tworzyły lagów, a do tego wprowadzają coś "innego".

Ale zaraz zaraz... Od kiedy to bloki są zasobożerne? Rozumiem byty albo tile-entity'e, ale bloki? Nope.

A co do tego, że są niekonwencjonalne to się zgodzę.


  • ZdzisiuMaszWulkanik lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#6 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 30 September 2018 - 10:36

Tutaj chodzi o clienta a nie o serwer. Przy poprzednim hubie który był "Epicki" pod każdym względem, osoby ze słabszymi pc zaczynali się skarżyć


  • Iku lubi to

Never lose hope.


#7 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 04 October 2018 - 20:58

Kiedy ktoś usunie wszystkie swoje posty pod wątkiem i trzeba usuwać resztę bo nic poza kłótnią tu nie było.

 

Starczy tego panowie. Zamęczycie mnie kiedyś...


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Hub, 3D art, Spawn, Colorful, MisielHeaven