Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Sponsor] Szukam osoby, która udostępni serwer

sponsor serwer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 N3ls0n

N3ls0n

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 25 June 2018 - 16:18

  • Nazwa i opis projektu/serwera: OurVillage to serwer tworzony przez amatorów, którzy pierwszy raz tworzą coś co ujrzy światło dzienne. Jest to serwer typu Freebuild, na którym nie zobaczycie płaskiego, monotonnego terenu z PlotMe. Działkę możecie dostać na zwykłym świecie w sąsiedztwie innych graczy. Liczymy że ten serwer będzie klimatem przypominał właśnie taka 'NasząWioskę'   :D . Niestety straciliśmy nasz serwer, a nasz aktualny nie wyrabia nawet podczas prac nad serwerem.
  • Oczekuję: Udostępnienia serwera z minimum 4GB ramu, najlepiej minimum dwoma rdzeniami i dyskiem minimum 1GB, po prostu dobrego serwera Możesz nam udostępnić serwer lub wykupić, chcemy po prostu mieć do niego pełny dostęp. Na ile? Miesiąc powinien wystarczyć, aby prace nad serwerem się zakończyły, jednak liczymy na dwa, aby zebrać jakąś ilość graczy, którzy będą mogli wesprzeć serwer na następne miesiące.
  • Oferuję: Pomysł i coś innego niż zwykłe freebuildy. Mamy ekipę, która powinna sobie dać radę z naszym projektem, ciągle zbieramy nowe osoby. Oczywiście po premierze serwera chętnie przyznam rangę i wyróżnię Cię wśród innych graczy.
  • O mnie: Jestem Jakub, własny serwer w planach miałem od dawna, jednak dopiero teraz pod koniec roku szkolnego zacząłem nad nim pracować wraz z moim przyjacielem, Łukaszem. Wcześniej tylko trochę bawiłem się na lokalnych serwerach, nawet próbowałem pisać własne skrypty w Skripcie i trochę używam tej wiedzy przy aktualnym tworzeniu serwera.
  • Kontakt: Priv na forum lub discord: 

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


  • KaiserrPL lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 25 June 2018 - 16:20

Całkowicie polecam osobę, bardzo przyjazna atmosfera na discordzie, osoby godne zaufania ;)



#3 TheNightSteve

TheNightSteve

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 198 postów

Napisano 25 June 2018 - 16:38

To co oferujesz nie ma sensu. Ranga nikogo nie zaciekawi. Ludzie sponsorują serwery, bo chcą w przyszłości z tego zarabiać(z itemshopu itp).
  • HelloDoggo, Yxu. i Phgo lubią to

#4 N3ls0n

N3ls0n

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 25 June 2018 - 16:39

To co oferujesz nie ma sensu. Ranga nikogo nie zaciekawi. Ludzie sponsorują serwery, bo chcą w przyszłości z tego zarabiać(z itemshopu itp).

Serwer, który tworzę jest typem na którym nie gra dużo osób i jeżeli serwer będzie zarabiał na swoje utrzymanie to będzie dobrze i wątpie, żeby ktoś mógł z tego zarabiać



#5 Phgo

Phgo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 76 postów

Napisano 25 June 2018 - 18:42

To co oferujesz nie ma sensu. Ranga nikogo nie zaciekawi. Ludzie sponsorują serwery, bo chcą w przyszłości z tego zarabiać(z itemshopu itp).


Popieram

#6 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 25 June 2018 - 19:15

Za rangę to się w du** pocałuj.


  • Phgo lubi to

Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#7 PHOE

PHOE

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 25 June 2018 - 20:02

Ale zluzujcie, to tylko udostępnienie serwera na określony czas, jeśli ktoś ma na zbyciu bo na przykład zaprzestał pracy nad własnym serwerem. Nic wam się nie stanie a wasze pieniądze przynajmniej zostaną w jakiś sposób spożytkowane, nie mówiąc już o zwykłej ludzkiej pomocy.



#8 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 25 June 2018 - 20:31

Ale zluzujcie, to tylko udostępnienie serwera na określony czas, jeśli ktoś ma na zbyciu bo na przykład zaprzestał pracy nad własnym serwerem. Nic wam się nie stanie a wasze pieniądze przynajmniej zostaną w jakiś sposób spożytkowane, nie mówiąc już o zwykłej ludzkiej pomocy.

Wcale nie tak, że założyłes sobie multikonto. Ale to co walnąłes o spożytkowaniu czyichs pieniędzy jest zabójcze. Spożytkuj sobie własne pieniądze


Użytkownik benio1394 edytował ten post 25 June 2018 - 20:31

  • Katniss i HelloDoggo lubią to

#9 PHOE

PHOE

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 25 June 2018 - 20:45

Wcale nie tak, że założyłes sobie multikonto. Ale to co walnąłes o spożytkowaniu czyichs pieniędzy jest zabójcze. Spożytkuj sobie własne pieniądze

To nie jest multikonto, jestem tym Łukaszem z posta ;) Możesz sprawdzić IP..

 

Co do spożytkowania pieniędzy - cebulo - to źle mnie zrozumiałeś, bo nie chodziło mi o wyciąganie czyichś złotówek z portfela ale o użycie serwera który jest nieużywany. Po co ma stać i marnować swój opłacony czas (jeśli ktoś zrezygnował z budowy serwera tak jak pisałem powyżej) skoro można go nam oddać, gwarantujemy że damy z siebie wszystko a po skończonej budowie przeniesiemy to na własny hosting.

 

P.S. możesz porozmawiać na naszym discordzie z ekipą, ona tylko czeka na hosting żeby rozpocząć pracę. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik PHOE edytował ten post 25 June 2018 - 20:47


#10 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 25 June 2018 - 21:07

O, kolejny wasz post. No dobrze, więc powtarzam swoją antyrekomendację. Dlaczego? Po odcięciu sponsoringu zwyzywają cię jak psa i zbanują na discordzie. To tak w skrócie. Albo inaczej, z grubsza to phoe zwyzywa cię jak psa, nelson jeszcze zrozumie twoją decyzję {brawo}.



#11 PHOE

PHOE

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 25 June 2018 - 21:19

Z tego co mi się wydaje to ty zwyzywałeś nasz projekt ;)

Już nie mówiąc o tym, że WYMAGAŁEŚ od nas zmiany trybu serwera, narzucałeś nam działanie serwera oraz sposób rozdawania działek. Później, kiedy zostaliśmy przy naszym pomyśle ( bo mogliśmy, dałeś nam serwer dobrowolnie ) stwierdziłeś że odcinasz nam dostęp do serwera. Przed tym jeszcze napisałeś że nasz projekt to gó**o. Własnie dlatego Cię zwyzywałem i później zbanowałem. ;)

 

 

Nie będę tolerował takich zachowań na moim discordzie, moim serwerze i w moim otoczeniu. Wyzywac możesz swój projekt ale od naszego wara, nikt nie powiedział że za udostępnienie serwera dostaniesz możliwość zmieniania sobie czego chcesz w planie.


Użytkownik PHOE edytował ten post 25 June 2018 - 21:21


#12 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 25 June 2018 - 21:23

Z tego co mi się wydaje to ty zwyzywałeś nasz projekt ;)

Już nie mówiąc o tym, że WYMAGAŁEŚ od nas zmiany trybu serwera, narzucałeś nam działanie serwera oraz sposób rozdawania działek. Później, kiedy zostaliśmy przy naszym pomyśle ( bo mogliśmy, dałeś nam serwer dobrowolnie ) stwierdziłeś że odcinasz nam dostęp do serwera. Przed tym jeszcze napisałeś że nasz projekt to gó**o. Własnie dlatego Cię zwyzywałem i później zbanowałem. ;)

Czy ty na serio jesteś tak bardzo ograniczony, żeby ogarnąć, że nie zrozumiałem idei waszego serwerka? Tak, napisałem, że wasz serwer to gó**o, bo w mojej opinii jest gównem. 



#13 TheNightSteve

TheNightSteve

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 198 postów

Napisano 25 June 2018 - 21:24

Czyli wyzywałeś i zbanowałeś go, bo podał wam swoją opinie o tym projekcie? Raczej powinieneś to uszanować i w przyszłości poprawić to co graczom się nie podoba...

#14 PHOE

PHOE

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 25 June 2018 - 21:28

"graczom"? Przepraszam bardzo, ale na discordzie mam kilkanaście osób. Wszystkie zgodziły się z moim pomysłem, tylko pan zeberek któremu nie pasował nasz plan musiał narobić syfu, później kiedy zauwazył że przez udostepnienie serwerka nie stał się królem zaprzestał współpracy. Dzień wcześniej pisał że mega projekt i z pewnością będzie grać. No cóż.

 

P.S. nie zwyzywałem zeberka, napisałem że skoro ma tak zmieniać decyzje to niech wy*******a po czym go zbanowałem. Ani jedno złe słowo nie zostało skierowane prosto w jego osobę.


Użytkownik PHOE edytował ten post 25 June 2018 - 21:29


#15 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 25 June 2018 - 21:50

"graczom"? Przepraszam bardzo, ale na discordzie mam kilkanaście osób. Wszystkie zgodziły się z moim pomysłem, tylko pan zeberek któremu nie pasował nasz plan musiał narobić syfu, później kiedy zauwazył że przez udostepnienie serwerka nie stał się królem zaprzestał współpracy. Dzień wcześniej pisał że mega projekt i z pewnością będzie grać. No cóż.

 

P.S. nie zwyzywałem zeberka, napisałem że skoro ma tak zmieniać decyzje to niech wy*******a po czym go zbanowałem. Ani jedno złe słowo nie zostało skierowane prosto w jego osobę.

Tylko, że to on robi wam łaskę. Jak chcecie mieć wszystko po swojemu to sami sobie opłaćcie swój projekt


  • Lewonier! lubi to

#16 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 25 June 2018 - 23:40

"graczom"? Przepraszam bardzo, ale na discordzie mam kilkanaście osób. Wszystkie zgodziły się z moim pomysłem, tylko pan zeberek któremu nie pasował nasz plan musiał narobić syfu, później kiedy zauwazył że przez udostepnienie serwerka nie stał się królem zaprzestał współpracy. Dzień wcześniej pisał że mega projekt i z pewnością będzie grać. No cóż.

 

P.S. nie zwyzywałem zeberka, napisałem że skoro ma tak zmieniać decyzje to niech wy*******a po czym go zbanowałem. Ani jedno złe słowo nie zostało skierowane prosto w jego osobę.

Oh, wait, jakim znowu królem? O co ci chodzi w tym momencie? W sensie zaczynasz sugerować, że zacząłem was sponsorować, żeby móc w pełni zarządzać własnym serwerem? xD To wcale nie jest tak, że przy rozmowach z wami starałem się podkreślać, że to propozycje, niee. 



#17 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 26 June 2018 - 08:55

 

  • Nazwa i opis projektu/serwera: OurVillage to serwer tworzony przez amatorów, którzy pierwszy raz tworzą coś co ujrzy światło dzienne. Jest to serwer typu Freebuild, na którym nie zobaczycie płaskiego, monotonnego terenu z PlotMe. Działkę możecie dostać na zwykłym świecie w sąsiedztwie innych graczy.

O jejku! Zamieniliście system działek(a nawet i całego minecrafta) o totalne 180° łaaaaaał community Polskiego mc idzie totalnie w przód.Już to widzę jak administracja lata z kijkiem od wanda i szuka miejsca na działke dla gracza, gdzie zwyczajnie pl na cuboidy by działał tak samo, ale co ja tam wiem wasi technicy pewnie to wiedzą  :) 

Oczekuję: Udostępnienia serwera z minimum 4GB ramu, najlepiej minimum dwoma rdzeniami i dyskiem minimum 1GB, po prostu dobrego serwera Możesz nam udostępnić serwer lub wykupić, chcemy po prostu mieć do niego pełny dostęp. Na ile? Miesiąc powinien wystarczyć, aby prace nad serwerem się zakończyły, jednak liczymy na dwa, aby zebrać jakąś ilość graczy, którzy będą mogli wesprzeć serwer na następne miesiące.

Nie macie budżetu na serwer, nie potraficie nawet dobrze go skonfigurować(2gb i 1 rdzień to dla was mało na authme, plot, essentialsa, skript, wildskript i multiversa) później jak serwer ma mniejsze wymagania, gdzie nie można na nim "nic" zrobić bo pl z internetu ściągnięte nie pozwalają na to, no to sory.Szukacie osoby, która zasponsoruje "wasz pomysł", gdzie nie posiadacie pomysłu xD Równie dobrze potencjalny sponsor, który dostanie za to range, a jeżeli nie wystarczy ramu na serwerze to go zwyzywacie z d*py.Jesteście hamscy i nie potraficie zrozumieć niektórych rzeczy.Dopóki nie zmienicie zachowania nic nie zdziałacie i na tym zakończymy.


  • Lewonier! lubi to

#18 Gość_zeber_*

Gość_zeber_*
  • Gość

Napisano 26 June 2018 - 09:34

O jejku! Zamieniliście system działek(a nawet i całego minecrafta) o totalne 180° łaaaaaał community Polskiego mc idzie totalnie w przód.Już to widzę jak administracja lata z kijkiem od wanda i szuka miejsca na działke dla gracza, gdzie zwyczajnie pl na cuboidy by działał tak samo, ale co ja tam wiem wasi technicy pewnie to wiedzą  :) 

Też im to mówiłem xD Ale niee, niech gracze robią osady, BO NA PEWNO BĘDĄ JE ROBIĆ i adminshop też nie, bo gracze będą sobie sprzedawać itemy i robić sklepy BO NA PEWNO TAK BĘDZIE NA SERWERZE NA KTÓRYM BĘDZIE GRAĆ 20 OSÓB.



#19 PHOE

PHOE

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 26 June 2018 - 09:50

Nic nie rozumiecie. Racja, społeczność idzie do przodu, a my staramy się iść za nią. Autorski plugin na zautomatyzowanie rozdawania działek jest w drodze. Po prostu nie chcieliśmy, żeby działki były wytyczone z góry (tak jak sobie zażyczył zeberek) tylko żeby gracz do wyboru miał całą mapę jedynie z ograniczeniem wielkości. Co do wielkości, również pisany jest plugin na zautomatyzowanie opłat według niestandardowych wielkości.

P.S. Czuję się jakby miał mnie ktoś zaraz spalić na stosie, więc wytłumaczę coś jeszcze. Jesteśmy amatorami, chcemy stworzyć coś fajnego. Mamy pomysły, fajną ekipę. Brakuje nam funduszy które pozwoliłyby nam na zakup dobrego hostingu JUŻ na budowę dlatego chcemy własny kupić po zakończonej robocie. Co do zwyzywania za słaby hosting - zeberka nie zwyzywałem a jedynie miał wy*********ć. Czemu? Sprawa prosta, każdy się już cieszył że otrzymaliśmy bezinteresowną pomoc ( bo tak się zapowiadało ) po czym zeberek stwierdzil - uwaga - ze skoro serwer nie idzie po jego mysli to ucina nam dostep do serwera do 2 dni. I jeszcze jedno - mielismy juz 1 sponsora po zeberku i wlasnie jego hosting okazal się byc słaby. Nie zwyzywalem go bo nie okazal się chamem, chciał dobrze. Do dzisiaj jest naszym sponsorem ( ponieważ jakby nie patrzeć udostępnił nam co mógł ) i świetnie się dogadujemy.

P.S2. Pierw piszesz, ze plotme działałoby tak samo, później śmiejesz się z nas bo część pluginów bierzemy z neta. Znajdź sobie jakieś hobby, cokolwiek :D

Pozdrawiam.

Użytkownik PHOE edytował ten post 26 June 2018 - 10:05


#20 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 26 June 2018 - 11:12


 Jesteśmy amatorami, chcemy stworzyć coś fajnego. Mamy pomysły, fajną ekipę. Brakuje nam funduszy które pozwoliłyby nam na zakup dobrego hostingu

 

Ale chyba normalne jest to że, żeby zacząć robić swój projekt potrzeba kasę, co? xD


Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sponsor, serwer