Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o usunięcie tematu

NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Asedi

Asedi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Asedi#1328

Napisano 16 June 2018 - 21:43

B8qR2cE.jpg

Ip do skopiowania: sv.vanillaclassic.pl


Użytkownik Asedi edytował ten post 09 December 2018 - 19:27

  • Egzequtor lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 17 June 2018 - 07:48

Serwer sławy nie zbije, nawet konkurencja ma problemy z graczami. Prezentacja ujdzie, spawn ok, jak dla mnie koszt za działkę jest zbyt niski.
Jaki poziom trudności został ustawiony?
  • NoobLenny lubi to

#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 17 June 2018 - 08:57

Ja bym nad prezką popracował. Obrazki krzywe, tekstu prawie nie widać, bo jasnoróżowy na białym to przecież wspaniały pomysł.


  • NoobLenny lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 Asedi

Asedi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Asedi#1328

Napisano 17 June 2018 - 18:56

Mam monitor 4:3 i po oddaleniu wszystko wygląda inaczej, więc to nie moja wina... Poza tym wstawiłem to na szybko po wielu próbach, bo forum nie chciało mi wrzucić tematu od kilku dni nie wiem z jakiego powodu przez co temat jest prawie wzięty żywcem z innego forum. Co do koloru różowego to musisz mieć nieźle ustawiony monitor skoro ja bez trudu mogę przeczytać.



#5 Asedi

Asedi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Asedi#1328

Napisano 17 June 2018 - 19:08

Serwer sławy nie zbije, nawet konkurencja ma problemy z graczami. Prezentacja ujdzie, spawn ok, jak dla mnie koszt za działkę jest zbyt niski.
Jaki poziom trudności został ustawiony?

To nie ma być serwer dla zbicia pieniędzy na dzieciach, bo nie taka jest jego idea. To że konkurencja ma problemy z graczami nie ma tutaj żadnego związku z oceną serwera. Poziom trudności serwera to poziom normalny. Koszt działki umożliwia początkującym graczom szybką ochronę swoich budowli i przedmiotów co pozwala na szybki start i bezstresowe budowanie. I tak jest to ciekawsze od wpisania zwykłej komendy na przejęcie działki.


  • Yxu. lubi to

#6 Yxu.

Yxu.

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 244 postów
  • Yxu.#6560
  • Yxu_

Napisano 17 June 2018 - 20:29

Polecam serwer. Jest to jeden z nielicznych serwerów, na którym o każdej porze ktoś gra przez co nie jest nudno. Brak limitu jest przydatny w przypadku posiadania wielu baz. Co tu więcej mówić. Na serwerze panuje miła atmosfera, właściciel pomocny i życzliwy wobec graczy. Nic dodać nic ująć. Polecam.


  • Asedi lubi to

#7 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 17 June 2018 - 21:41

Koszt działki umożliwia początkującym graczom szybką ochronę swoich budowli i przedmiotów co pozwala na szybki start i bezstresowe budowanie. I tak jest to ciekawsze od wpisania zwykłej komendy na przejęcie działki.


Po kilku miesiącach może się okazać że połowa mapy będzie zajęta działkami należących w większości do nieaktywnym graczy.
  • Egzequtor lubi to

#8 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 18 June 2018 - 05:13

Co do koloru różowego to musisz mieć nieźle ustawiony monitor skoro ja bez trudu mogę przeczytać.

Sugerowanie, że da się osobno ustawić cokolwiek, tylko dla koloru różowego.

Jak zmienisz jasność to nadal nie będzie widać, bo całość się zrobi ciemniejsza, włącznie z różowym napisem.

Kontrast analogicznie, jeśli coś jest tak jasne, że prawie tego nie widać (na białym tle), to nie zrobi się bardziej widoczne po zwiększeniu kontrastu.

 

Gratuluje odwagi.Nie przejmujcie sie durnymi wpisami bo ich tworcy widocznie maja tylko takie tylko mozliwosci.

 

Jestes geniuszem. Marnujesz swoj talent piszac piekne komentarze. Powinienes zatrudnic sie w Playboy.

Rodzice cie nie kochali ?

Dziękuje za docenienie mojego poziomu inteligencji, faktycznie jestem geniuszem. :D

Durne wpisy? Jedyny wpis tutaj, który jest durny, to Twój, nic nie wnosi do tematu... Zwykły ból tyłka o nic, bo ktoś napisał, że obraz krzywo widać...


Użytkownik Katniss edytował ten post 18 June 2018 - 05:13

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#9 Asedi

Asedi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Asedi#1328

Napisano 18 June 2018 - 07:40

Po kilku miesiącach może się okazać że połowa mapy będzie zajęta działkami należących w większości do nieaktywnym graczy.

Od tego jestem ja i gdy będzie taki problem na pewno znajdzie się rozwiązanie. Przecież mogę to zrobić automatycznie poprzez używanie działek nieaktywnych przez 30 dni...



#10 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 18 June 2018 - 18:24

Tak, prostota i spawn z neta.

 

W dodatku Survival z Działkami, a'ka 4Fun z nieskończoną ich ilością zwyczajnie skończy was serwer na wypełnieniu go działkami nieaktywnych graczy. Tak, rozgrywka ma tutaj sens, zero jakichkolwiek wyzwań.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#11 Asedi

Asedi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Asedi#1328

Napisano 19 June 2018 - 18:57



Tak, prostota i spawn z neta.

 

W dodatku Survival z Działkami, a'ka 4Fun z nieskończoną ich ilością zwyczajnie skończy was serwer na wypełnieniu go działkami nieaktywnych graczy. Tak, rozgrywka ma tutaj sens, zero jakichkolwiek wyzwań.

Oczywiście spawn nie jest z ściągnięty z internetu, a ty  w tym momencie nabijasz sobie tylko posty(widzę, że to tutaj dość popularne) ;). Spawna budowaliśmy razem z dziewczyną wszystko własnoręcznie lub przy małej pomocy pluginów typu world edit. Spawn jest bardzo mały i wystarczyłby jeden dzień do jego zrobienia. Jesteś żenujący... Szczerze mówiąc to typka nie widziałem nawet na serwerze, a jeśli był to nie więcej niż kilka minut. Poziom wypowiedzi i myślenia niektórych użytkowników tego forum pozostawia wiele do życzenia... Zazdrościcie mi tego małego serwerka czy co? Kto mi teraz odda zmarnowany czas na pisanie i robienie screenów? Screeny z budowy:

23Uj36p.png

6ijQmRh.png

RRLr15s.png

hcULXtx.png

Ostatnio zbudowaliśmy głowę kotka maneki neko:

y0nYl8l.png

MLXqRyX.png


Użytkownik Asedi edytował ten post 19 June 2018 - 19:00

  • KaiserrPL i Yxu. lubią to

#12 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 20 June 2018 - 18:35

Byłem, grałem i gram.

 

 

Polecam :)


  • Asedi lubi to

#13 Diaxmenn

Diaxmenn

    Nowy

  • Użytkownik
  • 74 postów
  • Diaxmenn

Napisano 26 July 2018 - 18:03

Taki klasyczny survival jak na singleplayer, fajny serwer, polecam. Ogarnięci gracze jak i administracja, nawet pomagają sobie nawzajem. Myślę, że będę grał na tym serwerku dłużej. :)


  • Asedi lubi to

#14 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 26 July 2018 - 18:10

Serdecznie zapraszamy na nowy serwer Vanilla Classic, który swoją prostotą i minimalistycznością ma nawiązywać do czasów serwerów hamachi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cały projekt polega na jak najmniejszej ilości pluginów. Działki możemy stworzyć praktycznie w każdym miejscu poza spawnem w nieskończonych ilościach wykorzystując blok żelaza.

 

>Hamachi, prostota i ogólnie minimalistyczność

> ,,Działki możemy stworzyć praktycznie w każdym miejscu poza spawnem w nieskończonych ilościach wykorzystując blok żelaza.

 

Wybierz jedno.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#15 Asedi

Asedi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Asedi#1328

Napisano 27 July 2018 - 07:52

>Hamachi, prostota i ogólnie minimalistyczność

> ,,Działki możemy stworzyć praktycznie w każdym miejscu poza spawnem w nieskończonych ilościach wykorzystując blok żelaza.

 

Wybierz jedno.

Nie rozumiem za bardzo sensu twojego argumentu, bo jeśli uważasz że gnieżdżenie się na jednej działce przez całą grę, staranie się upchać wszystkiego w jednym miejscu i ograniczenie swobody gracza to klimat hamachi, to widać że zwyczajnie nie rozumiesz i nie znasz pochodzenia naszej idei. Najlepiej już w tym wątku nic nie komentuj i nie nabijaj sobie postów na forum...



#16 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 27 July 2018 - 08:38

Odwiedziłem serwer na chwilke i oceniam pozytywnie, oryginalnie zbudowany spawn i okolice no i prosta rozgrywka.

Ja bym dodał osobiście ekonomię opartą na złocie np czyli kupno/sprzedaż złota w takiej samej cenie plus dodał bym chestshop aby gracze mogli robić sobie sklepiki na działkach

 

Serwer kojarzy mi się z Hello Kitty xD


4.png


#17 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 15 August 2018 - 17:10

Hmmm...

 

>Vanilla

>Działki

Wybierz jedno, jak to mówią.


  • Egzequtor lubi to

#18 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 25 August 2018 - 12:11

Noo, tak jak mówi kolega, niby vanilla, niby classic i takie tam retro biadolenie, a pod spodem siedzi serwer Survival+Cuboidy. Dla mnie to jest wprowadzanie ludzi w błąd, ale może teraz jest taka moda, że vanillą nazywa się serwery Survival z działeczkami, a nie czyste serwery bez pluginów na silniku prosto od Mojangu.


Użytkownik dphz edytował ten post 25 August 2018 - 12:12

  • Hevbis lubi to

#19 Asedi

Asedi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Asedi#1328

Napisano 29 August 2018 - 08:33

Noo, tak jak mówi kolega, niby vanilla, niby classic i takie tam retro biadolenie, a pod spodem siedzi serwer Survival+Cuboidy. Dla mnie to jest wprowadzanie ludzi w błąd, ale może teraz jest taka moda, że vanillą nazywa się serwery Survival z działeczkami, a nie czyste serwery bez pluginów na silniku prosto od Mojangu.

Według mnie serwer vanilla dla troszkę większej ilości osób bez działek nie ma sensu przez ogrom grieferów na serwerach, więc mamy działki na serwerze dzięki czemu nie trzeba się bać gdy wyjdzie się z serwera, że naszej budowli już nie ma bo jakieś dziecko weszło pierwszy raz i spaliło wszystko dookoła. Serwer jest zbliżony do vanilli, ale usprawniony o blokady. Nie ma jak dla mnie innego rozwiązania.



#20 Angerjack

Angerjack

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Angerjack
  • Angerjack

Napisano 29 August 2018 - 09:37

Serwer jest bardzo fajny, faktycznie minimalistyczny, gra sporo osób (przynajmniej na dzień dzisiejszy). Najwyraźniej administracja potrafi zachęcić graczy do zostania na dłużej mimo niewielu "atrakcji" jakie oferuje serwer

 

a pseudo znawcami wyżej nie przejmuj sie, chyba biadolą tylko po to aby biadolić bo przecież jakie znaczenie ma to że sobie nazwałeś serwer vanilla albo inna kiełbasa skoro w tytule jest wyraźnie zaznaczone że chodzi o survival


  • Asedi lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium