Jump to content


Photo

rcon minecraft

Rcon

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Ignan

Ignan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 posts
  • IgnanMagus

Posted 16 June 2018 - 12:13

Witam tak jak w tytule mam problem z rcon w pliku serwera properties.

Gdy wpisuję enable-rcon=true i włączam serwer z automatu zmienia mi na enable-rcon=false. Co mam robić? nigdzie na internecie nie mogę znaleść co mogę z tym zrobić. Jakby coś mój serwer jest na hostingu Craftserve i potrzebne mi to jest do Item-Shopu.


Edited by Ignan, 16 June 2018 - 12:49.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 posts

Posted 16 June 2018 - 14:36

Możliwe, że craftserve blokuje tą funkcję bo nie chce żebyś korzystał z innego itemshopu niż tego wbudowanego. Jeśli jest tak jak podejrzewam to jedyna rada to zmienić hosting.


1fyIFXE.png

#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 posts
  • Katniss#2260
  • Katniss

Posted 16 June 2018 - 15:08

Możliwe, że craftserve blokuje tą funkcję bo nie chce żebyś korzystał z innego itemshopu niż tego wbudowanego. Jeśli jest tak jak podejrzewam to jedyna rada to zmienić hosting.

W ogóle craftserve to g**no, drogi, dziwny, pozbawiony podstawowych funkcji, RAM "bez limitu", który jednak ma limit, itd...


  • Somka and NoobLenny like this

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 posts

Posted 16 June 2018 - 19:46

Napisz do pana chlitto, szybka pomoc gwarantowana ;)





Also tagged with one or more of these keywords: Rcon