Skocz do zawartości


Zdjęcie

No siema :]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lesniak17

Lesniak17

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Lesniak17

Napisano 12 June 2018 - 17:57

Witam Was serrdecznie :]
Mam 25 lat, pracuję przy obsłudze naziemnej lotniska, Minecraft’a poznałem we Wrześniu 2015 zupełnym przypadkiem..
 
Moją jedyną praktycznie „grą” w jaką nawalałem wtedy dniami i nocami był MS Flight Simulator X oraz pare starszych klasyków. Nigdy nie byłem typowym fanem gier komputerowych, zawsze wystarczająco zadowalał mnie mój symulator i pare starych gier :P Ale ile można latać.. Pewnego dnia tupnąłem nogą i postanowiłem poszukać jakiejś nieskomplikowanej gry na „odmóżdżenie”. Sporo czasu mi to zajęło, aż wkońcu przypomniałem sobie że mignęła mi kiedyś gdzieś taka pixelowata gra w 3D.
 
„Minecraft!” – wrzasnął mój kolega który kiedyś grał w MC od bardzo wczesnych wersji ale mu się znudziło. Opowiedział mi to i owo, a ja zafascynowany prostotą tej gry oraz ideą otwartego świata bez ograniczeń (a tym samym poznawszy pojęcie gry typu Sandbox) postanowiłem spróbować.
 
Najpierw na Single’u, używając „pożyczonego” konta. Odpaliłem grę, świat się załadował.. BOOM! Nie wiedziałem kompletnie o co w tej durrnej grze chodzi xd Wywaliło mnie w środku lasu z Niczym pod ręką.. Pobiegałem troche po okolicy do czasu aż coś mnie nie zabiło xd Wkurzyłem się nieziemsko i już chciałem wywalić tę grę..ale dałem sobie szansę – odpaliłem serię tutoriali „The Minecraft Guide by William Strife”. Wystarczyło pare filmików i choć wszystkiego jeszcze nie rozumiałem, wciągnąłem się :D Przeszukiwanie terenu, budowa latarni żeby się nie zgubić, eksploracja kopalni i tuneli w podziemiach, i to szokujące O K***A! gdy znikąd za tobą wybuchnie Creeper.. „Gra banalna ale całkiem zabawna” – pomyślałem sobie. Minęło kilka tygodni grania w Singlu (tylko Survival, żaden inny tryb nie zainteresował mnie do dzisiaj), zaczęły się eksperymenty z Redstone (do dzisiaj mój ulubiony element tej gry) a ja wciągałem się coraz bardziej.
 
Wiedziałem że pewnego dnia dołączę do jakiegoś serwera i jego społeczności, a do tego celu wypada mieć własne oryginalne konto. Poprzeglądałem mnóstwo serwerów, ciężko mi było znaleźć odpowiedni.. Wszystkie jakieś takie przepełnione, setki i tysiące ludzi z czego połowa to zupełne derpy.. Aż wkońcu, na początku Października 2015 trafiłem na Ten Jedyny. Chcąc więc wyrazić swoje uznanie dla twórców gry i serwera oraz mając na uwadze fakt iż jakiekolwiek gry kupuję średnio rzadziej niż raz na 2 lata, wydałem wkońcu to 19,95 Euro na własną oryginalną wersję Minecraft’a. Kurrde ale szaleństwo, co nie? (z pozdrowieniami dla użytkowników non-premium ;] ). Minęło jeszcze pare dni zabawy w Singlu i powoli zacząłem się przenosić na serwer. Był to mój pierwszy na którym zatrzymałem się na dłużej. Wręcz zadomowiłem się tam na dobre. Często mieściłem się w Top10 najdłużej grających na danej mapie graczy xD Jakieś pół roku później aplikowałem na moderatora, pod koniec czerwca 2016 awansowałem na admina.. Niestety w trzecim kwartale 2017 roku nasz serwer umarł siłami natury z powodu nieaktywności naszego właściciela (powody życiowe, podobno...) oraz przejęcia kontroli przez pierwotną ekipę adminów/założycieli którzy okazali się bandą zdebilizowanych trolli którym kompletnie nie zależało na powierzonej im społeczności, a już napewno nie na stabilnej rozgrywce i dobrych relacjach z graczami...
 
Aktualnie jestem aktywnym graczem na serwerze SwanCraft.
Na CraftPortal.pl trafiłem dzisiaj poprzez Google, poszukując ekipy do prywatnego świata Realms ( https://craftportal....valu-realms-18/).
 
 
Z pozdrowieniami, i możliwe że Do Zobaczenia w grze ;D
~Lesniak17


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 12 June 2018 - 17:59

Elo, lubisz uzbrojone moby?



#3 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 12 June 2018 - 18:05

Witam serdecznie

#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 12 June 2018 - 18:09

oO obsługa naziemna lotniska, najs. Cześć.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Lesniak17

Lesniak17

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Lesniak17

Napisano 12 June 2018 - 18:31

Elo, lubisz uzbrojone moby?

 

Nie wyobrażam sobie bez nich gry xd Zbyt łatwo i nudno by było ;p



#6 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 12 June 2018 - 20:06

Witaj!

 

Jaki jest twój ulubiony mob?

Mój to uzbrojony smok! oO



#7 Naleśniczek

Naleśniczek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 108 postów
  • man
  • poszukaj
  • ni

Napisano 13 June 2018 - 17:11

Witaj!

 

Jaki jest twój ulubiony mob?

Mój to uzbrojony smok! oO

Doggo Wymyśla